CREDO instruktori!

Aizsāka forumiete 

Manuprāt, labākais ir Vadims Berezkovs.
Mācījos pie viņa- ir ne tikai labs un pieprasīts instruktors, bet arī saprotošs, draudzīgs un vnk jauka personība.

Tagad braucu ļoti labi un eksāmenu arī nokārtoju ar pirmo. Naudu nešmauca, tāpēc tiešām iesaku,
Es mācos autoskola Kristīne, bet mans paziņa strādā Credo par instruktoru, tāpēc braucu pie viņa un tikai to labāko var teikt.
Dzhokers
Re: CREDO instruktori!
28.07.2011 23:14
Kad es mācijos pie Jansona braukt, viņš ne kāsa naudu neko, iemācija visu perfekti, un braukšanu varēja mācoties pie viņa nolikt ar 1 reizi. Labs un saprātīgs instruktors viņš ir. Varbūt tu vienkārši braukt nejēdz, tapēc arī tevi tur.
Credo autoskolu esmu pabeigusi, tagad braucu ar instruktoru un drīz jau tiesības būs rokā :)
Mans instruktors ir Zigmārs Voldiņš, pavisam noteikti iesaku citiem arī viņu, jo nebiju domājusi, ka iešu uz braukšanām ar tik lielu prieku.. Pirms sāku iet autoskolā, nebiju braukusi, bet jau pirmajās reizēs tiku braukt pa ielām, jo Zigmārs tiešām iemāca ļoti labi un saprotamā valodā. Viņš nekad neuztrauc ne sevi, ne arī kursantu, vienmēr viss notiek ar smaidu un humoru, tākā, ja iet mācīties pie viņa, tad pavisam noteikti nav jāuztraucas par stresu un dusmām no instruktora puses, jo no viņa jūs to nesagaidīsit, arī ja sanāks kāda ķibelīte. Cena gan ir pie viņa 13 ls, taču uzskatu, ka labāk nedaudz dārgāk, ātrāk un ar prieku, nevis lētāk, bet sliktāk.
Veiksmi jums :)
zanjuks
Re: CREDO instruktori!
05.09.2011 15:54
par Sarmi Lakstīgalu tās ir tīrās muļķības, vai tad Tu esi metene un Tev uzmācās un, ja nemāk braukt, protams, nelaidīs uz eksāmenu. Sajūgu sit tikai audzēkņi, instruktoriem nav interese bendēt savu auto kā Tu saki un ,ja Tev neiet braukšana, nav jāvaino instruktors. Es kā 'meitene pati esmu mācījusies pie Sarmja Lakstīgalas, trīs mēneši un tiesības bija rokās, un neviens neuzmācās.
Un tā vien šķeit, ka esi viens no tiem, kurš aiziet uz bruakšanu un jau kačā savas prasības
Egita-pegita
Re: CREDO instruktori!
23.09.2011 11:46
Viennozīmīgi Armīns Gedrovics , pateicoties viņam tiesiebas nokārtoju 1mēneša laikā. Ne reizi nepacēla balsi, visu saprotami izskaidroja, nekad, nekad nekavēja nodarbības, ļoti punktuāls un atsaucīgs cilvēks. Tik saprotošu un pretimnākošu instruktoru, kā Armīns nenākas viegli atrast!
Un vēl viens plus :) viņš ir copmanis(karpinieks :) ), tā kā brīžos, kad sēdēju sastrēgumos vienmer pārrunājām copes lietas, cik kuram liels loms bijis vai kā labāk iebarot vienu vai otru zivju sugu :). Paldies, Armīnam!
kategorija C CE, instruktor Anatolij Lagutenko ludsij, otjezdil tolko objazatelnije 15 4asov, sdal s pervogo raza
Re: CREDO instruktori!
28.10.2013 18:26
Ieej http://www.autoskolasriga.lv - tur ir apraksts par katru autoskolu un arī forums par instruktoriem.
Katrīne
Re: CREDO instruktori!
28.10.2013 18:50
Ļoti iesaku instruktoru - Andrejs Sokolovs! Ilgi mocijos pie cita instruktora, rezultātā pārgāju pie Andreja, un viņš isā laikā un ļoti kārtīgi sagatavoja mani eksāmenam, kuru noliku ar pirmo reizi! Nodarbības laikā ir ļoti pozitīva atmosfēra - arī pēc eksāmena uzturam kontaktu, jo sadraudzējāmies. Viņš nekad nekliedz, visu sīku komentē un "neiedzin stresā", pats ir ļoti draudzīgs un samidīgs cilvēks, gados jauns! Pats ir krievs, bet pasniedz arī latviski, latviski runā ļoti labi. Tiešām iesaku!!!

P.S. Mācījos Credo autoskolā, bet Andrejs ir neatkarīgs instruktors un sadarbojās arī ar citām autoskolām.


forumiete Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> sveiki, koleegji! ;)
> taa nu sanaacis, ka tagad maacos CREDO autoskolaa
> un shodien man piedaavaaja instruktorus:
>
> Jaanis Blaus / nissan almera
> Stanislavs Ruskulis / bmw
> Vairis Upitis / opel astra
> Ivars Plume / opel astra
> Ojars Lakstigala / audi b4
>
> luudzu, ja kaads ir pie kaada no vinjiem
> maaciijies vai vienkaarshi kaut ko zin -
> uzraksties kaadu atsauksmi, kas paliidzeetu
> izveeleeties! pozitiivu vai negatiivu, bet vismaz
> kaut ko!
Ja vēl neesi iestājies credo, tad vispirms ieteiktu izlasīt vairāk par šo skolu http://www.autoskolasriga.lv/autoskola-credo . Ja esi iestājies, tad tajā pašā lapā ir forums, kur ir informācija arī par instruktoriem. Papildus tam http://www.csdd.lv mājas lapā vari atrast instruktoru sekmības procentus. Tas parāda to, cik labi kursantiem ir veicies, kārtojot eksāmenu pirmajā reizē. Instruktori par šo ļoti uztraucas, tādēļ reizēm pārāk ilgi nelaiž nevienu uz eksāmenu.

Trešais variants ir paņemt jebkuru instruktoru un izbraukt vienu, divas nodarbības. Ja nepatiks, maini uz citu. Trīs, četras reizes to var darīt bez problēmām. Ja vairāk, tad jāmaina mācību braukšanas grāmatiņa, jo vairāk vieta parakstiem tur nav.
Ужасный инструктор.Выкачивает деньги по полной, и даже после этого не допускает к экзамену в CSDD. Как человек полное г****. Унижает и заставляет сомневаться в себе. Высосал всю энергию и нервы. Никогда его не забуду! Другой инструктор сразу же допустил к экзамену. В итоге здал его с 1 ого раза. Вадим, если ты удалишь этот комментарий то все сказанное мною это чистая правда! Вообщем я КАТЕГОРИЧЕСКИ не советую этого инструктора. Высосит все деньги ( берет на 5 евро дороже чем другие!) и положит на вас х**.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 1?
Ziņa: