analais sex

Aizsāka nina 

Re: analais sex
17.02.2015 16:15
Viņiem anālais galīgi nav prioritāte :)

To, ka ir, savulaik izfantazēja puiši no NoPride.

Toties es zinu reālas vecmeitas ar pamperiem ap 60, tobiš, kas šķīsti dzīvojušas un pat nav masturbējušas. Un tās, kas visu mūžu spiegdamas kniebušās gan tā, gan šitā un kam brūtgānu bez gala bez svētītas laulības, pat 85 gados nekādus pamperus nelieto. Un ar HIV vai C hepatītu arī dieviņš šās nav sodījis. Tātad skaidrs, kas debesīm īstenībā ir tīkamāks.

Bet baigi interesē tie geji, ne? :D



Edited 1 time(s). Last edit at 17.02.2015 16:17 by Runcene.
Re: analais sex
17.02.2015 16:22
Kapēc lai homīši būtu inriģējoši?
Man tā tēma kaut kā vienaldzīga... galvenais lai mani liek mierā. PRIDE... hvz kas tas tāds... neesmu bijis un nebūšu.
Par to ko kas dara gultā... kāda man daļa? Un kāda nafig citam daļa gar mani?
Tas ir tāpat kā sedēt pētīt svešus logus un tad cepties - vot bezkauņas, tajā tur dzīvoklī, 4. stavā 3, logā no kreisās puses.. staigā pliki pa mājām...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
akni.
Re: analais sex
17.02.2015 16:29
ja pirms tam neinteresēja, tad tagad gan modās interese: tātad šiem orālais cieņā vai dračī viens otram.
Re: analais sex
17.02.2015 16:33
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about th’universe!
akni.
Re: analais sex
17.02.2015 16:38
no pieredzes : tie, kas uzsver, ka nebāž degunus citu guļamistabās un dzīvēs, tie ir vislielākie lūriķi......jo pārējiem tas nemaz neienāk prātā : skaidrot, kas viņus neinteresē.







:)
Re: analais sex
17.02.2015 17:48
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es vnk apbrīnoju, kā cilvēki, kam ir kaudzēm
> savu tarakānu (Mazdakteris, piem.), mokās ar to,
> kā citi sekso.
>
> Kā tad, mums ir slepenās mirstamās anālo
> seksotāju alas :D
______________________________________
Vjetnamā tarakāni skaitās delikatese....
Man nav daļas gar citiem Lai guļ ar ko grib un kā grib. Man jautā, es atbildu. Medicīnā jau kuro gadu desmitu.
Informēju tikai par piesardzības mēriem un sekām. Kur cienījamie kolēģi redz,ka es esmu pret seksošanu. Tas nav iespējams. Tā ir fizioloģiska nepieciešamība, kurai nevar un nevajag pretoties.
Tomēr zināšanas ir jāsniedz.
Lai miers un sapratne. Runcene ,guli ar ko gribi:) Ar sievieti, vīrieti, psihologu. Kaut vai ar pašu Jēzu .Tā nav mana un arī citu daļa.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.02.2015 17:50 by Mazdakteris1.
Re: analais sex
17.02.2015 17:57
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kā tad, mums ir slepenās mirstamās anālo
> seksotāju alas :D


He, es ar kā reiz padomāju, kā tad tie anālie seksotāji tā pazūd, ka neviens nezin par viņu slepeno nomiršanu :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: analais sex
17.02.2015 18:03
akni. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bet veci geji ar pamperiem? tas ir mīts vai
> realitāte? medicīnas darbinieki saka, ka tādu
> nav mazums, mēs nezinot, jo ar pamperiem neviens
> diži nelielās.


Dzirdēts ir bet nav iemesla tam pārāk ticēt. Zināms, ka cilvēks uz vecumdienām mēdz atgriezties zīdaiņa stāvoklī bet ja šīs atgriešanās iemesls būtu tiesi anālie sakari tad jau par to daudz runatu, tai skaitā paši pamperu valkātāji. Bet notiek tā kā teica Runcene un arī paši svētulīgākie liek klucīti pamperā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: analais sex
17.02.2015 19:16
anonīmajam akni interesanta pieredze... tiklīdz izdzird, ka kādam ir vienalga, tā uzreiz ir mistiska PIEREDZE, par to...ko dara citi... te nu man rodas jautājums, bet ne interese - kā var uzkrāt šādu pieredzi? Vai ir kāds cits veids, izņemot spiegošanu un vuārismu?

P.S.
Es drīzāk esmu no tiem, kas var pliks pa māju staigāt. Un man ir daudz citas lietas, ar ko nodarboties, tai laikā kad acni uzkrāj pieredzi.
akni.
Re: analais sex
17.02.2015 19:32
interesanti, kas man anonīms? jūs tikpat anonīmi , cik es. bet pieredze man ar aprunātājiem, kuri mēdz uzsvērt, ka viņus citi neinteresē.

arī patīk pa māju bez apģērba
Re: analais sex
18.02.2015 00:47
akni., redz es vnk pazīstu dažus homoseksuālus un vēl citādi alternatīvi seksuālus cilvēkus :D. nu un cilvēki dažreiz iedzer pār mēru un tad stāsta to, par ko ir dusmīgi... ka šiem tikai anālais un anālais, bet viņi esot pagalam romantiski un radoši. Es jei bogu neprasīju, bet pirms tam arī domāju kā vairums iz tautas un kā ir uz NoPride plakātiem :D



Edited 1 time(s). Last edit at 18.02.2015 00:49 by Runcene.
Re: analais sex
18.02.2015 18:02
Noslēdzot šo neauglīgo sarunu varu droši pateikt tikai vienu. Ja partneris savos seksuālajos sakaros- gan vaginālos,orālos un rektālos nelieto prezervatīvus, tad droši varu apgalvot,kā viņš ir bīstams partneris. Te tiek domāts par visu gammu STS.Tajā skaitā HIV, C un B hepatītiem un patogēnajiem enterokokiem.
Lai miers visiem un veselība katram.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.02.2015 17:57 by Mazdakteris1.
Re: analais sex
18.02.2015 18:18
Mazdakteri, es esmu ļoti bīstams partneris. Jo nevienā no 3 variantiem nelietoju prezervatīvus. Bet ja tā nopietni, nu kurš normāls cilvēks savam mīļotajam zaķim bāž mutē kaut kādu gumiju??

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: analais sex
19.02.2015 18:00
Kā tu man patīc,Ku. Izsmējos pamatīgi.Bija domāts partneri kas maina partnerus un principā nelieto gumijas.
Es tomēr lietotu gumijas, bet uzliktu virsū krējumu vai ievārījumu. Tā tomēr drošāk:)
Re: analais sex
20.02.2015 05:59
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kā tu man patīc,Ku. [..]
> Es tomēr lietotu gumijas, bet uzliktu virsū
> krējumu vai ievārījumu. Tā tomēr drošāk:)

Ko tik vecumā neuzzini... šausmīgi, ka vēl nav izmēģināta tā "ievārījuma versija" :(

:D
Re: analais sex
05.03.2015 16:11
Pasaule ir sadistiska, viens otram mutē mīž, sieviete apčurā vīrieti un pēc tam laiza viņa ķermeni, kurš apkakā, da pictu ko tik internetā nav redzēts, karš lai noslauka visu nost un lai rodās dzīvība no jauna, tad zinās ka pimpītis ir jāieliek pežiņā :)\

Čoms stāstīja, kā bija pirmais ānālais seks: Viņš mēģināja iespraust, iesprauda bišku pavālēja, tai sāpēja, un viņa apļūtījās. Nu ja tas ir normāli sajust viens otru, tad paldies tādas sajūtas man nepatīk! Bwet pareiz vīrietis jau ir kā dzīvnieks gultā, viņam būs vienalga kā sieviete jūtās, viņam galvenais lai pimpim patīk, bet sieviete varbūt piever acis un izstur sāpes!!!



Edited 1 time(s). Last edit at 05.03.2015 16:14 by enfuego.
Re: analais sex
06.03.2015 15:50
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pasaule ir sadistiska...

Nevar nepiekrist :)



> Bwet pareiz
> vīrietis jau ir kā dzīvnieks gultā, viņam
> būs vienalga kā sieviete jūtās...

Uz visiem tas tomēr nav attiecināms.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
SZxXx
Re: analais sex
22.03.2015 02:56
Man anālais sekss liekas kaut kas daudz intīmāks par vaginālo. Bet stereotipi ir baigie, it īpaši Latvijas jau tā neiecietīgajā sabiedrībā.
Nedomāju, ka pastāv lielas dzimumu atšķirības šai ziņā. Ir vīrieši, kas to uzskata par gejisku un pretīgu, kamēr ir sievietes, kas to uzskata par gultas dzīves dažādošanu.
Sievietes seksā kopumā ir daudz konservatīvākas nekā vīrieši, jo viņām sabiedrībā ir tā "nedevējas" loma, viņa var būt mauka, bet vīrietis nē. Tas nav jaunums, ka viņas grib mazāk, reti kurai vispār ir fetiši, bet nu ja vīrietis tiešām ir tas vienīgais un īstais jau labu laiku, es ieteiktu atvērties seksam.
Turklāt neredzu, kāpēc ir vēl uzskats, ka sieviete (vai vīrietis) tā tiek pazemots. Tikpat labi vīrietis ir tas pazemotais, kam mantība jābāž tur, kur kakā, jāsmērējas. Vai sieviete, kad anāli ar pirkstiem masē vīrieti - sieviete ir tā, kas pazemojas, kāpēc tad otrādak?
Uzskatu, ka vīriešiem arī prostatas masāža vismaz vienreiz dzīvē jāpamēģina, nav ko pašiem kautrēties.
SZxXx
Re: analais sex
22.03.2015 03:16
Tie anālā seksa tabu mūsu un arābu pasaulē nāk no Vecās Derības, kas principā bija tāda dzīves likumu grāmata, arī vērsās pret homoseksualitāti, jo tā bija lielā cieņā pirms tam un vēl ap to laiku. Senajā Romā vispār par sievietēm vienu laiku kā seksa partnerēm bija piemirsts un darīja to ar puišiem. Viņas bija tik bērnu taisāmās mašīnas... Ja aizliedz anālo seksu, tad automātiski homoseksuālas attiecības atkrīt un paliek tik vagīna... Bet ja jau esi heteroseksuālās attiecībās, veselīgās, mīlošās, tad kāda starpība, ko dari. Es nezinu nevienu pāri, nevienu vīrieti, kas vaginālo seksu aizstātu ar anālo... Vaginālais sekss vienmēr būs pieprasītākais, jo ir viegls un patīkams, pareizs. Uzstādi ultimātu savam anālā seksa algstošajam puisim - izvēlies gadu tikai anālo vai vaginālo. Viņš diezgan ātri sapratīs, ka anālais viņu nemaz tā neinteresē.
Ja viss tiek pareizi un saudzīgi darīts, tad kāpēc neizmēģināt? Jo tā būs savādāka baud. un... dzīvībai bīstamāk ir braukt ar mašīnu no mājām uz darbu, nekā nodarboties ar anālo seksu. Tie, kas cenšas ausis piestāstīt ar kaut kādiem pieņēmumu riskiem cenšas rast racionālu, bet patiesībā diezgan iracionālu pamatojumu saviem aizspriedumiem.
Re: analais sex
22.03.2015 07:45
Piekrītu, ka anālais sekss ir daudz intīmāks par vaginālo. Iespējams, tāpēc viņš mani saista. Bet vispār ja runa ir tieši par dzimumlocekļa anālu ievadīšanu tad tas vienmēr man ir bijis vienkāršākais veids un ir pavisam noliela daļa no tā ko var darīt ar tiem caurumiņiem kas ir sievietei starp kājām.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: analais sex
22.03.2015 10:12
Nu takš nenodarbojas homoseksuāli vīrieši ar anālo vien. Un tas viss vēl kopā ar stāstiem iz pazīstamiem ārstiem ("kuri zina") par gejiem, kas visi kakā pamperos. Tik kad prasa, neviens nezina nosaukt nevienu ārstu...

Un, kad paklausās, ko divas sievietes "dara guļamistabā", tad vispār super stāsti nāk ārā. Vēl ar piebildi, ka to "zina pazīstama ginekoloģe" :D
SZxXx
Re: analais sex
22.03.2015 12:48
Vai tad teicu, ka nodarbojās? Vairumam homoseksuālo jau pietiek ar orālo vien. Pat nesen runāju ar vienu geju, kam anālais sekss likās nepieņemams.
Re: analais sex
22.03.2015 12:58
Ok, varbūt nelasīju pietiekami vērīgi... skan vēl ausīs no NoPride ;)
Re: analais sex
07.05.2015 23:47
Tu anālā seksa nevēlēšanos dēvē par vienveidību? Skumji, ka neiedomājies par to, ka ir simtiem dažādu pozu un veidu kā dažādot savu seksuālo dzīvi. Sāpīgs, pretīgs un sievietei nevēlams anālais sekss jau nu tiešā, nebūtu tā lieta bez kuras pāris nevarētu iztikt.
Re: analais sex
08.05.2015 11:19
ewa

Bet ir taču iespējams variants, ka cilvēki vēlas jaunas izjūtas, kas vagināli nav pieejamas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: analais sex
08.05.2015 14:18
Kaut kā nemanīju, ka ku! virzītu to likumdošanai... :)

"Skumji, ka neiedomājies..." :D Ir gan te māmulīšu toņi dažām, ar zināmu aizvainojumu pat :)
Re: analais sex
11.05.2015 21:10
Runcene,gribi man pasūkāt :)
Re: analais sex
12.05.2015 00:26
Fui cik banāli . Es un Runcene tev vecmātei deram(es vectēvs). Tev noslieces:))))?
Re: analais sex
12.05.2015 01:03
Hmm? Vai tad vecmāte vai vectēvs nevar sūkāt? It īpaši ja liekos zobus izņem...? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: analais sex
12.05.2015 10:18
HI HI HI,Kur Runcenes komentārs :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 1?
Ziņa: