sexa pirdiens

Aizsāka þube 

Re: sexa pirdiens
09.09.2009 12:15
izljurkata petene,,,mazas shauras pizdinjas ta nedara.
Re: sexa pirdiens
11.09.2009 22:45
:)))))))))) man šitā bija pirmajā seksa reizē,nu baigi sabijos,šamējais taisa man orālo un es tip piržu,tas sabījās,atkal turpina,un es atkal tipa piržu,un tā 3reiz,es domāju,bļāviens,kas ar mani notiek,sarku un sabijos,pēc tam nomierinājos,jo džeks bija ārsts un izstāstīja fišku,bet man uz kādu laiku toč bija psiholoģiska trauma.... :)))))))))))))))))))))))))))
Re: sexa pirdiens
26.03.2010 16:25
kaut kads sviests :D parastaja poza ta lielakoties nav, ta ir tad kad nem zakji no pakalas.... nu laizot kranu ieksa iebakstas gaiss,liela muiza... gan puika, gan meitene tak zin ka tas nav pirdiens... :D
Paste
Re: sexa pirdiens
25.04.2010 08:29
Vajag aizshuut vaginu!
Re: sexa pirdiens
05.05.2010 16:02
Baaac man arii ta ir, nu ar savu ilgadējo puisi biju jau ar to saradusi un tikai nevainigi vienmēr pasmējāmies, bet tagad esmu uzsākusi aatiecības ar citu un man bija tā saucamā gaisa laišana - biju samulsusi, centos viņam paskaidrot, bet viņš teica, ka tas ir normāli.
- jā nu nekas traks jau tas nav! - kas dabīgs, tas nav kaitīgs! :D
bet vienīgais kas kaitina , ka tad kad loceklis ir jau izvilkts, tad taa purkshkjinaasana ilgst vel kaadu laiku nu kadas dazas sekundes un to nevar apturet :D smieklīgi, bet nu jā, jāaprod ar to! :)
Re: sexa pirdiens
12.02.2011 01:32
Njāāā. Lai cik ilgus gadus arī ar seksu nenodarbotos, mani vienalga tas mulsina. Labi, ka ir viens partneris, būtu jauns un svešs, vispār no kauna zemē ielīstu, lai cik normāli tas arī neliktos. :D
purs
Re: sexa pirdiens
29.05.2013 15:29
man ar tā gadījies
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 16?
Ziņa: