nevajadzîgas drçbes - kur?

Aizsāka puce 

nevajadzîgas drçbes - kur?
08.07.2006 12:37
varbût kâds zin, kur var aizvest revîziju neizturçjuðâs pieauguðo drçbes? nu, es domâju, nevis galîgas lupatas, bet izmazgâtas un vçl lietojamas... k-kâda patversme vai tml...
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
08.07.2006 13:04
Ja, mani ar tas intereseetu.
Un veel- (piedod puce par teemas piesaarnjoshanu)- kur lai liek makulatuuru?
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
08.07.2006 13:30
tu domâ grâmatas vai avîzes?

grâmatas nododu biblenç (bet sen neesmu to darîjusi, jo vienkârði nepçrku grâmatas, kuras negribçtu paturçt sev :) )
sviesta ciba
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
08.07.2006 14:09
nu droshvien, ka aviizes vinja domaa! tavas izmestaas dreebes tak bomzhi vienmeer atradiis,neies jau zudumaa;)
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
08.07.2006 14:16
Noliec pie miskastes. Es vienmçr tâ daru un pçc kâda laika to vairs nav. Neies taèu bomzis savas drçbes mazgât, paòem jaunas un staigâ atkal:-)))
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
08.07.2006 14:18
Es domaaju aviizes. Lai gan vesels leerums beernu graamatu nu puust vasarniicaa, jo vismaz manas pilseetas biblioteekai par taam nebija intereses. Arii vieteejam beernu namam ne (nu nebija jau tikko kaa no veikala, bet nu lasiishanai veel gana deriigas).

A mantas jaa, es tachu pati esmu sasietas smukos sainiishos likusi pie miskasteem (vecaa galva). Peecaak gan bomzhi, maitas, taa vietaa lai panjemtu kas pashiem deriigs dalju panjeema, paareejo pa seetu kaut kas izvazaaja ;-(
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
08.07.2006 14:38
Man labi paziistama liela ghimene no laukiem kas daudz ko speej apsorbeet no shaadaam lietaam taa kaa iespeejams ka varu paliidzeet.
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
08.07.2006 15:07
paldies, ku!, kad bûðu lîdz galam izrevidçjusi, maybe izmantoðu tavu piedâvâjumu :)
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
08.07.2006 15:09
es visu miskastee... a ja gadaas, ka nopirkts kaads dreebes gabals, kas peec tam nav valkaats, tad mees mainaamies ar maasiicu un vinas beerniem. aviizes un gramatas gan metu miskastee, mums ir miskaste papiiram, tur arii visu saladeeju. graamatas gan, pirms gadiem 7 mamma aiveda uz kaut kaadu cietumu, tagad palikusas tikai taas, kuras gribas patureet.
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
10.07.2006 08:56
...ei, med spîdekïi, pareizrakstîba pieklibo...dziïi attîstîtâm, intelektuâlâm bûtnçm, kuras pretendç uz sabiedrîbas kroòa statusu, laikam nepiedien rakstît ar kïûdâm...
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
10.07.2006 11:23
madcynics, kuram spîdeklim tu manîji kïûdu? Es arî pamanîju vienu kïûdu, ko nevajadzçtu pieïaut augsti attîstîtam indivîdam:-)))
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
12.07.2006 10:00
madcynics-strawberry:

snobisms nav laba lieta. tik dziïi attîstîtâm bûtnçm, kâ jûs, vajadzçtu par to zinât.
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
12.07.2006 12:09
Katraa lielaakaa pilseetaa buus kaada bazniica, kas nodarbojas ar labdariibu, visaadas mantas izdalot truuciigajiem. Existee taadas daamu komitejas vai kaut kas tamliidziigs, kas ar to visu nodarbojas. Riigaa ir Pestiishanas armija, gan jau veel kas. Paareejo pie miskasteem. Maneejais viss pazuud vienas nakc laikaa.
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
12.07.2006 14:42
Nu ko tu, madcynics, es nepretendçju uz tâdu statusu:-)))
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
13.07.2006 08:46
...O... var uzsist blakus taustiòu, var izlaist pieturas zîmes, var nospiest divreiz vienu un to paðu....ðajâ komunikâcijas veidâ gadâs...bet ir aBsorbcija...P ir otrâ galâ klavai...vçl viens knifiòð...ar ko grçko vesela buntîte tautas...epistulârajâ þanrâ, vçrðoties pie kâda ar personas vietniekvârdu, ir pieòemts ðo vietniekvârdu rakstît ar lielo burtu...mazais burts liecina par bezpersonisku attieksmi...vai krasi negatîvu...un neta murgainajâ telpâ, kur otsutstvujet þestu, mîmikas un íermeòa valoda, ar daþiem knifiòiem var pateikt daudz ko...daþreiz starp rindâm lasâmais ir interesantâks pr mazo íeburu savirknçjumâ pateikto...snobiski???..varbût...nepareizi???...ðaubos...
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
13.07.2006 22:33
ej Tu d..st, madcynics ;)
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
13.07.2006 22:44
oho, puuce izraadaa agresivitaati....
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
13.07.2006 22:58
..re, ku labi sanâca...:)_)...tas Pucei...
Re: nevajadzîgas drçbes - kur?
13.07.2006 23:04
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 18?
Ziņa: