analais sex

Aizsāka nina 

nina
analais sex
19.03.2009 17:19
Kadas jusu domas par analo sexu un viedoklis par to no mediciniskas puses? Mans draugs to loti velas, bet man ir aizspriedumi. Reiz meginajam, bet galu gala del manis nekas nesanaca...
proteīns
Re: analais sex
19.03.2009 17:41
nina, ja tev pašai tas nav pieņememas - ko tur vel domāt? "nē" un viss. ja draugs to nesaprot - lai kravā mantas.
nako
Re: analais sex
21.03.2009 23:13
nevajag sastresoties pirms seksa un lietot labi daudz lubrikanta. tad viss ir ok. protams pārspīlēt ar katras dienas seksu nevajag.

ja kādam ir aizspriedumi pret tādu seksu - paši vainīgi ka viņu dzīvē ir vienveidība.
Re: analais sex
26.03.2009 16:28
Seksuālās attiecības nosaka,ka tās ir normālas ja tās ir pieņemamas abpusēji.
Ja tās nav pieņemamas abpusēji vai apdraud partnera veselību,nemaz nerunājot par dzīvību, kā arī tad ja tās pārkāpj likumu tad tā ir perversija.
Anālais seks apdraud veselību abpusēji......
madcynics no kautkurienes
Re: analais sex
27.03.2009 09:41
...mazdakter, es kaifoju par Tevi...bet ninai varu pateikt - labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu...gan pašai pieleks, ko vēlies...seksā pieļaujams viss, kas otram pieņemams...tas ir pamatprincips...kaut vai sekss gaišā dienas laikā pie drāmas teātra...
Re: analais sex
27.03.2009 12:53
Pareizums – nepareizums seksā ir koncepcija, kas mūsu galvās aizķērusies no karalienes Viktorijas laikiem.

Tev ir bail? Nepatīk? Aizspriedumi ir ļoti vispārējs formulējums.

Kāda te medicīna vai nemedicīna? Nekur nevar palasīt, kā tas darāms, lai nebūtu "medicīniskās" puses problēmu? ;P
Re: analais sex
15.04.2009 22:01
man atkal liekās, ka tie anālā seksa alkstošie ( šeit domāju vīrieši) varētu pamēģināt sevi izdubsēt (nu piešķirt draudzenei vibratoru un tad lai iet vaļā) un tad padomāt kā tā otra puse jūtas, kā pats jūtas, nu tā eksprontom... protams viss augstāk minētais attiecās uz heteroseksuāliem pāriem.
Re: analais sex
15.04.2009 22:07
Jāņem vērā, ka ne tikai vīrieši vieni ir pēc šī seksa alkstošie...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: analais sex
16.04.2009 09:15
...liela problēma iraid iekš tā, ka lielai daļai gribētāju (vīriešu) ir stingri maza nojēga par pareizu pieeju tai lietai... ja pašus izdupsētu ar pašu metodēm, moš i galvā kāda sakarīga doma rastos... i saprastu, kāpēc pēc viņu centieniem zaķis otreiz vairs uz to nav pierunājams...
Re: analais sex
16.04.2009 10:37
Hmm? Nu jā, tam es piekrītu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: analais sex
16.04.2009 11:18
Bet meitieši sūdzas netā vai draudzenei...

Cilvēkam ir dota valoda, kuru laiku pa laikam drīkst izmantot arī saskarsmē ar partneri. Ja viņš tik un tā grib panākt savu, pilnīgi neiedziļinoties sievietes vēlmēs, tad te arī sarunu var beigt.

Cik nu ir sastapts vīrietis un samanītas mūsu dzimumatšķirības, tad nederēs nekādi mājieni no sievietes puses, bet konkrēts formulējums.

Un, ja kādai anālais sekss ir bijis sāpīgs vai citādi nepatīkams, tad nez vai ir jēga brādāt riņķī apkārt kā Kafkas varonim un kaut ko runāt par medicīniskiem utml. teorētiskiem aspektiem.

Vai tad autore raksta referātu par anālo seksu? Laikam taču kaut ko grib saprast par sevi.
2 trakā
Re: analais sex
17.04.2009 16:04
ir jau izprovēts un nav nekādas vainas - ir pat patīkami, ja esi bez seksuālām fantāzijām, mūžīgi pret visu aizpriedumaina vai aizspriedumains (kā jau visi latvieši pārsvarā) tad baudas nav ko gaidīt.
Urmate
Re: analais sex
16.06.2009 16:38
Meitenes tuuplis jasmere ar vazelinu
!
Re: analais sex
16.06.2009 19:17
Un klizma jāiztaisa!
inka11
Re: analais sex
16.06.2009 19:41
kāda vēl klizma, ja lliels kaifs, tad var maukt tāpat:)
Re: analais sex
04.07.2009 22:28
Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem:
- erogēnās zonas izvietojums;
- seksualitāte(attiecīgo hormonu līmenis asinīs);
-nostiprinātie steriotipi 13-15 gadu vecumā;
- sabiedrības nostāja;
-audzināšana ģimenē,
- ģenētiskie signāli.
Ja tas nepatīkami,tad labāk to nedarīt.
Katrs orgāns veic tam paredzēto funkciju.
Ir tāds mikrobs- Stafilakokus fekālis. Fekāliju stafilakoks. Ja tas iekļūst mutē,tad smakosi pēc fekālijām visu mūžu.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.07.2009 07:17 by Mazdakteris1.
Zemene3
Re: analais sex
24.07.2009 03:13
Tad jau sanāk,ka tūpli laizīt nau vēlams
nu ja
Re: analais sex
24.07.2009 10:07
nu Mazdakteris dod!! :)) fekāliju stafilokox!! :)
inka11
Re: analais sex
24.07.2009 20:59
laikam sajauca ar fekāliju enterokoku :)
Re: analais sex
15.02.2015 18:00
Nu godīgi sakot esam normāls pāris, un es ļauju draudzenei to darīt, tāpat kā viņa. Mēs spējam izbaudīt ik mirkl kopā ir patikamas sajūtas un ir traki kaifīgi redzēt kā viņa uzbudinās no tā. Nevajag aprobežoties ar standartiem. Vajag tikai sajust un izjust vienam otru. Tad nav ne sāpīgi ne nepatīkami, jālieto lubrikanti. Gan vibrators gan loceklis ir viena izmēra tātad esam vienādā situācijā un viens otru neapbižojam...
Re: analais sex
15.02.2015 18:39
Koku grupa. Uzskatu,ka liela kļūda nav. Kaut gan Enterokoks fekalis mēdz būt ārkārtīgi izurīgs mikrobs.Pasarg dievs, ja vēl rezistents pret plaši pielietojamām antibiotikām.Nosaukums ( Stafilakoks) publikai vienkārši labāk saprotams.
Tomēr tīri medicīniski pareizi mans pirmais variants nav. Paldies par labojumu.
Par anāliem dzimum sakariem ir jāsaprot,ka tas ir diezgan bīstamas darbības. Labāk ievērot higiēnu un parastos (dabiskos)dzimumsakarus.Obligāti ir jālieto labi lubrikanti un prezervatīvi. Pie tam speciālie, kas paredzēti T.Z.
Izslēgt partnera sānsoļus un citus fakorus nedrīkst principiāli. Citi faktori ir HIV, B un C hepatīti. Arī stafilokoki un enterokoki.
Lai saprāts un veselība.
Re: analais sex
15.02.2015 23:25
Mazdakteri, šīs idejas Tu izklāsti jau ne pirmo reizi bet es joprojām gribu oponēt jautājumā par anālā seksa bīstamību. Precīzāk runājot par inficēšanos ar zarnu nūjiņām. Teorētiski droši vien var. Un gan jau pasaulē kāds ir arī tā inficējies. Bet es praktiski nezinu un neesmu dzirdējis, ka kāds jebkad būtu ar šo problēmu saskāries. Un tas viss pie tā, ka anālais sekss ir ļoti izplatīts.
Nu un + vēl man pašam ar to ir pieredze kādus 35 gadus. Bez prezervatīviem un bez īpašas higiēnas ievērošanas. Tā kā es šo tēmu uzskatu par galēji neaktuālu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: analais sex
16.02.2015 10:14
Saskaņā ar jaunākajiem klasifikācijas principiem, kas pazīstams arī kā Streptococcus faecalis Enterococcus faecalis. Pieteikumu C polisaharīdu antigēniem, saskaņā ar Gram (Lancefield) seroloģiskā klasifikāciju streptokoku var iedalīt daudzās grupās. D grupas Streptococcus faecalis pieder. D streptokoki un enterokoku un nav enterokokos kategorijām. Bijusī ietver fekāliju streptokoku (S.faecalis), ekskrementi Streptococcus (S.faecium) un stoisks streptokoku (S.durans), pēdējie Streptococcus bovis (S.bovis) un zirgu zarnas streptokoku (S.equinus) .
*Enterokoku infekcijas jaundzimušo sepses ir iemesls pirmās trīs, pēdējos gados, sepses sastopamības biežums jaundzimušajiem un bērniem enterokoki pieaudzis sešas reizes. Tiek ziņots, ka enterokoki ir endogēnas un eksogēno otras lielākās slimnīcas infekciju patogēni, atklāšanas līmenis otrais tikai uz E. coli. Ir statistika, urīnceļu infekcijas, ko izraisa baktērijas, un enterokoku infekciju ierindojas Nr.2, vēdera, iegurņa infekcijas, enterokoki ierindojas Nr.3, sepse, Enterococcus ieņēma 3, mirstība no 12,6% līdz 57 %.
_______________________________
1) Vecā klasifikācijas ziņā man tomēr bija taisnība.
2) Viena indivīda piemērs nav absolūtā taisnība.
3) Jo mazāk izplatām, jo drošāka pasaule.
TZ nav fizioloģiski paredzēta frikcijām abos virzienos.Hroniski jebkuru orgāna iekaisumi biežāk noved pie ļaundabīgā audzēja veidošanās.( prostata, kunģis,rīkle,taisnā zarna un citi)
Cieņā.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.02.2015 10:22 by Mazdakteris1.
Re: analais sex
16.02.2015 13:41
Mazdakteri, interesanti, un es pat piekrītu par tām frikcijām abos virzienos. Bet es runāju no praktiskā skata punkta. Nevis teorētiskā, zinātniskā. Ko tik zinātnieki nepēta. Turklāt mūsdienās pētijumi ir kļuvuši tik komlicēti, ka viegli var iegūt jebkuru vēlamo pētijumu rezultātu.

Es runāju par praktisko. Ar anālo seksu kādā dzīves periodā ir nodabojušies gandrīz visi. Nav dzirdēts, ka kāds būtu no tā inficējies vai miris. Nu nav dzirdēts. Tās ir tāpat kā ar to AIDS. Jā, kaut kur kāds slimo. Bet tam nav nekādas praktiskas epidemioloģiskas nozīmes. Es šeit nedomāju pētniekus, tautā tam nav nozīme. Tāpat ar to miršanu no gripas. Jā, mirst protams. Bet cik? Vai tam ir kāda būtiska nozīme? Piemēram 40% mirst no vēža vai sirds un asinsvadu slimībām pret 0,01% vai mazāk no gripas. Saproti domu?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: analais sex
17.02.2015 10:58
Ku teica:Mazdakteri, interesanti, un es pat piekrītu par tām frikcijām abos virzienos. Bet es runāju no praktiskā skata punkta. Nevis teorētiskā, zinātniskā. Ko tik zinātnieki nepēta. Turklāt mūsdienās pētijumi ir kļuvuši tik komlicēti, ka viegli var iegūt jebkuru vēlamo pētijumu rezultātu.
_______________________________________
Diemžēl tā nav teorija. Tā ir statistika. Rezistenta mikroba inficētie te neuzstājas. Viņi lēnām mirst mājās ,slimnīcās, pansionātos. Mēs viņus neredzam.
akni.
Re: analais sex
17.02.2015 11:16
pajautā cilvēkam, kuram ir bērni, ko viņš domā par anālo seksu
manuprāt, atbilde:
- ja abiem patīk, kāpēc gan nē.

tad pajautā - ja taviem bērniem ir anālais sekss, kā tu uz to skaties?
atbilde:
es ceru, ka viņi to nepiekopj, tas var slikti beigties.....


ja nezini atbildi uz jautājumu, tad pajautā cilvēkam, kam ir bērni vai sev par saviem bērniem.
Re: analais sex
17.02.2015 13:27
Šitas, ko Jūs te visi (izņemot ku!) esat samurgojuši, ir kaut kas tāds, kas ir Mazdaktera allaž piesauktā šizofrēnija, jo kontrolēt citu seksu ir infantili, tizli un debili.

Mazums, ko kāds domā, vajag vienkārši paturēt ciet muti un pašiem pieskatīt sevi.
akni.
Re: analais sex
17.02.2015 14:08
ja savas domas patur pie sevis, tad diskusija neveidojas :)
Re: analais sex
17.02.2015 15:05
Es vnk apbrīnoju, kā cilvēki, kam ir kaudzēm savu tarakānu (Mazdakteris, piem.), mokās ar to, kā citi sekso.

Kā tad, mums ir slepenās mirstamās anālo seksotāju alas :D
akni.
Re: analais sex
17.02.2015 15:45
bet veci geji ar pamperiem? tas ir mīts vai realitāte? medicīnas darbinieki saka, ka tādu nav mazums, mēs nezinot, jo ar pamperiem neviens diži nelielās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 22?
Ziņa: