Kā izskatīties vecākam ?

Aizsāka Jaņķels 

Jaņķels
Kā izskatīties vecākam ?
23.03.2009 22:11
Problēma sekojoša. Drīz man paliks 20 gadu, bet izskatos pēc 16-17 gadnieka. Jautājums sekojošs ko lai dara lietas labā ? Jo ja godīgi tad drīz sāks parādīties tāda kā depresija. Domāju, ka deļ tā nav bijušas arī nopietnas attiecības, cik meitenes ir bijušas visas saka, ka izskatas neesot galvenais, bet iekšēji man pašam nav labi. Ko lai es daru ? Varbūt savādāk sākt ģērbties ? Ēst kādas tabletes ? Es nez ... Itkā ar organismu viss ok, jo esmu apaudzis kā pērtiķis, bārda aug kā traka ... ( regulaŗi skujos un tad izskatos vēl jaunāks ) ..

Kādi ieteikumi ?
haaa
Re: Kā izskatīties vecākam ?
23.03.2009 23:14
A ka man klut jaunakai?? :DDDDD Driz paliks 34, bet gribetos atkal but tikai ta 16-17 gadus vecai, nu ok, 25... hmmmmm

Atbilde ir tava jautajuma butiba - paaudzies pratina! Ja vienigais par ko uztraucies, ka tev nav bijusas DAUDZ nopietnu attiecibu 20 gadu laika, tad ar laiku naks padoms! Man pirmo 20 gadu laika vispar nebija nopietnu attiecibu, bet ko tad es, es jau augu laika, kad skola gaja macities un nevis meitenes medit un attiecibas meklet. Ja ari bija kads puisis klase, aks patika, tad nu lielakais, ko uzdrikstejos bija uz ballukiem laist un bucoties... kur nu par nopietnakam attiecibam domat ;) Teiksi laiki citi. Nu varbut, bet varbut vienkarsi dzivo nost, bus ari tas attiecibas, kad bus laiks tam but.
Jaņķels
Re: Kā izskatīties vecākam ?
23.03.2009 23:20
Tu laikam savos 34 gados neapzinies, kas mūsdienās ir svarīgs. Ja tu neizksaties + / - normāli tad neviens ar tevi nemaz nerunās. Tāda nu ir mūsdienu realitāte, visu kļuvuši materiālisti, ja pats neko lietas labā nedarīšu tad palikšu viens .. CIk ilgi man dzīvoties vienam ? Nomācoši. Prātiņā esmu diezgan gudrs, gudrāks par dažu labu tava vecuma cilvēku, dzīves skola jau ir diezgan daudz iemācījuši.
haaa
Re: Kā izskatīties vecākam ?
24.03.2009 09:48
Nodzivo lidz 34 gadiem tad tu ari domasi savadak! Un te nav runa par musdienam, tu runa par tavu dzives dzinuli :P
Bambis
Re: Kā izskatīties vecākam ?
28.03.2009 02:15
34 gados tu sāksi domāt savādāk un nožēlosi - kaut es būtu izskatījies jaunāks visu laiku
haaaa
Re: Kā izskatīties vecākam ?
28.03.2009 11:37
es nemaz neizskatos pec 34 gadigas :P Man nav ne kripatinas tauku ;) vasara esmu smuki bruna.... nu, ko tagad teiksi?
Ta starpiba ir galva mulka desa! 34 gadigs nedoma ka 17 gadigs!
Pareizais
Re: Kā izskatīties vecākam ?
04.08.2009 01:00
Uzlime usas.
nice
Re: Kā izskatīties vecākam ?
05.08.2009 00:59
tas saprotams, ka saja vecuma veelas izskatiities gadiem atbilstoshi, bet tev ieteiktu vienk. paciesties un nesadariit mulkjiibas, pienjem sevi taadu kaads esi, peec dazhiem gadiem vairs nesatrauksies, bet priecaasies. :)
Re: Kā izskatīties vecākam ?
16.08.2009 13:29
Vinam jau nav jalime usas, pats rakstija - "jo esmu apaudzis kā pērtiķis, bārda aug kā traka"
"Regulari skujos un tad izskatos vēl jaunāks..." Varbut nevajag skuties? :)
Re: Kā izskatīties vecākam ?
16.08.2009 13:37
Hm... mab bi taadas probleemas. Ja jau visi taa pieveersh uzmaniibu Tavam izskatam... ej treneeties un taisi normaalu treneetu augumu ar 42cm bicepsiem utm ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Man ir tada pasa problema man 23 bet izskatos ka 16-17gadigs puika,gruti izveidot attiecibas ar sava vecuma meitenem jo lidzas vinam izskatos pec bērna
Liekas ka nenovecoju un muzam paliksu ka 17 gadigs
Re: Kā izskatīties vecākam ?
25.02.2015 09:27
būtu priecājušies... pēc 40 visi pīkst, ka grib jaunāki izskatīties
Re: Kā izskatīties vecākam ?
25.02.2015 16:17
Pievienojos Mateus. Priecājaties. Ne jau izskats svarīgs. Bet iekšējais spēks un dzimum feromoni ko meitenes jūt pa gabalu.
Vecīgāku dara tumšs apģērbs. Liels zināšanu krājums( lasi grāmats). Jo meitenes mīl ar ausīm.Nelieto spēcīgus odekalonus un dezorantus, jo tie maskē tavus feromonus. Ja tie ir īstie, meitenes ļims:) Ja neļims, tad tu neesi viņai domāts.
Re: Kā izskatīties vecākam ?
26.02.2015 14:30
Man tas pats. Un vel pie 23 domāju bik līdzīgi...bet nu jau tad lēnām tā domāšana mainījās. Tagad pie 27 jau esmu laimīgs ka izskatos jaunāks. Pie 40 gan jau lēkāšu no priekiem :D
Re: Kā izskatīties vecākam ?
28.02.2015 22:00
Nodzeries paliksi vecāks :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 15?
Ziņa: