ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
31.01.2013 21:43
Interesanti, ka Tu sevi salīdzini ar uzņēmumu, kura vadītājs divus gadus pēc kārtas saņēma vērtējumu, kā vadītājs ar vislabāko reputāciju, bet viņa vadītais uzņēmums pag gadā apgrozījis tuvu pie 5mil lvl un nopelnījis pie 70k ... viens no lielajiem nodokļu maksātājiem. Tu atļaujies Skauģi likt kā piemēru, lai norādītu uz sevi? :)

Nu lai Tev veicas... ko lai citu saka :) ...veiksmīgu konkurenci ar Skauģi :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Runcene- es pilnīgi piekrītu, te vairs runa neiet par pašu amwey, un tieši tā ir daudz citu labu produktu, nav tikai viens amweys, nesaprotu kādēļ tā jāpiekasās, katra cilvēka brīva griba, ko viņš pērks, un tādēl jau nevajga teikt, ka viņi ir stulbi,jo redziet pērk amwey.
Un piekrītu tam, ka ir tiešām daudzi izplatītāji,kas nez ko izdarīs, lai tik tev pārdotu, pate esmu dzirdējusi,ka redz,ka ap roku zelta ķēde un saka'''pārdot, tad varēsi nopirkt to un sito', situācija ir mazliet mainijusies, bet diemžēl ne pilnība.

Es jau parasti neatbildu, bet,kad sākas apvainojumi, nevaru paklusēt.
Jūs lasīt mākat ar?

Es nesalīdzinu sevi ar Skauģi, es pat tuvu viņam nestāvu, tā doma manam uzēmumam ir kaut kas līdzīgs kā Skauģim. pate esmu strādājusi pie viņa, takā labāk šo tēmu necel augšā, citu iemeslu dēļ. Tādēl atkal saku-paklusēs,ja nezinam patiesību :)
Re: ko zinat par amway?
01.02.2013 19:55
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Interesanti, ka Tu sevi salīdzini ar uzņēmumu,
> kura vadītājs divus gadus pēc kārtas saņēma
> vērtējumu, kā vadītājs ar vislabāko
> reputāciju, bet viņa vadītais uzņēmums pag
> gadā apgrozījis tuvu pie 5mil lvl un nopelnījis
> pie 70k ... viens no lielajiem nodokļu
> maksātājiem. Tu atļaujies Skauģi likt kā
> piemēru, lai norādītu uz sevi? :)
>
> Nu lai Tev veicas... ko lai citu saka :)
> ...veiksmīgu konkurenci ar Skauģi :)


Ja domāju to pašu cilvēku tad pēdējo gadu noslēdza ar 4.5M apgrozījumu un 45k peļņu ! bet nu iepriekšējā gadā bij virs 200k zaudējumi, tāka rezultāts pat ļoti cienījams :))
es arī gribētu ar viņu konkurēt :))
Re: ko zinat par amway?
01.02.2013 20:06
virs 200k zaudējumi viņam bija 2010. gadā
Jau 2011. gadā peļņa bija ~45k.
Tu jauc gadus... iespējams pateicoties Dienas Biznesam?
Re: ko zinat par amway?
01.02.2013 20:18
ilžuks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mateus- kā tu domā, ja es neko nesaprastu no
> uzņēmējdarbības, man būtu savs uzņēmums, un
> jā, es nemaksāju pilnus nodokļus, un kas?
> Es netaisos šito kvantumu naudas atdot valsti, un
> es domāju,ka man piekritīs arī citi
> uzņēmēji.
> Man nav 21:)
>
> Gvido- cik zemu tu vari krist? :)
> Es ļoti labi rakstu ja man gribas, labāk
> paskaties uz sevi, un tu sēdi skaties kaut kādus
> kadrus par amwey, lai tikai vairāk varētu
> pad***?
> Jeziņ, atrodi tak sev nodarbošanos, tu zini
> vispār,kas šodien pa dienu, vai kāds āra
> gadalaiks? :D


Lai kko saprastu no uzņēmējdarbības ir jāstudē un jābūt uzņēmumam? :DDD ko tu pīpē? :D
es īsti gan nezinu ko tu saproti ar vārdu uzņēmējdarbība, tipa pēc definīcijas? vispār es arī nezinu kāda ir definīcija :D vispār pārrēkties ar jūsu nopietnumu var :D nu es vel studēju, starp jums esmu vecis, man virs 21 :D ir uzņēmums, ir peļņa . saprotu kā ražot, saprotu kā tirgū atdot ! tad es arī saprotu kas ir uzņemējdarbība? man labāk patīk domāt ka es saprotu kas ir ražošana :))
ā.. un vel gudrais uzņēmēj! cik gudri zem redzamas IP adreses ir runāt par savu nodokļu nemaksāšanau? :))
Re: ko zinat par amway?
01.02.2013 20:19
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> virs 200k zaudējumi viņam bija 2010. gadā
> Jau 2011. gadā peļņa bija ~45k.
> Tu jauc gadus... iespējams pateicoties Dienas
> Biznesam?


neatceros avotu, bet jā, par 2011. gadu teicu !
Re: ko zinat par amway?
01.02.2013 20:36
Da lab... man rīt 16 gadu jubileja... man piem mamma teica ka biznesu uzdāvinās... ir doma tirgot naftu, bet mazumtirdzniecībā.
Es domāju ka varētu sadarboties ar Ilžuku

Es domāju, ka vajadzības gadījumā varētu arī ražot benzīnu...tas varētu būt sarežģīti? :/

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
01.02.2013 20:39
Mateus, vai Tu sievai jau buķiku nopirki? :)
Re: ko zinat par amway?
01.02.2013 20:41
???
Kādai sievai?
Rīt tikai oficiāli drīkstēšu precēties... :/

BTW... es saprotu, ka ar sevišķi spožām prāta spējām nespīdu, bet vai tiešām es kādā brīdī esmu teicis tādu muļķību, ka es kādam (jebkam) plānoju pirkt buķiku? :D ...es labāk Mku nopirktu... sev :P

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
01.02.2013 20:47
Man nesen skaidroja, ka Krievijā uzņēmējam esam nepieklājīgi, ja sievai nav buķiks. Vnk mēģinu paplašināt redzesloku un noskaidrot, vai tā ir arī Latvijā...

Bet nu neko, Tev vēl jāaug, tad jau nekā :(
Re: ko zinat par amway?
01.02.2013 20:50
Man viens paziņa šo to Krievijā dara... viņa sievai nav buķika... ak tā... viņam Krievijā tikai darba lietas...bet pats tak no Latvijas, tādēļ arī sievai nav buķika.

Pa lielam, domāju, ka ja cilvēks pelna piem pāris mil gadā, tad nevarētu būt problēma sievai pirkt pofig ko viņa tur grib ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
anti-amway
Re: ko zinat par amway?
01.02.2013 22:14
Kā tad īsti ir? LOC drīkst dzert un pat iesaka, bet GLISTERU rīt nost nedrīkst.
Vai te nav pretrunas ko???
Re: ko zinat par amway?
02.02.2013 02:44
kas tas vispār par sūda anyway? nekad neesmu dzirdējis par tādu
Gvido
Re: ko zinat par amway?
02.02.2013 11:15
Amway ir bezgala kvalitatīva un laba kosmētika (kvalitāti pārbaudījusi Runcene)! Un vēl izdevīga, īstenībā tik izdevīga, ka visi šitie Amway sektanti nevar nomierināties un gadiem čakarē visiem prātu par to, cik lieli visi ir muļķi un netaupa savu naudu nepērkot no viņiem visu to Amway drazu. Te ir urļiks, kurš prezentē Amway produkciju kopā ar biznesa plānu, kura, protams, zaudētāju nav:
http://www.youtube.com/watch?v=SGAMpRuXuxU
(ja nav vēlēšanās skatīties visu klipu, iesaku noskatīties vismaz gabaliņu sākot ar 20. minūti)
anti-amwey- protams,ka šo LOC nevar dzert, viens kaut ko padziet un Jūs tik pēc tam gadu skandinat kaut ko, taka tādas omes, bla bla bla.

Gvido-tu esi tik aprobežots cilvēks, nu tu nevari likties miera, liec tik savus linkus un raksti stulbības.
Runcene izdzēsa tasvus bērnišķos komentus, jo pilni ar rupībām, nevis tikai tapēc,ka nu ir amwey fane, cik tev gadi 14? Tu palasi kopuma,ko tu raksti, tas nav pieauguša cilvēka domu gājiens.

Normālis-neviens no VID šeit nesēdēs un nemeklēs mani pēc IP adreses, u vēl ir jāpierāda,ka nemaksājam visu kā vajaga, tādēļ jau biznes nav tikai kā tu saki- saprotu kā ražot, saprotu kā tirgū atdot !

ja tu esi uzņēmējs un maksā visu kā vajaga, tici man, tu šajos apstākļos ilgi nenoturēsies.

Un vispār, es nerunāju par Jūsu izglītībam un zināšanām, takā liekat ar man mieru, paceliet savas sēžamvietas un sāciet kaut ko darīt, nevis sēžiet tik forumos un maļat pilnīgu "bezpriģelu
Re: ko zinat par amway?
02.02.2013 12:45
"ja tu esi uzņēmējs un maksā visu kā vajaga, tici man, tu šajos apstākļos ilgi nenoturēsies" <-- Tu reāli tiešām atbildi par saviem vārdiem?
Un ja esi tik briesmīgi gudra...tad liecies mierā...citādi ...

Ilžuk"tu esi tik aprobežots cilvēks, nu tu nevari likties miera, liec tik raksti stulbības."

;)

Nu piedod ka nemīlam Amveju un nepiekrītam Tavam biznesa plānam. Par VID runājot... Tu pat iedomāties nevari - ko viņi reizēm čeko un cik ātri var tikt pie konta aresta. Negalvoju, ka lasa tieši dr.lv bet nav izslēgts :)
Jā, atbildu gan par saviem vārdiem, atšķirībā no daža laba, un lai tik nāk un čeko,kas man sadarīts, es nebaidos, paziņu ar daudz, bieži tiek jau laikus izformēts kas un kad nāks, netikai man, protams,.
Takā, tu vari droši paklusēt par šo jomu :)
Un cik gribēšu tik ar rakstīšu, nedz tu mani taisiji, nedz ko norādīsi.
Es pilnīgi un apsalūti saprotu to,ka kādam amweys ir labs kādam nē, citi pat nezin par to, un tas ir pilnīgi normāli. Jūs te esat tie, kas gudri di** par šo firmu, kaut pusi no tā visa nezināt, ok nepatīk nu tad nepatīk, nē jāraksta visādas jelības, jāpierāda,ka kāds ir stulbs, pac produkts stulbs, cilvēki tirliņi, nu kam to visu vajaga, un Jūs esiet tie gudrie, kas var spriest, kā amweyam jāstrāda, kā politiķiem jāstrāda, kā sētniekam jāstrāda?
Nu comon, sviests kaut kads :D
Re: ko zinat par amway?
02.02.2013 14:35
comon (come on), es pac (pats) apsalūti (absolūti) piekrītu, ka Tev ir 100% taisnība :)
Kurā augstskolā guvi savas zinības komerts (komerc) jomā?



Edited 1 time(s). Last edit at 02.02.2013 14:36 by Mateus.
Nja, var redzēt,ka tev nav ko darīt :D

LLU! Man nebija latv, val stundas, plus vēl ātri rakstot un nepiedomājot gadās kāda pareizrakstības kļūda, tas jauki,ka tev ir laiks lasīt un meklēt kļudas, ceru,ka šeit mazāk tev būs jāmeklē un jātērē savs dārgais laiks :D
Bet par to absolūti gan nezināju, bet nu nekas, man nav jāgatavo svarīgi dokomenti, to dara cits cilvēks.
Es jau tā esmu kritusi pārāk zemu, jo atbildu uz šādiem komentāriem, pareizi Runcene teica,ka nevajag to darīt.
Bet visam uztaisot rezume, ir viegli spriest linča tiesu citiem, būt tiem pašiem gudrākajiem, labākajiem, kapēc tad Jūs neesat prezidenta vietā? Un parasti šie tiesneši ir mazie, pelākie, īgnie letiņi, kuri stādā vairāk kā 50h nedēļā un nekad ne ar ko nav apmierināti.
Es neesu izlasījusi visus šos entos komentārus, bet pusi apmēram, uz secinājumi ir tādi-ka pārsvara koemtāri ir Gvido līmeni, ļoti maz tādi bija, kur tiešām argumentē kādēļ amwey ir labs, vai slikts, kas notika, kādēļ kāds apmānija, pārējie ir vienkārši līmeni zem 0...
Ir dafiga un vēl mazliet dažādas firmas, kā, piemēram, avon, faberlik, kuri darbojas līdzigi kā amweys, es vairākas reizes no avon esmu ņēmusi tušas un acu zīmuļus, nu galīgi garām, bet vai tādēl es iešu un zākāšos, man nepatika, citam patīk.
Labi, tas takā no manas puses viss, jādodās jaukās brivdienās kopā ar savējiem, novēlu Jums to pašu, visa dzīve nesastāv, no kompīša un mūžam lielo neapmierinātību.

p.s- Mateu, ceru,ka kļūdu nav daudz un actiņas tev neizbolīsies no meklēšanas :)
Re: ko zinat par amway?
02.02.2013 15:52
Tev tā arī nepielec? :)
1. Tu esi vienīgā kas te palagus drukā un stāsta cik ļoti ir aizņemta, bet palagus drukāt ir laiks.
2. 50h nedēļā? Kādēļ gan ne, ja tas pats likums, kurš definē 40h darba nedēļu (stundas gan parasti skaita par kalendāro mēnesi, jo ir daudz darba vietu, kur strādā pēc slīdošā grafika), definē arī piemaksas par virsstundām. To vai darba devējs to ievēro ir cits jautājums. Runājot par uzņēmejiem... nezinu nevienu (!) kurš tik maz (50h nedēļā) strādātu.
3. Pret Avon, Faberlic, Oriflame utm nav un nebūs nekādu pretenziju... NEKAD. Ir vērts padomāt un izanalizēt kādēļ... starp citu, arī šo Tev tā pati Runcene jau ielēja ar karotīti mutē... Amway, Vision utm frīkiem ir nenormāla, nepamatota, uz nerviem krītoša, ar reliģiskas ietiepības iezīmēm, neciešama izplatīšanas politika.
4. ir kļūdas. Bet netraucēšu Tev jūsmot par sevi. Lai Tev veicas!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Nu jā, mums ir pilnīgi dažādi viedokļi, bet tas jau pilnīgi normāli ir, tikai es nebazūnēju visu ,kas man patīk un kas nē.
Eh, draudziņ paskaties atpakaļ,kas pa suņu murgiem un gariem palagiem sarakstīti un tad glaimo mani :D
Nu jā, tās 50h ir maz, tas tā uz ātro rakstīts doma, bik savādāka bija, bet tas nu tā.
Tu šos savus ierakstus veic daudz vairāk un biežāk kā es, tātad tev ir laika liku likām to darīt, es ienāku, kad ievelku elpu no bērna skatīšanās, vai,kad darbs pie datora jau līdz kaklam.
Es nejūsmoju par sevi, ļoti labi apzinos savus + un -...Zinu,ka daudz jāmācas un daudz ko vēl nezinu, bet lepojos ar to, kas man ,manos gados, ir un to,ko jau esmu izdarījusi.
Kā jau teicu citus redzet un kritizēt ir DAUDZ vieglāk!
Lai tev ar veicas!
Re: ko zinat par amway?
02.02.2013 21:51
dace349@inbox.lv ...Tu laikam aizmirsi pārlogoties uz savu ilžuks loginu

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 03.02.2013 00:18 by Mateus.
Gvido
Re: ko zinat par amway?
02.02.2013 22:36
Tas ir interesanti, a moderatoriem vaitad nebija jāredz IP adreses, no kurām ieraksti ir?
Re: ko zinat par amway?
02.02.2013 22:41
Vai nav vienalga? :)
Nekā izņemot publisku atzīšanos par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas te nebija. Un jā redz. Bet tas jau nekas.
Vsp derētu šito tēmu nahrenizēt pilnība un tad skatīties kad atkal uzradīsies kāds sektants.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Gvido
Re: ko zinat par amway?
02.02.2013 22:43
Iedomu uzņēmumiem nodokļus nemaksāt nav pretlikumīgi. Varbūt vienīgi dieviņa priekšā.
mad smīkņādams
Re: ko zinat par amway?
02.02.2013 23:35
...mateus, nahrenizēt šito tēmu nevajag...kāds gudrs cilvēks reiz teica, ka vienu reizi gadā ir kārtīgi jāizvemjas un pa riktīgam japapļūta...un kur tad labāk to izdarīt, ja ne ku! modrajā uzraudzībā???...nja...tā ka atņemt garīgās caurejas iespēju amweyatkarīgajiem būtu nesaprātīgi...
Re: ko zinat par amway?
03.02.2013 18:15
Es tomēr briestu uz tēmas likvidēšanu. Vai vismaz slēgšanu... Un mērs jau nāk pilns...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
03.02.2013 18:18
Un pamatojums manai rīcībai būs tāds, ka Amvejisti šeit nodarbojas ar slēpto reklāmu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad apcerīgs
Re: ko zinat par amway?
03.02.2013 19:19
...ja Tu to uzskati par reklāmu...nja...mana uzskatā gan ir otrādi - paši amvejisti nemaz to nepazinoties, diskreditē (uhh:)) preci, kura savā būtībā nemaz nav sūdīga...tātad - antireklāma...man brīžam viņu ir žēl, jo lielākajā vairumā tomēr viņi ir duraki, ja mēģina pierādīt nepierādamo...kkā tā...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 4?
Ziņa: