Vadim Tattoo

Aizsāka kikimons 

Re: Vadim Tattoo
13.02.2009 17:25
a kur atrodas viņš kāda adrese????
Re: Vadim Tattoo
24.02.2009 23:01
es duuru piirsu pie vadima kaadus 3 gadus atpakalj luupaa...paneema mani sveetdienas dienaa,vnk naacaas piezvaniit uz privaato numuru un vinjsh speciaali atnaaca uz salonu. :) samaksaaju 10 ls,cik atceros,bet kopaa ar piirsu-14... man tikai taa eveikli katedra iespruuda....taada neveiksme :D drusku saapeeja,bet nu neko....taa iisti paeest nevareeju kaadas 2 dienas.....bet nu kvalitaate pie vadima ir super...un attieksme arii..taa kaa uz priekshu un ne pie kaadiem kaktu tetoveetaajiem un piirsotaajiem labaak neiet....
aa un piirss meelee maksaa 15 ls ja nemaldos.
veiksmi
Re: Vadim Tattoo
24.02.2009 23:04
vecriigaa ja nemaldos.Kr Barona ielaa 60
tel. (+371) 67844144.
justMe
Re: Vadim Tattoo
11.03.2009 19:36
Nju es izduuru 2005. gadaa piirsingu meelee tur. Bija labi, patika. Attieksme super 10 ar + :) Unj riit ja sanaax plaanoju iet un izdurt uzacii piirsu :D
Re: Vadim Tattoo
16.05.2009 16:27
njaa. ja par tiem piirsingiem..vinjs izmanto kautkadus lidzeklus prieksh meles pirsinga.. un vai vinjs ir duuris nepareizi kaadreiz? :D
Re: Vadim Tattoo
26.07.2009 22:44
Cik pie viņa varētu makāt šitāds - http://www.checkoutmyink.com/tattoos/sjstar89/4th-tattoo-0-neck
Re: Vadim Tattoo
30.01.2010 16:32
Normāls džeks Vadims.....(:
Re: Vadim Tattoo
30.01.2010 16:34
Viņš man izdūra 5 pīrsingus un uztaisīja 5 tattoo - tā, ka neraustaties.......viņš zin, ko dara...
Re: Vadim Tattoo
30.01.2010 19:19
Mazohisms,psihopātija,zems pašnovērtēšanas sindroms.
Sliktas zināšanas par sekām.Infekcija: "C","B" hepatīts.AIDS.Arī parastā infekcija: streptokoki,stafilokoki ,uc.
Rētaudi,kuriem ir tieksme ar gadiem un saules radiācijas ietekmē pāriet audzējā.
Alerģiskas reakcijas.
Imūnsistēmas tracināšana.
Patiprānātas traumas sekas.
Zelta negatīvā ietekme uz vīriešu reproduktīvo sistēmu un potenci.
Liecina par izteiktu bara instinktu.Nevar būt līderis(vadītājs).
Pazeminātas iespējas dabūt prestižu darbu.
Pārāk viegla atpazīstamība konflikta situācijās.
Nevar strādāt izlūkošanas darbā.
Radīsies grūtības ekstremālos apstākļos.
Re: Vadim Tattoo
08.02.2010 22:08
cik maksa pirsings deguna pie jums???
un no cik gadiem var durt?
Re: Vadim Tattoo
08.02.2010 22:23
Piekrītu Mazdakterim...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vadim Tattoo
09.02.2010 07:20
no cik gadiem var izdurt pirsingu deguna pie jums??
un cik tas maksas??
keks
Re: Vadim Tattoo
17.03.2010 19:25
Noteikumi: www.dr.lv neatbild par portāla lietotāju ievietotajiem komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morālās un pieklājības normas, nekurinot rasu vai sociālu naidu, neaizskart personas godu un cieņu. Komerciāla rakstura paziņojumi jāsaskaņo ar administrāciju. Lūguma neievērošanas gadījumā www.dr.lv patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju un dzēst personu aizskarošus un rupjības saturošus komentārus.
keks
Re: Vadim Tattoo
18.03.2010 14:23
Vadim nu i ne nadoelo tebe stiratj pravdu? Mozhet ti sam budew pisatj sebe komenti i sam zhe na nih otve4atj? Ti lohovskoj master, pora bi ozhe eto prinjatj i spustitca s nebes... Idi lu4e v kruzhok risovanija pohodi paru let, i ne porti ljudej!
keks
Re: Vadim Tattoo
18.03.2010 14:25
modrator a vadim delal tebe tattoo?
Re: Vadim Tattoo
18.03.2010 16:08
keks - a kaa tev izgaaja?
Re: Vadim Tattoo
18.03.2010 21:58
keks ir konkurents...
Re: Vadim Tattoo
19.12.2010 21:51
cik maksaa meles pirsings?
Re: Vadim Tattoo
25.12.2010 13:01
Rūgta patiesība.
Tetovējumus un pīrsingus lieto personas ar sliktām zināšanām par infekcijas briesmām.Neziņa par organiskajām izmaiņām traumētajos ādas un gļotādas rajonos. Organisma aizsargmehānismu tracināšanu un alerģizāciju. Lieto personas ar nestabilu raksturu un pazeminātu pašapziņu. Izteiktu "gailīša" sindromu. Viegli pakļaujas manipulācijām no spēcīgu personību puses.Atrodas vidējā aritmētiskā indivīda pretpolos. Tas ir, vai nu mazohists vai sadists.Liecina, ka persona ir hiperseksualitātes vecumā.
Lai visiem saprāts, ka jāieklausās padomos un pieredzē, ko nevar iegūt ar nekādu izglītību.
. Izraujaties no sava grupējuma hipnozes. Bojātie grib redzēt sev blakus bojātos.Narkomāni grib redzēt sev blakus narkomānus.Caurdurtie savas šaubas slēpj ar fanātisku tendenci pierunāt piekopt šo netikumu citiem.
Cilvēks ir sabiedriska būtne. Tas ir Homo sapiens uzvaras gājiena iemesls un traģēdija!
Priecīgus svētkus.
Vakardien taisīju pie Vadima tetovējumu. Resume - zīmēt viņš neprot (!) un tetovē 'sloppy', proti, ļoti pavirši un nepiedomāti. Man vajadzēja tetovējumu, kurš noslēpj grieztas brūces uz rokām, tās integrējot puķēs, ziedos, utt. Esmu ļoti vīlies, jo par tādu 8x10cm dranķi samaksāju 60 ls, kas ir DAUDZ par daudz. Noteikti neiesaku nevienam apmeklēt šo salonu!
Re: Vadim Tattoo
25.05.2012 17:13
nu bez bildeem nevar piekrist
Re: Vadim Tattoo
09.06.2012 14:41
Sveiki,cik maksā pīrsings nabā?
Un vai ir vajadzīgā iepriekšējā pierakstīšanās?
Random
Re: Vadim Tattoo
16.10.2012 18:33
Nu nav vajadzīga iepriekšējā tikšanās,es ienācu salonā un 15 minūšu laikā jau biju ārā ar pīrsingu. Ļoti jauka attieksme un cenas arī labas. Iesaku.
Re: Vadim Tattoo
13.02.2015 15:53
Šodien biju izdurt pīrsingu , esmu sajūsmā , attieksme perfekta , Vadims ļoti sakarīgs , man patika . ;)
Re: Vadim Tattoo
13.02.2015 17:29
Stulbumam nav vecuma un robežās.Stulbums ir apsolūts ļaunums civēcei.Labs ienākums neliešiem.
Lai saprāts
Re: Vadim Tattoo
13.02.2015 20:56
KO Tu piesienies visiem?
Tev reāli uztrauc ko kāds izdur vai tetovē? Un labāk lai pagrabā ar adāmadatu dur? Un tad jau visas sievietes ar auskariem, uzskati par absolūti stulbām?
Re: Vadim Tattoo
14.02.2015 11:07
Nu ausīs vēl var. Vienu mazu.Kaut gan es būtu pret, ja meita man prasītu. Ir klipši.
Cien.Mateus.Te ir sabiedrisks saits.,tas pirmkārt. Ko Jūs tik nervozs ? Zinu pārāk daudz negatīvā par tetovējumiem un pīrsingiem,kā mediķis.Mans pienākums ir brīdināt. Jo bieži ir par vēlu. Zinu, lai cik medicīnas iestādes mēģināja sterilizēt,dezinficēt instrumentus. Lai cik rūpīgi ievēroja aspetiku un antiseptiku. Tik un tā bija gadījumi ar inficēšanos. Gan stafilokoku, HIV, B un C hepatītiem.Zinu, ka audzēji mīl halogēnos audus.Arī to ka saules kaitīgais starojums iedarbojas tieši uz šiem rētaudiem. Daudz ko zinu. Tas ka jūs to nezieniet nedod Jums tiesības ļaunoties;)))
Lūk, kas dara mani nemierīgu.
Re: Vadim Tattoo
14.02.2015 12:17
Arī es uzskatu teovējumus, pirsingus un skarifikāciju par atpalicības un mežonības simbolu. Medicīniskie aspekti mani neuztrauc, jo kā saka, katrs pats ir savas nelaimes kalējas. Nepatīkami ir tas, ka šai deģeneratīvai ietekmei ir pakļāvušies arī ļoti daudzi inteliģenti un turīgi cilvēki.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vadim Tattoo
14.02.2015 12:39
Interesanti... tetovēšanas saloni, kur daļa sterilizē, bet daļa lieto vienreizējos instrumentus (pirsingiem ir tikai vienreizējie), Mazdakteri briesmīgi uztrauc ar savu inficēšanas risku, bet zobārstniecība, kur tīri fiziski...reāli daļa instrumentu netiek strilizēti un noteikti nav vienreizējie, jo neviens tādu piķi nespētu maksāt, un IR risks inficēties ar visu iespējamo...neuztrauc :D Moins ;)

Par katra individuālajiem aizspriedumiem - tā ir katra paša problēma.
Es sev noteikti nekad negriezīšu un nestaipīšu ausu ļipas, bet man vienalga uz tiem kas to dara... man NAV tik izteiktu pašnepietiekamības un mazvērtības kompleksu, lai mani uztrauktu citu cilvēku gaume un ārējais izskats. Galvenais lai saglabā tīrību - pārējais ir viņu privatā darīšana.

Mazdakteri - liekulības paraugs? Ausīs drīkst, bet citur nē? Vai ne tadēļ, ka jau no bērnības esi pieradis, ka ausīs dur? ;) Un ja no bērnības būtu pieradis ka dur padusēs? ;)
Re: Vadim Tattoo
14.02.2015 20:43
Nē, vienīgais tas,ka ausīs ir tik plaši izplatīts un sens,ka tur ir bezcerīgi cīnīties. Bet pievienojos abu kungu augstāk teiktam. Dabiskā izlase lai dara savu. Muļķiem ir jāaiziet no ģenētiskā fonda.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 1?
Ziņa: