Viirieshi|!!!!

Aizsāka lauíe 

lauíe
Viirieshi|!!!!
23.10.2006 11:01
Soreiz varbuut jautaajums buus tieshi viirieshiem. Kaut ari mani ir tikai 19, bet viirieshi man ir ap 30 un virs..... Bet jautaajums ir ...Kaadeelj Jums primaarais ir un paliek sex. Visur un vienmeer. Netaa pie iezpaziishaas pirmais jautaajums ir par un ap to, kad klubaa dejoju tad pirmajaa dejaa jau uzmaacas un vispaar kaadeelj vairs neeksistee taas skaistaas attieciibas , kaadas bija agraak? Man piemeeram tas skhjiet pilniigi pretiigi, ja jau 1majaa vakaraair sex un naakamajaaa ar citu. Kaa taa vispaar var??? Ak dieninj, cerams, man taadu likteni nepiedziivot....:(
Re: Viirieshi|!!!!
23.10.2006 11:50
"Kaut ari mani ir tikai 19, bet viirieshi man ir ap 30 un virs..."
wtf?!!?
Re: Viirieshi|!!!!
23.10.2006 12:24
es ar par shito briiniijos :o :DDD
bet laikam tak domaats, ka viirieshi ir VECUMAA 30+, ne SKAITAA :DDDDDDDD

vai varbuut tomeer skaitaa jau paari 30 gabaliem???
Re: Viirieshi|!!!!
23.10.2006 13:19
peerku kartupeljus, 1 maisu. veelama piegaade riigaa.
piedaavaajumus luudzu privaati.
.
Re: Viirieshi|!!!!
23.10.2006 14:52
Divas galeejiibas, starp kuraam reti kad ir viduscelsh.

1. galeeejiiba

pirms kaazaam sekss ir aizliegts. Tas bija toreiz, kad mana vecaamaate bija jauna.

2. galeejiiba.

Viirietis grib ar tevi iepaziities. Ja tuuliit pat uz vietas neiekriiti ar vinju vienaa gultaa, vinsh shausmiigi apvainojas un nekaada taalaaka draudziiba vai tuvaaka iepaziishana vairs nav iespeejama.

Un tas otrais variants muusdienaas ir dziives norma. Vai nu jums tas patiik vai ne, bet taa tas ir un tur neko dariit nevar.

Taadu nu viirieti Dievs ir radiijis, ka vinsh savu pimpi biksees nevar notureet.
Re: Viirieshi|!!!!
24.10.2006 14:09
Laukje, Tu nesen kaa Lielpiseetaa?

Tas ir pirmais stress, paaries un pieradiisi.

Ja tomeer negribi pierast, tad -- garaakus svaarkus, luudzu, kaadu vecteetinja ruutaino kreklu, kas sabaazts bixees uz gumijas, lakatu ap galvu, garu adiitu jaku ar jostu, veelams no lauku dzijas, nekraaso matus, aizmet luupenes etc. Vot i buus miers. Un guli pidzhamaa, striipainaa, zilaam, zaljaam un melnaam sviitraam. Bieza flanelja.
Re: Viirieshi|!!!!
24.10.2006 16:05
:D Bikses uz gumijas, kurâ sabþts krekls vai dþemperis:) ir brîniðíigi! vçl vajag mellus gumijniekus. Bet lauku dzija - kâ termins man nav skadrs. Garas jakas ar jostu tagad ir arî modç. doma jau gan ir skaidra:)
Re: Viirieshi|!!!!
24.10.2006 17:55
dilles un siipolloki starp zobiem arii liidz...
Re: Viirieshi|!!!!
26.10.2006 14:15
un íiplokus,íiplokus,tos kârtîgi çd!
Edza
Re: Viirieshi|!!!!
26.10.2006 17:21
Tas nav noteikts ir daudzi kas negrib izvarot
Re: Viirieshi|!!!!
26.10.2006 23:56
Edza : Tev gan patiik visu dramatizeet veel vairaak kaa man :)
Izvaroshana un uzmaakshanaas, man liekas, ka nav viens un tas pats !

____________________________
Si vis pacem, para bellum
dura
Re: Viirieshi|!!!!
27.10.2006 21:08
ai nu izbeidziet,ja tu,meietene,sapuceejies kaa taada mauka un savos 19 meklee 30gadiigu viiriskji,kuram diezvai kas ar tevi vareetu buut kopiigs,ko tad tu gaidi skaistas attieciibas,ir arii sievietes pasaulee,kuras viirieshi ciena un patiesi miil,bet nu tas tik no sievietes atkaraajaas
Re: Viirieshi|!!!!
27.10.2006 21:47
dura

Toch dura, 30 gadiigam viirietim ar 19 gadiigu maiteni un kaa veel var buut kopiigs... un kaa veel...
dura
Re: Viirieshi|!!!!
27.10.2006 22:20
njemam veeraa,ka 30gadniekam liidz shim kkas nav iznaacis un aiz muguras vai nu lauliibas vai veel jaukaak,ja vinjam joprojaam ir gjimene,tad vinjs saak raudaat,cik visas vinja vecuma sievietes ir sliktas, kas jau vien liecina par vinja ieksheejo moraali un dziives uzskatiem
shaadiem cilveekiem visbiezhaak neinteresee kaarteejaas gjimenes veidoshana,taa nu tas ir
Re: Viirieshi|!!!!
27.10.2006 22:22
dura,

tu runaa par 30gadniekiem kaa par 50gadniekiem...

30 gadnieki veel ir tikai jauneklji!
Re: Viirieshi|!!!!
27.10.2006 23:33
dura

Es tam negribeetu piekrist. Vismaz ne pilniibaa. Protam ka vienmeer gadaas kaadi gara baarenji ka visu sachakaree bet vairums man zinaamo viirieshu kas dibinaajushi ghimeni tuvu pie 30 vai veelaak ir bijushi vai nu nepreceejushies vai arii vinju ghimenes dziive ir beigusies. Un tie ir gariigi nobriedushi cilveeku kas augstu veertee savas jaunaas sievinjas.
neej
Re: Viirieshi|!!!!
28.10.2006 15:54
Vinsh Tevi izmanto! Man arii taa bija. 19gados 30gadiigs jaaklis. Kursh mani izmantoja. Ak Dievs. Biju mulkje - naiva, jauna, vel stulba. Tagad taa nozheeloju. Pat nepiedaavaaja toreiz mani preceet un labi ka taa. Peec 2 gadiem notinos. A shis nodzeeraas un nomira. Taapec ka bija egoists. Vinsh man iesita. Un piebeera narkotikas. Man - 19 gadiigai meitenei!!

Paies laiks, atzhirgsi.. ap 22-25 gadiem saaksi uz sava vecuma puishiem skatiities. Shis ir klasisks variants.
neej
Re: Viirieshi|!!!!
28.10.2006 15:55
ps. Kaada var buut sievinja 19 gados? CIlveks vienalga meitene vai puisis fishku saak rubiit tikai ap 22 gadiem.
Re: Viirieshi|!!!!
28.10.2006 16:55
neej,

ja tu saaki fishkju rubiit ap 22 gadiem, tas nenoziimee, ka visi tik kaveeti.
dura
Re: Viirieshi|!!!!
28.10.2006 17:01
19gadiiga sievinja :))) ja vispaar taa buutu,ka shiis meitenes kaads apprec,notiek jau briinumi,bet vairumaa,kad viirietis meklee tik jaunu sievieti,vinjam nav nopietnu noluuku,ja buutu,vinjs mekleetu starp apm sava vecuma sievieteem,kas jau ir nobriedushas,spriestspeejiigas buutnes un speejiigas kljuut par pilnveertiigaam maateem.
turklaat videe,kuraa es dziivoju,vienmeer ar zinaamu smiininju tiek uzluukoti shie paari-30gadnieks un 19gadniece,jo vinju nesaderiiba biezhi vien ir paaraak uzkriitosha
taa luuk
nuja
Re: Viirieshi|!!!!
29.10.2006 02:25
Parasti jau ir tâ, ka 18-20gadîgâ paaugas un atstâj veci, jo viòai vçl visa jaunîba priekðâ.
Edza
Re: Viirieshi|!!!!
29.10.2006 14:13
Nu pag!? Juus sievietes jau arii neesat nekaadas sveetas - domajat par seksu arii!:P
Re: Viirieshi|!!!!
30.06.2014 10:56
ne vienmeer taa ir,ka pirmajaa vietaa sex.....vienkaarshi jauna ,skaista.....vairaak pamodina to kaisliigaako pusi...bet vispaar vienmeer ir intereseejushas atieciibaas taas dziljaakaas un gaishaakaas puses...kaut arii sex.......bet tam laikam jau jaabuut sabalanseetam
Re: Viirieshi|!!!!
30.06.2014 11:39
Viss ir no cilvēka atkarīgs. Un kaut arī ļoti daudzi veči ir tādi kas labprāt gribētu pārgulēt pirmajā tikšanās reizē, tas nenozīmē, ka visi ir tādi. Pat vairākums nav tādu. Cita lieta ir tas, ka visādās tusēšanas vietās savācas galvenokārt tādi kas kāro pēc ātrā seksa. Un te svarī ir saprast to, kādā vidē Tu meklē partneri tādu Tu viņu arī atradīsi. Gribi gudru un inteliģentu, nemeklē diskotēkā! Un vispār, vēlēšanos pārgulēt tūlīt pēc iepazīšanos jātulko kā nevēlēšanos veidot ilgstošas attiecības un tāpēc visticamāk tādas arī nebūs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad garāmejot
Re: Viirieshi|!!!!
30.06.2014 16:14
...redz, bumbulīt, ne viemēr bikšu (kā apzīmētajs) valkāšana nozīmē, ka to īpašnieks ir vīrietis...Tavā gadījumā pati uzraujies uz tādiem, kā to aprakstīja ku!...tā viš i, saldenā...

ku!, Tev saldajam paēdienam...:)
http://www.danidar.ru/2011/10/genialnyj-izvrawenec-jan-saudek.html
mad nenoturējās
Re: Viirieshi|!!!!
30.06.2014 17:23
dura Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ... nu tas tik no sievietes
> atkaraajaas

...nuuū, ja atkarājas, tad gan visi leks virsū...
Re: Viirieshi|!!!!
30.06.2014 19:41
mad garāmejot Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ku!, Tev saldajam paēdienam...:)
> http://www.danidar.ru/2011/10/genialnyj-izvrawenec
> -jan-saudek.html


Ir ok :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Cīnītājs
Re: Viirieshi|!!!!
06.07.2014 18:41
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Viss ir no cilvēka atkarīgs. Un kaut arī ļoti
> daudzi veči ir tādi kas labprāt gribētu
> pārgulēt pirmajā tikšanās reizē, tas
> nenozīmē, ka visi ir tādi.
>
> Gribi gudru un inteliģentu, nemeklē
> diskotēkā!
--------------------------------------------------------
Tieši tā! Cilvēki ir līdzīgi bet ne vienādi un pilnīgi noteikti nav identiski! Katram savs.

Vai tas stereotips darbojas arī pretējā virzienā? Citādi vai nu vienas nakts sakari vai tādi interneta saiti kā "laipnās meitenes"(angliski). =]
Re: Viirieshi|!!!!
06.07.2014 21:32
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Laukje, Tu nesen kaa Lielpiseetaa?
>
> Tas ir pirmais stress, paaries un pieradiisi.
>
> Ja tomeer negribi pierast, tad -- garaakus
> svaarkus, luudzu, kaadu vecteetinja ruutaino
> kreklu, kas sabaazts bixees uz gumijas, lakatu ap
> galvu, garu adiitu jaku ar jostu, veelams no lauku
> dzijas, nekraaso matus, aizmet luupenes etc. Vot i
> buus miers. Un guli pidzhamaa, striipainaa,
> zilaam, zaljaam un melnaam sviitraam. Bieza
> flanelja.
********************************
Kā es rēcu. Karsti palika.Es ietektu iet klosterī. Biežāk mazgāties un lietot ļoti spēcīgus dezodorantus. Tie nomāc dzimum feromonus,kas uzbudina normālus vīriešus. Par to apģērbu pareizi tekts, jo vīrieši mīl ar acīm.
Re: Viirieshi|!!!!
06.07.2014 21:42
Bet man tā pidžama tīri labi patiktu. Pavilktu drusku nost lai dibentiņš plikiņš redzams un...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 7?
Ziņa: