baigi gribu analo sex

Aizsāka elina anala 

elina anala
baigi gribu analo sex
01.10.2006 11:48
baigi gribu bet baidos ka lai atslabinos taj amomenta!liekas ka kakat gribas?vai tas tikai tadas sajutas ka gribas kakat?ludzu ka lai to sexa veidu piekopj biagi gribas!virs ari grib!
Re: baigi gribu analo sex
01.10.2006 12:23
...tagad arî sexu piekpj...ta vçl kâds rakstîja, ka frikcç...kâdu apzîmçjumu atradîs nâkoðo???...
lidy
Re: baigi gribu analo sex
01.10.2006 12:54
Nju,ta,manuprat,ir tikai sajuta,nav tika tarki,es nesen to izdariju pirmo rezi,un bija baigi ok,pat nemaz nesapeja,galvenasi atslabinies.Bet nez vai tas ir vajadzigs darit biezi,domaju,noteikti ne!
J.J.C.
Re: baigi gribu analo sex
01.10.2006 19:18
Nesaprotu, kâds sievietei kaifs no tâ, Jums tak G punkts neatrodas tur, kur veèiem. :D
Re: baigi gribu analo sex
01.10.2006 19:22
Nezinu, ja cilveekam ljoti gribas lai realizee. varums sievieshu no taa ir palikushas apmierinaatas.


J.J.C.

Taisno zarnu un anusu inervee tie pashi nervi kas vagiinu taa kaa vairumam sievieshu ir visas iespeejas guut baudu anaalaa celjaa.
asnate
Re: baigi gribu analo sex
01.10.2006 20:42
Man citos veidos ir gruuti sasniegt orgasmu (vieniigi kad es virsuu), bet ar analo sexu sasniedzu loti atri, tikai mani tomer moka kaut kadi iekseji parmetumi (laikam ieaudzinats, ka nav taa pareizi) un arii pec tam asino, tapec esam to dariijusi paris reizes, bet vairak nedarisim un es domaju arii, ka tomer tur tiek traumeets viss un tas gredzenveida muskulis arii "izlurkaajas" ja to dara biezi, bet vispaar man dazreiz gribaas.
Es piektritu augstak minetajam, kaa sieviete, kas zina,par ko runaa!;)
un visi pretinieki-jums vienkarshi nav paveicies!ar laiku, vietu, partneri vai ieaudzinatajam dogmam..
madcynics uzjautrinoties
Re: baigi gribu analo sex
01.10.2006 21:02
...O...vçl G punkts...visu alfabçtu vçl ievelc, losi...
...amçlij, maigumiò ( vai par Tevi franèi vienreizçju filmu uztaisîja???) kurð te ir pret???...lietpratçji tikai par...
Re: baigi gribu analo sex
02.10.2006 08:45
vienreiz dzîvç atïâvos pamçìinât- intereses pçc
Bija spçcîgas asociâcijas par "rundziòkakâm"...:)
Jocinja
Re: baigi gribu analo sex
02.10.2006 17:48
Mani loti intereseja sshis jautajums:) Milotam gribejas un es negribeju pretoties:) Galvenais pareizi sagatavoties, atslabinaties (izmest no galvas visas mulkigas domas par to, ka tas ir nepareizi, nevelami, slikti, kaitigi utml.:)) in sniegt baudu sev un otrai pusitei.
ps: es konsultejos pie ginekologa un seksologa - neka slikta un bistama NAV!! ja pareizi to dara, bet padraiskoties loti patikami:):)
varbut virietim ari sagribesies - tad var vinam ari sho prieku dot...
kartigi vinu pamaset:) tikai loti maigi un pa lenam... novelu visiem veiksmi:)
Re: baigi gribu analo sex
02.10.2006 18:26
...nekā slikta tur neredzu...man dažkārt ar patīk...:))
Zosja
Re: baigi gribu analo sex
02.10.2006 22:46
Pag,bet kaa tad paliek ar to dirsas neaizveershanos peec tam??? O.K.,Dazhi min,ka ar to paaraak biezhi nodarboties nevar...tas vareetu noziimeet,ka peec taam retaam reiziiteem tomeer aizveras...vai kaa??Jebshu var sapleest visu ar pirmo reizi...Ta kaa tur iisti ir??
Re: baigi gribu analo sex
02.10.2006 22:54
Ar pirmo reizi var tikai saapiigus pliisumus ieguut. Un nav nekaada loghiska izskaidrojuma kaapeec buutu jaabuut taa ka no kaut kaada anaalaa seksa daudzuma tas anis vairs ciet neveertos. Kaapeec kaadam muskulim kas liidz shim ir darbojies buutu jaapaarstaaj darboties.
Sirupe
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 09:42
Nu nez vai tas ir labi, nav no ta nekada kaifa vecenei vecim noteikti ir. Lasiju, ka vajagot pirms tam ieiet silta vana lai muskuli atslabst un lietot specialos lubrikantus...Tikai skaties netiec pie hemoroidiem, ka es tagad mokos gribejas ietrapt vecim....

Lai draz viens otru pakalas..labak...
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 10:05
Hek, mani neviens nedraaza pakaljaa bet hemiishi tik un taa iemetaas taa kaa gan jau ne no taa. Un vispaar ir chujs ka anaalais vareetu buut kaa profilakse pret hemiishiem jo vinji rodas no asins sastreeguma. Un par to kaifu galiigi nepiekriitu, sievieteem patiik, un kaa vel...
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 10:12
panemot paliga lubrikantu kaifs ir gan vinam gan vinai...
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 10:45
ingus.. tev jau to nezinaat :p un tef ku!arii..
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 11:17
a kaapeec domaa, ka nezin?
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 11:18
nee nu ja vinju kaads ir dupseejis.. :D
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 11:27
nu panesâs...
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 13:18
Man nav jaabuut dibenaa draztam lai zinaatu vai tas ir forshi vai nee. Man pietiek ar to ka mana sieviete pasaka ka vinjai tas patiik un vinja veelas veel. Domaaju pietiekams arguments.
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 13:40
varbuut vinja to veelas tevis deelj :p
madcynics uzjautrinoties
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 13:56
..he,hçç...nja,tematiòð labais...nu patîk jumpravâm reiþu reizçm...
...un ðîs problçmas - staigâs ar agro rûsu vai ne..:))
...ir mirklis, kad sievietes mujskulatûra atslâbst lidz pakâpei, ka nav lielu problçmu ievadît dzimumlocekli anâlajâ atverç...:))
..uzrakstiju un noòirdzos...rupji nav..bet jçli gan...daþas man pârmeta neliterâro izteicienu lietoðanu..vai ðâdilabâk ???
naivaa
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 15:17
Nu nezinu....es arî gribçju PAMçÌinât.....vair negribu...sâpes bija nenormâlas un ar to arî viss beidzâs...:(
Arthur
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 22:15
Pirms sexa aizej uz vannas istabu un iztiri dibenu ar dusas struklu vai vel labak klizmu. Un ne no ka vairak nebaidisies! Tiras meitenes ta dara!
Sapes ir cita lieta. Noverte, vai partnera (vai dildo) locekla izmers nav parak resns.
Lubrikants diemzel nesamazinas dzimumlocekla izmeru, bet protams, labak ar to.
Re: baigi gribu analo sex
03.10.2006 23:40
Ar duðas strûklu var savainot t. zarnas gïotâdu. Palielinot iespçju ienest infekciju zarnu gïotâdâ. Hr. kolîts- taisnâs zarnas iekaisums ir garantçts.
geitina
Re: baigi gribu analo sex
04.10.2006 16:38
Teikðu atklâti... vaginâlâ sex laikâ orgasmu nevaru sasniegt, bet, turpretî, anâlâ varu! Man tas patîk un pa retam es to arî daru. Visi muskuïi slçdzâs kâ slçguðies un nekâdi hemoroîdi arî nav uzraduðies.
Lo
Re: baigi gribu analo sex
04.10.2006 19:33
Pirmai reizei var pameeginaat izdariit to uzreiz PEEC orgasma (sievietes, protams :)) Tad viss ir tik ljoti atslaabinaats- kaa fiziski, taa psihologiski- ka viss izdodas pietiekami viegli.
madcynics uzjautrinoties
Re: baigi gribu analo sex
04.10.2006 19:56
...pçc???...tieði pirms,kad viss paliek plaðâks pirms kolapsa :))
madcynics uzjautrinoties
Re: baigi gribu analo sex
04.10.2006 20:05
...pçc???...tieði pirms, kad viss atslâbst pirms kolapsa :))..ir viens tâds mirklis...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 12?
Ziņa: