Sasliki un SALATI no MAXIMA

Aizsāka Sasliks 

Sasliks
Sasliki un SALATI no MAXIMA
25.06.2006 14:45
Sasums.
Vistas sasliks smirdeja. Est to bija neiespejams. Salati ari, sausmigie. Vel sasliki bija vienkarsi bez garsas. Nezinu kas tas bija par sasliku, bet est vinu negribejas. Pat ta sasliku aromata nebija. Rigas miesnieks rulle! (bezgarsiga saslika delj).

Sabojaja vissu LIGO. Un ne man vienam.

MAXIMA - jus zaudejat ap 10 cilveku? ka klientus. Jusu pardota uz Ligo partika (ir SUUDS)! Man radinieks apvema vissu podu (vins ka soferis nedzera vispar), bet uz galda bija tikai jusu pardota produkcija...
paligs
Re: Sasliki un SALATI no MAXIMA
25.06.2006 14:55
protams ka miesnieks smird, vislabak ir ka pats sataisa sasliku, nevis perk kaukadu huinju.
Sasliks
Re: Sasliki un SALATI no MAXIMA
25.06.2006 17:30
Ta ari darisim. Pirksim galu un pasi taisisim. Citadi tas nav sasliks bet tiesam - "kaukada huinja". Zel tas naudas. Un radu veselibas ari.
Desiņa
Re: Sasliki un SALATI no MAXIMA
26.06.2006 20:33
Arvien vairāk cilvēku nevēlas vairs iepirkties veikalos MAXIMA, pajautāsim viņiem - kāpēc?

Es iegrābos Maximā RM mednieku desiņās. Pārdeva par akcijas cenu, pārdevēja teica, ka esot ļoti labas, citādi nebūtu ņemis. Tas kas cepa, teica, ka glumas, un garšojušas ņepārāk. Tā arī palika neapēstas. Publisks fui Maximai, bet īpaši gaļas nodaļas pārdevējai, kas man viņas iesmērēja Maximā, Slokas ielā, 22.06.2006.
Re: Sasliki un SALATI no MAXIMA
26.06.2006 21:26
Kïûsim par vegâniem:)
Re: Sasliki un SALATI no MAXIMA
27.06.2006 19:40
Nekâ, nekïûsim vis. Mçs vienâ gaïas bodç iepçrkamies jau gadus desmit un nekad nekas vecs nav gadîjies.
Re: Sasliki un SALATI no MAXIMA
28.06.2006 11:17
lietuvieshiem ir viens meerkjis - ar minimaaliem ieguldiijumiem izspiest maksimaalu pelnju no LV.

a vakar tirguu dzirdeeju tantinjas runaajam, sak, tajaa iestaadiijumaa vispaar produktus nemazgaa, realizaacijas terminjus pat 2x paarliimee, salaatos un shashlikos liek veco produkciju, kuru tiiraa veidaa vairs nevar izmantot (paardot).

takshto miiliishi - mati u.c. priekshmeti salaatos ir tikai aisberga redzamaa dalja :D
Re: Sasliki un SALATI no MAXIMA
28.06.2006 20:41
nez, man tas tuvâkais veikals, viena no hipermaximâm, kautkâ nav nâcies iepirkt kautko sliktu. Nopietni. Toties Neldâ un rimîtî, kâ arî supergetto - pat maize ðad tad gadâs sapelçjusi.
Donjka
Re: Sasliki un SALATI no MAXIMA
29.06.2006 11:08
Nu nezinu gan. Lielajaas maksimaas pagaidaam esmu iepirusi tikai svaigus salaatus un visu paareejo ljoti labas kvalitaates. A tajos, kas agraak bija sauliite - nu jaa....tur ne izveeles, ne kvalitaates un nevaru saprast -kaapeec taa?
Donchix
Re: Sasliki un SALATI no MAXIMA
04.07.2006 20:06
Es neuzticos MAXIMAI kaut arii vinji nekad mani naw piekaasushi!tad jau labaak rimchix!;)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 15?
Ziņa: