ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

mad apcerīgs
Re: ko zinat par amway?
02.04.2013 16:06
Sandis222 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lai veiksmīgs vakars optimistiem, dzīves
> baudītājiem un tumsoņiem :)

...vēl viens zombis...

...kā man tomēr patīk amvejisti...ar putām uz lūpām dirsu plēš pušu, lai pierādītu, ka ir izredzētie, advancētie, gudrie, biznesmeņi, par dabu domājošie, smalkie utt, utt...kuŗš no oponentiem pauž, ka amvejs ir galīgs sūds???...man domāt, ka neviens...normali amvejisti vienā mierā taisa savu biznesiņu ka ne čiku, ne grabu...ko iepringstiet, idiņi, ņemiet piemēru mo pelnītājiem...un tad neviens uz jums nedirsīs virsū...

...kāpēc saucu šeit klātesošos karojošos amvejistus par idiņiem un zombijiem???...nja...kāds ir paudis labu domu - klusa cūka dziļi rok...nerukšķiet še par savu izredzētību un dzīvojiet mierā...

...interesanti, cik laika paies, kamēr vēl viens duraks iespiegsies, kā pautus durvīs iespiedis???...čudno, odnako...:)
SEAL
Re: ko zinat par amway?
17.04.2013 15:50
Izlasiiju gandriiz pusi no sii, nekaadi nevaru saprast kaapeec amvejisti uzskata ka ir biznesaa un ir biznesmenji??

Es te redzu noteiktu produktu paardeveejus kas pelna atkariigi no paardotaa.
Re: ko zinat par amway?
06.05.2013 01:01
Ak Diez, atkal šitā sērga... Nav jau mūsu zemītē tik daudz muļķu, kas visu šo krapu pirktu.
Nupat man izskatās, ka nāksies kontaktus ierobežot vai pat pārtraukt ar kārtējo cilvi, kas pārvērties par zombiju... Katra kontaktēšanās reize beidzas ar uzbāšanos ar saviem proooooduktiem, mūsu lietoto preču vai vitamīnu noniecināšanu un neatlaidīgiiem mēģinājumiem zem sevis piereģistrēt. Un tik ceļ savas sapņu pilis par to, kā būs tajos 10% pasaules ļaužu, kam pieder 90%pasaules naudas. Trakākais, ka šie ļautiņi, nebūdami mediķi, mēģina cilvēkus ar nopietnām diagnozēm atrunāt no dr parakstītiem medikamentiem, sak, Ilzīt, met nost tās sirdsdrapes... vai - Jānīt, neķīmiķo to krabīti, te tev pāris bundžas hvz kādas izcelsmes vitamīnu... Tikai kurš atbildēs par sekām? Ne jau šie kaktu darboņi.
Re: ko zinat par amway?
06.05.2013 18:51
Tigerrific

Tu runā tā, it kā mediķi nestu kaut kādu atbildību. Vienīgā starpība šeit ir tā, ka nomirstot daktera pacientam, dakteris tiks attaisnots bet ja izplatītājam klients tad izplatītājs tiks nosodīts. Citādi rezultāts var izrādīties ļoti līdzīgs bet ar vitamīniem iespēja tikt pie veselības ir stipri lielāka...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
06.05.2013 22:19
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tigerrific
>
> Tu runā tā, it kā mediķi nestu kaut kādu
> atbildību. Vienīgā starpība šeit ir tā, ka
> nomirstot daktera pacientam, dakteris tiks
> attaisnots bet ja izplatītājam klients tad
> izplatītājs tiks nosodīts. Citādi rezultāts
> var izrādīties ļoti līdzīgs bet ar
> vitamīniem iespēja tikt pie veselības ir stipri
> lielāka...


ku!

Vai Tu ar amwejistiem uz vienu roku tagad?
Re: ko zinat par amway?
06.05.2013 22:27
Nē, uz otru roku...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Skats no malas
Re: ko zinat par amway?
12.05.2013 16:37
http://lv.wikipedia.org/wiki/Amway
Nav ko cepties par info,kas iegūta no baumām, š.g 2. jūnijā Rīgā būs liels nu kā saka sabrauciens, kur būs visa amwey produkcija un cilvēki dažnedažādi, arī no augstā gala, un tad nu tur varēs uzzināt visu, pajautāt, padiskutet, uzzināt konkrētu produktu sastāvus un t.t..Tikkai nemācēšu pateikt kur, bet caur netu to visu var noskiadrot.
Vēl gribēju piemetināt,ka amwey meitas uzņēmums ir firma artestry, kas pasaulē ieņem 4 vietu, un artestry produktus lieto arī UK karaliska ģimene ( šaubos,ka viņi lietotu mēslus) tā kā amweys tik to vien dara ka attīstās!
Re: ko zinat par amway?
12.05.2013 23:11
Veiksmi amvejam...!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
skats no malas
Re: ko zinat par amway?
13.05.2013 12:58
Palasiet šo vikipēdijā un jums daudz kas taps skaidrs kas ir AMWAY , protams tā nav nekāda labdarība. Labākā reklāma ir no paziņas, radinieka mutes izteikts slavinājums. Uz to tad šie arī spiež.
http://lv.wikipedia.org/wiki/Amway
Re: ko zinat par amway?
13.05.2013 13:44
Nu jā, mormoņi arī laiku pa laikam organizē lielus sabraucienus...

Airējam mierīgi... :)

Man patiesībā par pašu Amway kā vielām, kā jau te teicu, nav nekādas lielās škrobes; kad druška biku tirgojās, dabūju no viņas par pašizmaksu. Patika trauku mazgājamais, universālais LOC pēc netīriem darbiem palīdz labi rokas nomazgāt utt. Zobu pasta arī puslīdz ok, bet ir citas līdzvērtīgas, un trauku mazgājamā šķaidīšana, manuprāt, ir lieks pasākums, varēja kaut ko gudrāku sacerēt. Veļas pulveri ir švaki...

Nu tā, katram tātad kaut kas labs, kaut kas slikts...

Fāters nesen stāstīja, kā viņu mūža nogalē mēģina konvertēt gan jehovieši, gan mormoņi... viņam galīgi nav paveicies, jo kaut kādi ārzemju "misionāri" blakus mājā dzīvo.

un šitiem ir tā pati leksika un retorika.

druška aizgāja no izplatīšanas, jo lika melot par vitamīniem un ķert mirējus, kam iesmērēt. "Svētsapulces" kļuva riebīgas. Tai pašā laikā ir citi līdzvērtīgi vitamīni par ļoti pieņemamām cenām.
Runcene- tad jau ,piemeram, skola 2013, Baltik beaudiful shool, celtniecības, dārza, BMW, Audi sabraucieni ar ir mormoņi? Jā nu,ko lai saka :D

Un nevajag spriest par visu firmu kā tādu, pēc tā,ka ir izplatītāji, kuri galvu sasituši un stāsta dieva zīmes,lai tik pārdotu. Un es gribētu ļoti zināt, tieši par ko lika melot par vitamīniem, jo zinu,ka izplatītāji paši,lai pārdotu melo, bet mācībās nestāsta muļķības ( vismaz man zināmās)
Re: ko zinat par amway?
15.05.2013 10:58
O... jauns plānprātīgais?
Nez cik ilgi šitā noturēsies...

Amvejistu debilitāti pierāda fakts, ka tie nāk uz medicīnas portālu un mēģina te kaut ko ieskalot :D

Par apmācībām un muļķībām... ta jau ir... dzert mazgājamo līdzekli un teikt ka ar to var ārstēt iekaisušas acis...tā taču ir tikai norma



Edited 1 time(s). Last edit at 15.05.2013 10:59 by Mateus.
Kāda izplatītāja ieminējās, ka trauku mazgājamais līdzeklis ir brīnumlīdzeklis- ar to
varot laistīt arī puķes un salāpīt pat pohas ! Īsts veiksmes stāsts...
Re: ko zinat par amway?
15.05.2013 21:45
nu tas laikam LOC domāts... tas pats ko saka ka acīs jāpilina :)
tenison_rtu
Re: ko zinat par amway?
01.06.2013 17:05
Tagad mums iznācis jauns, spēcīgs un patiess enerģijas dzēriens - kondensēts un filtrēts, tā teikt, pats pats labumiņš. Nācis no zemes dzīlēm, mazina galvas sāpes, palielina potenci un mazina PMS sindromus, lieliski der arī kā gaisa atsvaidzinātājs, daži jau esot mēģinājušipilināt acīs, to gan nedriet, bet lieliski ārstē plikpaurrību - katru nakti pirms gulēšanas jāieziež galva. Tas strādā!
Re: ko zinat par amway?
02.06.2013 10:28
"bet lieliski ārstē plikpaurrību - katru nakti pirms gulēšanas jāieziež galva"

tas ir tas slavenais medus princips, ko jau lietoja muižnieku laikos, kad galva pēc tam jāiebāž pārgrieztā spilvenā, vēlams dūnu?
Re: ko zinat par amway?
02.06.2013 11:09
Vēl ir variants ar medu un mušām. Jāpagaida kamēr uz galvas pielīp pietiekami daudz mušu un tad virs galvas jāsasit plaukstas. Mušas aizlidos bet kājiņas paliks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Tiešām trūkst pogas LIKE)))

Es neesmu ar galvu tajā Amway, bet vņu produkcija tiešām ir laba, par ko nav žēl atdot naudu
Re: ko zinat par amway?
26.06.2013 11:57
man te ar viens amwayists, pieklājības pēc nopirku, sākumā bez skepses, no sērijas, pamēģināšu, nu nav slikts, bet nav arī nekas diži labāks par citām, manā gadījumā zobu pastām, šampūns ar man nekas diži labāks nelikās, kā pūkojās mati, tā pūkojās, kafija- piedodiet vispār nekāda, ne parastā, ne ekspreso, pulveris, visparastākais- kāda ekonomija, ja mājinieki liek tikpat cik parasto un pleķi kā ir, tā ir, stiklu tīrītājs, nu tas pats, kas etiķūdens, tikpat ekoloģiski, nu loks vienīgi gana labi patika, ja ir labāks pēc sastāva par fairy, tad protams labāk loku, bet dēļ tā viena pirkt, nav motivācijas...sākumšā to visu klausījos, tagad man vemt gribas no pirmajiem slavinājumiem, ja nebūtu pamēģinājusi, tad vēl saprastu....kāds analfabētisms mūsdienās...kas pateicu, ka prece man nepatīk sāka man makaronus likt pirkt un vitamīnus- agumenti-hallo, es kā mediķis tādus murgus nevaru klausīties, neko jau nepareizi nesaka, bet tie nav fakti, tas ir apmēram kā pateikt, cilvēkam vajag dzert c vitamīnu, jā, nu vajag, bet neoasaka, ka to mierīgi uzņem ar pārtiku, kas ir pat veselīgāk...tāpat amwayisti stāsta par ķīmiju, nekas nepareizs nav, bet nepasakošs alternatīvas un nepasakošs lietas līdz galam....ķer lētticīgos...
Re: ko zinat par amway?
26.06.2013 12:14
Paskatījos ko māca bioloģijā skolās tagad... salīdzina piem Ariel pulveri ar Kastani. Mni tie salīdzīnājumi samērā ātri pārliecināja pirkt Kastani :D
Protams, nav zvanīts, ka sastāvs uz etiķetes nemelo. Bet tā - ļoti ekoloģisks un maksimāli nekaitīgs veļas mazgāšanas veids.
klimpinja
Re: ko zinat par amway?
09.07.2014 11:28
Mani arī centās šinī visā lietā iesaistīt bijusī kursa biedrene ar kuru kopā grāmatvedību studējām. Jāsaka, atklāti - tīrās šausmas! Nebijām tikušās 4 gadus un pirmajā telefona sarunā sāka man stāstīt par šo "lielisko" biznesu. Es jau pašā sākumā liku manīt, ka mani tas neinteresē. Taču mierā tiešām nelikās. Beigās arī, protams, satikāmies un tad nu tur deva vaļā, ja tā var izteikties. Katru reizi teicu, ka mani tas tiešām neinteresē. Vakar tikāmies pēdējo reizi, atdevu disku un bukletus, ko viņa man bija iedevusi. Un tad nu tur sākās īstais tracis. Nu, mīļie, tā tiešām ir smadzeņu skalošana. Cits nekas. Cilvēks tik ļoti ar to pārņemts, apsēsts. Tāda sajūta radās, ka citas pelnīšanas iespējas nemaz nav un kā gan Tu vari atteikties no šīs lieliskās iespējas, muļķa cilvēk?! Skatās jau no Tevis kā no augšējā plaukta! Beigās pat nodēvē par pastulbu, jo kā gan var tādam izdevīgam piedāvājumam nepiekrist?! Atklāti arī viņai pateicu, ka tā ir smadzeņu skalošanu, kas, protams, tika noliegts. Tik pie pašām beigām ieminējās, ka viņiem esot tādas grāmatas, kas māca kā "apvārdot" cilvēku, ja tas saka, ka viņam pašlaik nav līdzekļu, vai baidās tajā visā iesaistīties. Nu kā gan to nosauksi, ja ne pa prāta čakarēšanu? Man jāsaka atklāti, es šo cilvēku vairs ne acīs negribu redzēt! Tāda uzbāzība! Pretīgi palika.
Re: ko zinat par amway?
09.07.2014 11:35
Jebkuru jau neapvārdos. Sektā arī jebkuru neievilks, tāpēc jau viņi tiecas uz jauniem cilvēkiem, kam vēl domāšana tikai nobriest, un tur loms var sanāt lielāks. Labi, ka pietika prāta.
Re: ko zinat par amway?
13.07.2014 23:10
:D
mani fascinē ka tie darboņi savus bukletus un diskus vienmēr pēc tam savāc atpakaļ :D no mums arī savāca un nelika mieru 2 nedēļas kamēr neatdevām :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Loxs tu dzimi,loxs tu augi..muzam dzivi nodzivoji..;]
Ko zinu par Amway?
Ir produkti, kuri man patīk, ir kuri neinteresē.
kas attiecas uz nozombēšanu un visādām citādām muļķībām:
Ja ir lieta, kas patīk, tad tu arī ar patiku pret to izturies. Ja nepatīk - nu tātad nepatīk un nepiedalies. Patiesībā nav jāskatās diži uz to pat;ik-nepatīk, bet gan uz to, cik tu ar to nopelnīsi. Darbā mēs arī pārsvarā ejam tādā, kur nepatīk. Visa problēma.
Kas attiecas uz pelnīšanu:
Peļņa veidojas ļoti vienkārši. Mēs pērkam. Cilvēki mūsu grupā pērk. Saskaitot visu kopā, veidojas summa, uz kuru esam nopirkuši.
No šīs summas tad attiecīgi % mums arī maksā.
Tie kas brēc, ka tā ir mistika - jūs vienkārši nesaprotat, ka vēl bez ''kupi-prodai'' varianta cilvēki pelna naudu dažādos veidos. Ir kas veido video, ir kas rok zemi, ir kas pērk-pārdod, ir taxisti, ir ārsti, un ir, kas pērk un lieto.
Jo būtībā arī pērkot-pārdodot tu nopērc. Tāpat kā pērkot - lietojot. Veido savai grupai apgrozījumu.
Citās kompānijās tev jāpiedāvā citiem no tevis nopirkt. Jo ir konkrētas summas, uz kurām tev mēnesī jāiepērkas. Amway tev nav konkrēta summa. Pērc uz cik gribi.
Tu vari pirkt no tiem, kuri ir reģistrētie lietotāji. Par dārgāku naudu. Vari pats reģistrēties un pirkt lētāk. Vari pirkt un pārdot. Arī oficiāli. Taisīt veikalu un uz priekšu. Jo visi esam reģistrēti VID un maksājam, starp citu visus nodokļus.
Vari pirkt un pats lietot. vari pirkt un atdāvināt. Ko tu ar to preci dari, nav neviena cita daļa, kā tikai tava.
Bet ja vēlies arī vēl pelnīt - tad veido savas komandas. Tādas vari veidot cik gribi. Tas ir kā pērkam kopā, tikai nav jāgaida vēl 10 cilvēkus uz vienu lietu, lai saņemtu atlaidi. Tu pērc to, ko gribi. Viņi pērk ko grib. Un viss tāpat skaitās.
Piemēram - tu kaut ko nopērc, pārdod. ja nopērc vairāk, tev vajag komandu, respektīvi darbiniekus, kas palīdzēs notirgot. Tev viņiem par to jāmaksā alga.
Šeit - tu nopērc. Veido komandu. (lieto vai pārdod), un viņiem algu izmaksā kompānija, nevis tu. Un tev par komandas izveidošanu arī maksā kompānija. Nevis tas cilvēks, kurš tevi iesaistīja, piesaistīja, ievilka, vai tev piedāvāja. Sauciet kā gribat.
Kas attiecas uz semināriem - tā semināri notiek ASV. Ar uzslavām, uzlielīšanu, starp citu arī ar bonusiem naudas veidā un to izrādīšanu citiem - ka redzi? Ir cilvēki, kuri var. Un mēs šeit varam. Tu arī gribi? Nu davai - mēs tev arī palīdzēsim. Un tev arī būs.
Visa problēma - saprast kā šeit tas īsti notiek.
CD un grāmatas atpakaļ ņemam, jo tie visi ir pirkti par mūsu pašu naudu un domāti mūsu pašu lietošanai. Katru reizi klausoties vai lasot, atklājam priekš sevis kaut ko jaunu, ko nepamanījām pirmajā reizē.
Palasi jebkuru grāmatu. Kaut vai mazo nāriņu. Noklausies vairākas reizes kādu vienu dziesmu. Tu no tās uztversi dažādas lietas ar katru lasīšanas vai klausīšanās reizi.
Ja tevi apvainoja tas, ka kāds paņēma atpakaļ savu lietu, uz ko iztērējis savu naudu - nu piedod vecīt Kapēc pats esi tik skops un nenopirki par savu naudu?
Scamway
Re: ko zinat par amway?
07.06.2018 20:05
Brīnos, ka piramidņiki vēl nav izmiruši kā suga, jo sen jau ir pierādīts, ka tādās shēmās noplena tikai 0,3%, kas ir pašā augšā. :D
Tavi saucamie ''piramidņiki'' nav izmiruši, jo arī Tu, lai cik nicīgi izsakies par citiem - esi piedzimis, dzīvo, mācies un strādā piramīdā ;)
Kaut vai Tava ģimene - ir vecvecāki, ir viņu bērni. Respektīvi, Tavi vecāki ar Taviem onkuļiem un tantēm. Tālāk Tu ar savām māsām, brāļiem, tālāk jūsu bērni... ideāla piramīda.
Skolas, bērnu dārzi - ir īpašnieks vai vadītājs. Ir darbinieki, ir bērni. Vēl ideālāka piramīda.
Tavs ''krutais'' darbs (bez starpības - privātajā vai valsts sektorā) - ir tātad īpašnieks vai valsts, kā īpašnieks (vai darba devējs), ir vadība, ir darbinieki un ir klienti. Pasaki, ''čem ņe'' piramīda?
Kur nu - skatāmies tālāk - valsts. Vēl lielāka mēroga piramīda. Tātad prezidents, saeima, un pavalstnieki, respektīvi tauta, kuras vidū esi arī Tu...
Bet tas, ka daudzi brēc par to, ka naudu saņem tikai augšā esošie - viss atkarīgs no katra indivīda. Ja darbosies, strādāsi utml - tad saņemsi arī Tu, ''apakšā'' esot.
Par piemēru Tavs darba devējs, vai dārziņa īpašnieks - jā, viņš saņem vairāk kā TU, darba ņēmējs. Vai zini kādēļ? Jo ir ieguldījis daudz vairāk kā Tu, ejot uz darbu. Arī savu laiku un prātu, ne tikai naudu. Un šādu darbinieku kā Tu, viņam ir daudz. Tu neesi vienīgais. Visdrīzāk arī šādu dārziņu ir daudz vairāk, kā tas viens, uz kuru Tu ved savu bērnu.
Par valsti runājot - tas pats. Mēs maksājam nodokļus Un šādu maksātāju ir bik zem 2miljoni. Tas, ka tur ''augšā'' zog, tā jau cita opera. Bet ja Tu apakšā esot nestrādāsi, tad Tev nekā arī nebūs.
Tavi vecāki - ir kam vecāki pelna daudz vairāk kā bērni, ir otrādi. Un ko tagad? Bet tā ir tā pati piramīda.
Un tāpat arī Amway piramīdā - ja Tu strādāsi, tad arī Tev būs. Jo tur izmaksa sākas no paša pēdējā cilvēka. No ''apakšas'' tā teikt.
Un kad esi labi pastrādājis (tā ka pakaļa putās), esi izveidojis savu grupu lielu un stabilu - arī Tev būs daudz vairāk. Un tāpat Amway ir arī ar tiem tur ''augšā''. Ja viņu pakaļas nebūtu putās smagi strādājot pirmos 2 gadus - tad arī viņiem nekā nebūtu...
ps Patīk man cilvēki, kuri brēc, neko nezinot :D
ierēcu :D
Re: ko zinat par amway?
24.07.2018 18:06
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 12?
Ziņa: