autoskolas

Aizsāka asr 

asr
autoskolas
29.01.2008 09:53
sveiki visiem, saprotu ka galîgi NEmedicîniskâ tçma, bet paskatîjos, ka te daudz tautas apgrozas...
vai kâdam ir atsauksmes par autoskolu "Mustangs"?
paldies jau ieoriekð!!
Re: autoskolas
29.01.2008 16:49
Nav nekaadas starpiibas. Svariigaak ir atrast instruktoru ar kuru saproties un tas NAV no skolas atkariigs. Liela dalja no vinjiem straadaa pa N-tajaam skolaam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: autoskolas
29.01.2008 17:25
Nju man vienu draudzeni viens Mustanga vadâtâjs >40 reizes nodzenâja (par samaksu, protams) un i netaisîjâs ieskaitît + sexuâli uzmâcâs (viòa gan tieðâm ir TIK forða, ka pat man grûti neuzmâkties...). Tâ ka iesaku turçties pa gabalu no tâs a/s. Vismaz 1 instruktors tur ir naturâls riebeklis - kâ sauc vai maðînas # nezinu, un viòa neteiks, citâdi mçs ar viòas puisi tam draòíim ko kriminâlu nodarîsim.
Viòa dabûja pâriet uz Vanagu un sâkt maksât un apmeklçt visu no sâkuma. Nesen beidzot tika pie tiesîbâm.
Morâle - nah Mustangu!
Re: autoskolas
29.01.2008 21:13
:D
#1 - neko Juus neizdariitu, jo peec tam seedeetu (par kriminaalu ;) ), kaa arii Tu nepamanijis laikam ka instruktori un skolas paarklaajas. Un lai arii kaa Tu negribeetu ticeet... par instruktoriem pienjem JEBKURU kam ir 3 gadu staazhs. Izej attieciigos kursus, sakjiilee mashiinu un luudzu :) Un ligumus vinji sleedz ar visiem peec kaartas. Starp citu - varu personigi iepazistinaat ar vienu instruktoru kas peec gariigaa straadaa vainu Vanagaa vai Mustangaa :) Kaadreiz bija vel taada autoskola RIPO, nezinu vai vel ir, bet arii tajaa vinjsh brauca.

Ja deelj viena instruktora noliek visu autoskolu... tad deelj maukas uz chakenes visas sievietes var saukt par maukaam? ;) :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: autoskolas
29.01.2008 22:26
Tâpçc jau viòa nesaka, ka zina, ka mçs kko ïoti nelabu izdarîtu un iespçjams arî sçdçtu...
Mateus, man kkâ ðíiet, ka Tu jau nu noteikti to tâ neatstâtu, ja tâds riebeklis Tavai draudzenei bûtu patrâpîjies ;)

Zinu, ka pieòem visâdus mçslus. Vnk saku, ka Mustangâ bija un, cik zinu, joprojâm ir, 1 konkrçts mçsls, no kura vismaz sievieðu dzimuma izskatîgajai daïai vajadzçtu uzmanîties. Nezinu, kurâs vçl a/s ðis praktizç, bet Vanagâ mana draudzene to eksemplâru netika manîjusi.
Par Mustangu neko labu neliecina arî tas, ka viens íçms var èakarçt cilvçku 40x, un neviens iz a/s neliekas ne zinis, turklât laikam jau bija problçmas ar instruktora nomaiòu, ja to íçmu vnk nenomainîja. Cik no viòas sapratu, ja mainîtu instruktoru, bûtu jâsâk braukðana un maksâðana par to atkal no 0. Tâpçc viòam bija izdevies tik ilgi èakarçt. Naudu atdot par èakarçðanu (un apmaksâto un noklausîto teoriju) nevienam pat prâtâ nenâca... Vanagâ visu sâka no baltas lapas :(((

Pçc draudzenes stâstîtâ, ja man tagad bûtu jâizvçlas autoskola, mustangs bûtu pçdçjâ vieta, kurp es ietu. Pati pie tiesîbâm tiku ar RIPO palîdzîbu pirms >9gadiem. Problçmu nebija, bet toreiz arî CSDD eksâmenâ bija daudz zemâkas prasîbas.

Varbût labâk iepazîstini autoru/-i ar to savu paziòu, sakarîgo instruktoru, un viss bûs OK :)



Edited 2 time(s). Last edit at 29.01.2008 22:36 by #1.
Re: autoskolas
30.01.2008 08:33
es ar par to, ka svarîgâk ir atrast sakarîgu instruktoru.. man gadîjâs tâds murmulis, ka pat atcerçtie negribas.. turklât mâcoties dabûju izbraukât n-tos autoveikalus, divreiz arî uz servi nobraucâm.. bet, nu - uztvçru to kâ apmâcîbas loìisku satâvdaïu, jo þoperîtim jau arî tâdas lietas jâdara.. :))

es ieteiktu palaist goglç "meklçju instruktoru".. vajadzçtu izbirt gan uzvârdiem, gan tâlruòa numuriòiem.. pârskriet pâri pïâpâm ar pozitîvajâm atsauksmçm un izvçlçties ìeogrâfiski izdevîgâko variantu.. lai veicas! :)
asr
Re: autoskolas
30.01.2008 10:33
paldies par atbildçm.
nu a kâ tad izvçlçties to "normâlu" instruktoru?? :) t.i. zinu, ka daudzi iet mâcîties, kad vismaz kaut ko saprot no maðînâm, es tik tiesâm braukt nemâku.
pie tam Mustangâ var tikai viòu instruktorus òemt.. tâpçc varbût varat ieteikt kâdu normâlu instruktoru tieði no ðîs skolas?
paldies :)
Re: autoskolas
04.07.2008 15:55
es nevienam neiasaku iet uz mustangu! tur jûs, atvainojiet, èakarçs kâ mazus suòus!
pirms sâku iet autosskolâ bija normâlas braukðanas iemaòas, pienâca laiks braukt ar instruktoru un mana pirmâ kïûda bija, ka izvçlçjos instruktoru ko piedâvâ mustangs, karoè krievs latviski nejçdz runât neko nevar paskaidrot, bet tik un tâ pçc tâm 14 braukðanas stundâm palaida uz eksâmenu un teica, ka ir pârliecinâts, ka nokârtoðu ar pirmo reizi... tad pienâca laiks likt teoriju, noliku ar otro reizi, bet tas neko nedeva, jo termins ir tikai 30 dienas un to laikâ sâkâs cits stâsts, proti aizgâju likt skolas braukðanas eksâmenu, izkriu pirmo reizi, izkritu otro un tâ nu es braucu tik daudz reiþu, ka kauns pat teikt, varu tikai pateikt, ka nu jau esmu nobraucis tuvu 10 reizçm.. proti ideja ir tâda, ka skolas instruktori pielaiþ pie eksâmeniem îpaði neuztraucoties par to kâ tu brauc, jo mustangs naudu nokâsîs no tevis tik un tâ, proti ar braukðanas eksâmenu palîdzîbu.. viòi liks braukt pa tiem marðutiem pa kuriem tu ar skolas instruktoru bûsi braucis vismazâk...
tagad ir doma pâriet uz citu autoskolu un sâkt visu no jauna, lai arî kâ to negribçtos darît:( jo laiks un nauda ir aizgâjis diezgan pamatîgs, proti esmu notriecis tuvu 400 ls un 5 mçneðus...
a un aizmirsu piebilst, ka viens braukðanas eksâmens maksâ 15 ls:)
Lien11te
Re: autoskolas
13.01.2015 14:28
asr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> sveiki visiem, saprotu ka galîgi NEmedicîniskâ
> tçma, bet paskatîjos, ka te daudz tautas
> apgrozas...
> vai kâdam ir atsauksmes par autoskolu "Mustangs"?
>
> paldies jau ieoriekð!!


Kā pašlaik ir ar arutoskolu Mustangs? Atradu salīdzinājumu ar presto. Ko jūs par to sakāt? Ko labāk izvēlēties?
Re: autoskolas
13.01.2015 14:56
Es saku, ka tas ir jāmāk... atmodināt 7 gadus vecu topiku :D
Visas skolas +/- vienādas tak. Ja cilveks nemāk braukt, tad nemāk. Un ir ĻOTI daudz cilvēki, kurus labāk vispār nevajadzētu likt pie stūres.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
hapijs
Re: autoskolas
15.01.2015 01:19
Lien11te Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> asr Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > sveiki visiem, saprotu ka galîgi
> NEmedicîniskâ
> > tçma, bet paskatîjos, ka te daudz tautas
> > apgrozas...
> > vai kâdam ir atsauksmes par autoskolu
> "Mustangs"?
> >
> > paldies jau ieoriekð!!
>
>
> Kā pašlaik ir ar arutoskolu Mustangs? Atradu
> salīdzinājumu ar presto. Ko jūs par to sakāt?
> Ko labāk izvēlēties?


Pats gāju autoskolā presto (gan teorija, gan instruktori). Neko sliktu nevaru pateikt. Būtībā teorija ir atkarīga no tevis paša, piemēram, es, kad jau biju nogājis ap 80% nodarbību, testā, kuru deva stundu beigās no 30 kļūdām pieļāvu 13, kas bija mežonīgi daudz, ja citi pieļāva 2-5. Bet 2 dienas pirms teorijas eksāmeniem sazubrījos pats mājās ar grāmatu un mobilas aplikācijas palīdzību. Beigu beigās noliku gan autoskolas, gan CSDD teorijas eksāmenu katrā ar 1 kļūdu :)
Labs instruktors ir Zigmārs. Galvenais nebaidīties nomainīt instruktoru, ja tev viņš nepatīk.
Re: autoskolas
15.01.2015 09:00
īstā skola sākas PĒC tam ;)
sevišķi, ja ir iedoma, ka nu viss - apliecība ir, tātad protu braukt

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 17?
Ziņa: