ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

laniite
ko zinat par amway?
24.07.2006 03:23
Man viens pazinja iepinies tajos Amway tiklos, jau papravu summu izdevis, lai kljutu par izplatitaju. Tachu man shkjiet, kas tas ir kartejais blefs, taapat kaa ar Herbalife, Fitline, Tjanshinj un visiem parejiem tikla marketingiem.
Jautajums- kaada Juusu pieredze un uzskati par Amway produkciju?
Nav laika petit, bet vai tiesham taa var buut labaaka par veikalos noperkamo?
Re: ko zinat par amway?
24.07.2006 12:47
Vinjiem ir pamatiigs sadziives kjiimijas klaasts -- veljas pulveri, visaadi tiiraamie liidzeklji smukaas un eertaas pudeliitees, bet sameeraa daargi, tachu ljoti, ljoti koncentreeti, ja ir nauda un negribas ar veljas pulvera pakaam muuzhiigi neesaaties, tad var, kaapeec ne, jo uz pilnu veljas mashiinu vajag dikti maz taa pulvera. Taapat ar zobu pastu, bet ne Amway vien ir ekonomiska zobu pasta. UB arii, protams, daargi. Ka buutu kaada atshkjiriiba ar aptiekas produkciju -- neteiktu. Nav veerts paarmaxaat. Un, kur saakas runas par UB, tur jau atkal ir baigaa miglas puushana.

Man patiik vinju trauku mazgaajamais -- 1 litra pudele koncentraata uz gadu, jaashkjaida ar uudeni attieciigaa proporcijaa. Ap Ls 5 bija, bet ir jau izplatiitaaji, kas skruuve shaushaliigas cenas. Labi ir tas, ka vienreiz nopeerc, un tad ilgi var aizmirst par shaadiem pirkumiem.
Re: ko zinat par amway?
24.07.2006 14:15
Vai skalojot traukus, kas mazgaati ar shaadu koncentraatu ir 100 % garantija, ka to visu dabon nost ?

____________________________
Si vis pacem, para bellum
Re: ko zinat par amway?
24.07.2006 14:21
Tas koncentraats tiek pamatiigi shkjaidiits (1:5 vai 1:4), to izdara atsevishkjaa pudelee, un tikai tad lieto. 100% garantijas jau diemzheel nav nevienai kjiimijai, bet tas produkts nav riebiigs rokaam, taapeec ceru, ka biku labaax ir.
Mincis
Re: ko zinat par amway?
25.07.2006 17:33
Vienu jauku dienu iesaistiijos Amway.No zheeluma pret to tantiiti, kas man valkaajaas pakalj ar luugumu iesaistiities.Vinjai no mana darba arii kaut kas atlec.Bet..nekas neatleca,jo es aatri izstaajos.Aizgaaju uz paaris sapulceem-tur visi kaa nokodeeti-patosa juusmaa runaa par Amway produkciju,lieto pashi,spiezh draugus un radus..Demonstreeja vienu laucinieci,kas bija nopelniijusi jaunu auto.
Paaris nedeelju laikaa es zaudeeju gandriiz visus draugus,kas ar bazhaam gaidiija, ka es atkal ko piedaavaahsu.Iepirku preces,nevareeju paardot,piespiedu mammu un maasu pirkt par leetaakaam cenaam,vispaar murgs.Galu galaa zaudeeju naudu un sirdsmieru..
besk
Re: ko zinat par amway?
25.07.2006 19:47
paldies par pieredzi. mani interesee - vinu mazgajamie lidzekli esot loti videi draudzigi. vai ta ir? (censos pirkt tos draudzigakos, bet kaut kas tur nav laagaa)
Re: ko zinat par amway?
25.07.2006 22:13
Nu taa vinji saka, ka videi draudziigi, bezmaz no augu eïïaam vien... Nu kaa ta mazgaajamo liidzekli taa var uztaisiit, pulveris smarzho peec parasta veljas pulvera, ekonomisks gan.
ach
Re: ko zinat par amway?
26.07.2006 13:04
Aha,man viena draudzene un vinjas viirs ari tur iesaistijusies -toc kaa nokodeeti :) Taada veelme kaadu tajaa iesaistiit un pacilaatiiba attieciibaa uz siem produktiem,ka rodas asociacijas ar kaadu ticiibu :) Un vel visas taas vinju sapulces,skiet,ka tur pa laikam ari "iekodee",lai ticiiba nezuud :)
m?
Re: ko zinat par amway?
26.07.2006 15:36
nu nezinu, kâ tas saucas no psiholoìijas viedokïa, bet visâm ðitâm firmâm tâ ir, ka tie, kuri tur darbojas ir nevis vnk pârliecinâti par savas produkcijas kvalitâti, bet nepârspîlçðu, ja teikðu, ka to dievina. objektivitâte- nu nez..., bet redz, ka uz ïautiòiem iedarbojas...nu labi, var jau bût, ka nedaudz labâka par vidusmçra veikalu precçm tâ produkcija ir, taèu vai tik super-mega laba...diez vai...
Re: ko zinat par amway?
26.07.2006 15:46
Indiigs gan jau nav. bet man ir pazinjas, kas vienlaiciigi vienaadi aktiivi tirgo visu- amway, neways, tjanshi un veel visaadus dazhaadus.
Re: ko zinat par amway?
26.07.2006 20:01
Kas ir amway??????
Re: ko zinat par amway?
26.07.2006 21:18
Es arî nevienu tâdu neesmu manîjusi.
krese
Re: ko zinat par amway?
28.07.2006 11:54
Nu man patîk, iesaistîjios tapçc, ka manam bçrnam ðis ir vienîgais pulveris, no kura nav alerìijas un iesaistoteies (nemaksâju par iestâðanaos neko) var dabût par 30% lçtâk. Bet neesmu gan ne uz vienu sapulci bijusi un nevienu neesmu iesaistîjusi, pati lietoju sadzîves íîmiju un vienkârði pçc laika arî mamma un mâsa paprasîja, lai pasûtu arî priekð viòâm , arî viòas tagad lieto amway sadzîves íîmiju. Ir Ok! Jâbût jau bik prâtam paðkirot, kas vajadzîgs, kas nea.
Ðis tas labs viòiem! (man patîk LOC, zobu pasta, pulveri un traipu tîrîtâji, trauku mazgâjamais trauku maðînai un viens no labâkajiem tualetes þeleja, kas patîkami smarþo pçc ziediem ,nevis pçc kaut kâdas jiftîgas indes)
Pazîstu vienu no Amway pirmssacçjiem LAtvija un varu teikt tikai to ka sajûsma par produkti ir tikai dabîga , ja tevi apmierina tas produkts tu piedâvâ to arî citam cilvçkam pameiginât . PAti arî tagad iesaistijos un nenoþçloju.
Re: ko zinat par amway?
09.08.2006 16:46
Pats lietoju AMWAY produkciju. Praktiski visi produkti tiek izgatavoti no dabîgâm lietâm(Cukurbietðm, kokosriekstu eïïas...) AMWAY produkti ir vieni no nedaudzajiem kas ir cilvçkma un videi draudzîgi.
Palasiet VIDES Vçstis un Zaïâ Zeme 2002-2004 gada rakstus. Tur ir rûpîgi izanalizçti gan trauku mazgâjamie lîdzekïi gan veïas pulveri, zobu pastas...

2) Nevies nevienu nakâdâ tîklâ neievelk. Katrs pats izdara savu izvçli. Pirms cilvçks iegâdâjas produktu, viòð viòu var izmçìinât. Tiek rîkotas pirtis kur var izmçìinât daþâdus íermeòa un matu kompðanas lîdzekïus, tiek rîkotas prezentâcijas pie cilvçka mâjâs, kur var reâïi salîdzinât produktus kas ir uzvietas un AMWAY.

3) Skeptiíu nekad nav trûcis, bet kâ likums tie ir cilvçki kas visu zin, pat nepamçìinâjuði un nepârbaudîjuði. :o)))
Re: ko zinat par amway?
09.08.2006 18:21
Nafta ar ir dabiigs produkts.
{:)
Re: ko zinat par amway?
11.08.2006 13:35
iepakojums arî viòiem ir labais - ierok zemç, un pçc 5 gadiem pârbaudot tas tur vairs nav - sadalîjies
Ljoti labi liidzekli, itseviski liidzeklis gaazes pliitiim.Neesu savaa dziivee sastapusies ar liidziigu, smiekli naak skatoties tv reklaamaas, uzpuus un notiira-blefs, bet sie liidzekli ir super.Patiik arii taa draasu birste, ar kuru var berzt pat visdaargaakos katlus, nepaliek striipas, jau 5 gadus fanoju par vinjiem.
Þaba
Re: ko zinat par amway?
12.08.2006 16:37
Mosh kaut kas labs ir..bet tie cilveeki nudien paliek kaa taadi sektu paarstaavji..ar nenormaalu tieksmi reklameet un iesaistiit...tas man nepatiik, jo tieshi taa lielaa uzbaaziiba rada shaubas..
krople
Re: ko zinat par amway?
14.08.2006 23:53
man mâjâs viens viòu pulveris, sa8 bioquest vai apmçram tâ rakstâs. sastâvs tâds pats kâ ariel, ar visiem dings-bumsiem, optiskajiem skata uzlabotâjiem. tikai proporcijas citas.
tb, sanâk, ariel arî dabîgs. :DDDDDDDDDD
euena
Re: ko zinat par amway?
15.08.2006 19:49
nesaprotu ko daudzi te gvelz...
neviens nevienam neko neiekodee tas vis ir pasa cilveeka zinaa vai veelas buut kaa izplatiitaajs un iegaadaaties preci leetaak vai iesaistiit cilveekus patstaavigi neuzspiezot nevienam to.
ja kaads apmaatiigi grib tik uz augsu tad var buut jaa ka cilveekiem luudzas lai iesaistas,bet paarsvaraa kaa piem. arii es aicinu cilveekus uz maarketingu vini to noklausaas es pajautaaju vai tas interesee ja vins man atbild neinteresee ok taa ir tava izveele bet ja interesee tad uzaicinu uz seminaariem un tur tiesaam izstaasta siiki par amwy produkcijas kvalitaati.
un viniem tiesaam taa ir laba pie tevis var buut prece 3-meenesus tu vari lietot to un ja tu peec 2-meenes atskaart ka taa tev nepatiik luudzu tu vari suutiit atpakal un bez probleemaam tev atgrieziis naudu vai citu preci apmaina.
un jaa tur ir vis daargaaks,bet ja apreekina cik izmaksaa mums piem.
peerkot to pasu zoba pastu labi es samaksaaju tur 4-ls par lielo tulbu man vina gandriiz gadu kalpo,bet parastaas muusu veikalos kopeerku ik pa 2-meenes izbeidzas apreekinot vienalga esmu vineetaaja un taa irar daudzaam preceem....
par amwey es varu teikt tik to labaako....
pastaav arii taadi starpnieki un tie var gan civeekiem sacakereet smadzenes,bet ne amway ta ir un buus loti labas kvalitaates preces....
Nu, ir, ir nokodçti tie nabaga cilvçciòi. Sekta "Jaunâ Paaudze" uzdarbojas, tas saucas. Draudzene man tur darbojas. Gribçja arî mani ievilkt, bet, tâ kâ zinâju, kas tam visam apakðâ, tad, paldies, visu jauku! Par produkciju gan neko nemâku teikt. Pietika man tikai uz cenâm paskatîties, sapratu, ka manâ draugu lokâ tâdu cilvçku nav, kas spçtu to iegâdâties. Ja jau tik daudzi no forumieðiem ir izmçìinâjuði, tad, jâsaka, Latvijâ cilvçki kopumâ nevar þçloies par ienâkumu lîmeni. Nu, tas tâ, manas pârdomas.
anu
Re: ko zinat par amway?
19.08.2006 11:15
Gâzes plîtîm lîdzeklis - tas toèna baigi labais, ðito izmçìinâju.
Zobu pasta - to gan otrreiz nepirkðu, pârâk dârga un solîtâ efekta nava.
LOK - ðitas baigi labais, pleíus no drçbçm òem ârâ, pat tâdus , kas gadiem bijuði.
Veïas pulveri arî nepirkðu, ekonomisks gan, bet pleíi kâ ira tâ ira.
tad jau labâk ariel, tas, kas tagad jaunais arî ekonomiskais!
vçl nopirki flîzçm lîdzekli, bet vçl neizmçìinaju...
Visam jaunajam maminam iesaku lietot pulveri speciali bebisu velai.Loti labs,atta alergijai.Zurnala "'Mans mazais" vins ari bija notestets pirmaja trijnieka.
Re: ko zinat par amway?
11.11.2006 18:18
Man ir prieks, ka cilvçki, lietojot un salîdzinot, ierauga atðíirîbu. Vai kâdam ienâk prâtâ tas, ka tas, ko Jûs iegâdâjieties veikalâ, ir reklâmas rezultâts. Blakus var stâvçt labâka lieta, bet "automâtiski" nopirkta tiks reklamçtâ. Vai zinât, kura kompânija visvairâk tçrç reklâmâ? Pârbaudiet savus plauktus!
Cilvçks ir veiksmîgâks vai mazâk veiksmîgs atkarîbâ no domâðanas. Vai nu Tu domâ pats, vai kâds to izdara Tavâ vietâ. Vai ir patîkami norît cita jau sagremotu kumosu??? Domâjiet par to, ko lieciet savâ iepirkuma groziòâ! Nafta ir brînîðíîga izejviela íîmijas rûpniecîbâ, bet nevienam neiesaku lietot ikdienâ lçtos íîmiíu sintezçtos produktus. Vai Jûs sajûsmina doma par plastmasas rîsiem, kas iegûti no naftas? Skopais maksâ divreiz. Domâjiet ilgtermiòâ! http://vebso.eclub.lv
Esmu par Nutrilite, Artistry, Amway, eSpring, EFNY, iCook, Magna Bloc, Grand Plaza un daudzâm citâm produktu lînijâm, kas rada kvalitatîvus produktus, kas patîkami atðíiras no ikdienâ sastopamajiem lçtajiem un arî dârgajiem veselîbai un videi nedraudzîgajiem produktiem. Vesels íermenis ir skaists. Domâsim vairâk par to, ka skaista fasâde ne kattreiz nozîmç, ka arî iekðpusç tâ nebûs slimîbu un problçmu sagrauzta. Skaistums nâk no iekðpuses.
Viss tas, kas nonâk uz âdas, par 70% nonâk arî asinîs.
mitenis
Re: ko zinat par amway?
12.11.2006 02:33
man pazina ari iesaistijas, vajaja visus ar to savu produkciju, beigas nopirku zobupastu, nu man nepatika, iesaistit visus centas un tik muldeja, ka vinai labums neesot, kipa bezmaz labdaribas iestad', ka visu ekologisku grib, blefs tikai to varu teikt, velas pulveriem tikai fosfati mazak sagazti klat, jo tie dod to masu, citadi nekas jauns... un nevajag par ellaam muldet, ar kokosrieksu skiivi nenoberziishu, es tad labak noperk slepkavotajskidumus fairy un berz ka nelab' paliekas. un taa runashana- tik kvalitatiivi, tik srohi, tik lieliski nekas tads nav redzets pasaule utt., nu jau ta sieviete 4 gadu nemas bet tikai suukstas par saviem 9% (tas laikam par pelnu un neesot labi).
Kroka
Re: ko zinat par amway?
13.11.2006 13:06
Vai kâds vçl tieðâm lieto fairy? Man no viòa gandrîz âda iet no rokâm nost.
Re: ko zinat par amway?
13.11.2006 13:11
Visi man zinaamie cilvji lieto feiri...
Kroka
Re: ko zinat par amway?
13.11.2006 13:25
Toties man zinâmie cilvçki neviens vairs nelieto fairy.
Re: ko zinat par amway?
13.11.2006 13:26
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 12?
Ziņa: