Vadim Tattoo

Aizsāka kikimons 

Re: Vadim Tattoo
14.02.2015 20:59
Tu par zobārstiem neatbildēji... nav bail iet? ;)
Lindaelxa
Re: Vadim Tattoo
28.12.2015 15:17
Kur atrodas šis Vadims ,un vai pie viņa vēl tagad var aiziet?
No cik gadu vecuma drīkst taisīt pīrsingu degunā (septumu un man pašlaik ir 13)?
Cik tas viss kopā maksās?
Re: Vadim Tattoo
28.12.2015 16:57
Lindaelxa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kur atrodas šis Vadims ,un vai pie viņa vēl
> tagad var aiziet?
> No cik gadu vecuma drīkst taisīt pīrsingu
> degunā (septumu un man pašlaik ir 13)?
> Cik tas viss kopā maksās?
___________________________________
Tieši taisot pīrsingus un tetovējumus daudzi in ficējas ar HIV un C hepatītiem. Ar C hepatītu pat vieglāk. Slēptais periods no dažiem mēnešiem līdz pat gadam. Pēc tam viņš darbojas ļoti neuzkrītoši. Izārstēt HIV ir liela problēma. C hepat'ts hroniskā formā arī ārstēt ir pasakaini dārgi un nedod 100 % garantijas. Visi saloni met krustus un saka, ka pie viņiem viss ir vienreizējs un sterils. Meli, meli un vēlreiz meli.Pat slimnīcas uz šodienu nevar dot 100% sterilitātes un aseptikas garantijas.
Re: Vadim Tattoo
28.12.2015 19:26
Piekrītu Mazdakterim, bet... manikīrs, kosmētiskā tetovēšana, tetovējumi, zobārsti, operācijas... visur ir iespēja inficēties. Principa pat kautiņa laikā ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vadim Tattoo
29.12.2015 11:09
Ko Jūs vecie snobi uzbrūkat meitenei? Kāda jēga ir dzīvei ja nav foršs tetovējums vai pirsings??

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vadim Tattoo
29.12.2015 14:50
Cien.Ku. Ir divi veidi kad iejaucas transmisīvajos ceļos. Ārstniecības iestādes, kur ir nepārtraukta kontrole, centralizēta sterilizācija, sistēmas un principi.
Otrs ceļš ir kaktu kabineti : pīrsingi, tetovējumi, manikīri un pat frizieri. Kuriem nav goda sajūtas, zināšanas un stingras kontroles.
Kuri ne par ko neatbild un pilnībā nepārvalda infekcijas nodošanas un saņemšanas veidus. Nezin vīrusu un baktēriju dabu un izturību. Nezin, kas ir aseptika, sterilizācija, dezinfekcija. Nevar pastāstīt ko nozīmē ekspozīcija,kad runājam par dezinfekciju. Nemāk pateikt cik ilgi jāvāra instrumenti vai jāapstrādā sterilizātorā. Nemāk paskaidrot kādi mēdz būr dezinfekcijas līdzekļi. Apgalvo, ka viņiem ir vienreizējās adatas. Toties nesaka ,ka strādā vienos un tajos pašos gumijas cimdos ar visiem pacientiem. Ka ir viens šķidrumu krāsas rezervuārs kurā atviļņa laikā iekļust vīrus, kurš ir ārkārtīgi izturīgs ārējā vidē. Nevar pastāstīt cik izturīgs ir C hepatīta un HIV vīrusi ārējā vidē. Nevarēs pastāstīt kādos ceļos var inficēties ar C hepatītu.Vai infekciju var pārnsāt peles,mušas,tarakāni.
Tā ir vesela zinātne.
Re: Vadim Tattoo
29.12.2015 16:30
Un tagad Mazdakteri, pastāsti, kā Tu doma, vai Lindaelxa kurai ir 13 gadi, interesē visa tā herņa ko Tu tur sarakstiji? Viņu interesē, vai Vadims ir atrodams, un cik tas maksā. Mani, pieaugušu cilvēku tas neinteresētu, ja es gribētu tetovējumu. Bet Tu gribi lai tas interesētu 13 gadīgu meiteni kurai varbūt tetovējums ir svarīgāks par visu. Un miljoni cilvēku kas staigā ar tetovējumiem ir spilgts apliecinājums pretējam. Tas ko Tu tur raksti ir vienkārši kaut kāda konvencionālās medicīnas histērija. Dusmas par to, ka viņus neviens neklausa. Bet viņiem tik ļoti gribas būt svarīgiem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vadim Tattoo
29.12.2015 16:57
Man ir 2 palieli tetovējumi :)
Es jau neuzbrūku autorei, bet tikai piekritu Mazdakterim :)
Tie negatīvie iznākumi gan ir gaužām reti ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vadim Tattoo
29.12.2015 19:36
Mateus, es nenoliedzu zinātni kā tādu, bet arvien vairāk sāku medicīnu uztvert kā ļauno reliģiju. Kur iebiedēšana ir viens no galvenajiem līdzekļiem neticīgo pievēršanai ticībai un ticīgo noturēšanai.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vadim Tattoo
29.12.2015 21:29
Mans uzdevums ir brīdināt. Jo vairāk C, B UN HIV slimnieku,jo lielāka iespēja ir inficēties citiem. Jo C ,B hepatīti un HIV var tikt nodots parastajā dzimum attiecību ceļā. Domāsim plašāk.
Ja frizieris, manīkira taisītājs un citi ir nēsātāji ,tad atbilde ir skaidra. Jo tas jau pierāda šo personu attieksmi pret savu veselību.Ja viņam nerūp sava veselība, tad otra veselība ne tik.
Skolās nav veselības mācība. Tikumiskā audzināšana gan.Par veselības jautājumiem, no savas pieredzes strādājot atr tūkstošiem cilvēku, varu teikt noteikti. Tā ir tautas klusa iznīcināšana. Nezināšanas līmenis ir šausmīgs.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.12.2015 21:31 by Mazdakteris1.
Re: Vadim Tattoo
29.12.2015 22:46
Mazdakteri... nu Tu bik auzas iebrauci... frizieris, manikīrs, zobārsts, tetovētājs... visur tas inficēšanās avot ir viens un tas pats - vai un meistars vai kāds no tā klientiem. To klienta daļu Tu kaut kā palaidi garām, minot vien "taisītājus"

Par nezināšanas līmeni... piekrītu BET... es zinu dažus tepat forumā, kas ar putām uz lūpām runā par to ko nesaprot, un ja tam noliek priekšā argumentētus faktus, kuri apgāž tā viedokli, bet palūdzot arī pretim kādu argumentu... sāk runāt ka oponents ir dumš ja runā pretim un viņu derētu banot :D

Attiecīgi... es arī esmu bijis pie ārsta kas 2x mani nosūtīja mirt. Šeku reku, esmu joprojām dzīvs. Pie kam ārstam pierādīju ka viņš ir totāls dunduks ar visu savu ML klases Mersedesu...nezinu, kas viņam to algu maksā... nu tad kā izšķirot dundukus kas tikai biedē, no reāli zinošiem? :)

KU! arī Tev es piekrītu! Viennozīmīgi
Re: Vadim Tattoo
30.12.2015 13:08
Vairāki man pazīstami mediķi ir ārstējuši B hepatītu, visas ir māsas.

Ir viedoklis, ka daudziem mediķiem ir C hepatīts, vēl neatklāts -- tā domā arī viens no Latvijas infektologiem, Ivars Mazjānis (jau pensijā), kad savulaik, vēl strādādams, saskāries ar vairākiem ķirugiem, saviem pacientiem.

Un tur taču visi ir mācīti sterilitātes gudrībās, vai ne? Un kādas cerības vai garantija šādā gadījumā ir pacientiem?

Mazliet par vidējā mediķa psiholoģisko portretu.

Medicīnā pārsvarā iet ļaudis ar pārspīlētu tieksmi glābt pasauli. Sociāli it kā izdevīgi, bet pašam noteikti nē, jo tā viņi ātri notērējas.

Izdzīvo tie, kas iepazīst šo savu ēnas pusi, darbojas apzinātāk un līdz ar to iemācās strādāt, nevis glābt. Kopā ar pārspīlētu tieksmi glābt nāk arī tieksme sev piesaistīt (psihiatri ir izcili šai ziņā, bieži ne jau pacientiem ir vajadzīgi šie ārsti, bet ārstiem ir vajadzīgi pacienti). Psiholoģijas teorijās šis aspekts par vajadzību sev piesaistīt un turēt ļoti īsā pavadā ir minēts daudzkārt (tur ir arī vesela terminu gūzma, tomēr es šoreiz po narodnomu), bet par psihiatriem un citiem mediķiem, kā arī sociālajiem darbiniekiem un psihologiem kautrīgi noklusēts. Līdz ar to sociālais izdevīgums (tautai vajadzīgais) arī ir apšaubāms.

Tas attiecas arī uz gadījumiem citās medicīnas nozarēs, kad bez vajadzības liek "atnākt vēl un padzert šīs zālītes drošības pēc vēl kādu mēnesi".

Tāpat tas attiecas uz gadījumiem, kad cilvēkam iesaka "rūpīgi novēroties". Katram pacientam vajadzētu mēģināt saprast, vai viņam to tiešām vajag. Uz nenobriedušāku prātu rēķina tā var nopelnīt kaudzi naudas un vēl piedevām turēt cilvēku nepārtrauktā hipohondrijas stāvoklī. Te gan jāteic, ka tādos gadījumos pamatīga nosliece uz šo visu jau ir arī pašam pacientam, bet ilgtermiņā šāds "duets" ir ļoti neizdevīgs sirdzēja psihei un viņa naudasmakam. Cilvēks tikai ienīkst vēl vairāk. Ārstam īstenībā vajadzēja viņu mest no sava klēpja laukā.

Par uzspiestajām ķirurģiskajām operācijām šoreiz nerunāsim...

Arī par sisto sievu aizstāvības kantorēm...

Mateus minētā cilvēku norakstīšana ir jau kļuvusi par hronisku epidēmiju. Ārsts savā glaunajā uzsvārcī (tagad ir nopērkami ļoti labas kvalitātes mediķu apģērbi, kas ļauj izskatīties respektabli) uzpūšas un gudri runā, ka tas viss ir "uz pierādījumiem balstīts" un ka "viņam ir pieredze".

Bet mūsdienās cilvēki sāk labāk iepazīt savus iekšējos resursus, liek tos lietā, vairo tos, dzīvo saskaņā ar to, ko tiešām paši grib, beidz šaubīties, maina dzīvesveidu, uzturu, un ir daudz gadījumu, kad dziļi skolotajiem nākas dikten brīnīties. Un par to nemaz nebūtu jātaisa lielas acis, ja "norakstītājs" ir ārsts, kas tikai velk ar pirkstu savā vecajā padomju vai jaunajā "uz pierādījumiem balstītajā" kladē un kaut ko atkārto.

Man ir zināms stāsts par kādu puisi, ap gadiem 25. Panervozs jau no bērna kājas, un tāda ir visa viņa ģimene. Neaizstāvēja maģistra darbu, pameta meitene ("jo nīkulis un neko nespēj"), sākās problēmas darbā, spirāle uz leju, darba arī vienā dienā vairs nav, jo stresa ietekmē savārīja ziepes. Uznāca šim dzeršanas un trakošanas mirklis, paplēsa kādus tur traukus.

Tēvs un māte savāca kapeikas un aizveda privāti pie diviem "augstākās kategorijas" psihiatriem. Neviens neizrunājās ar puisi, tikai izrakstīja ļoti dārgo neiroleptiku Abilify (28 tabletes maksā virs 100 EUR). Prognozēja šim nākamās vardarbības lēkmes ("viņš var uzbrukt jums (vecākiem) ar nazi"), slēgta tipa sociālās aprūpes iestādi un dzīves beigas, jo "mums ir pieredze ar tādiem".

Tēva tēvs laukos, to visu uzzzinājis, zvana un aicina mazdēlu pie sevis. Pastrādāja mazdēls lauku saimniecībā, veči izrunājās, iedzēra arī. Katrs zinās un nojautīs, kā tas stāsts tagad ir beidzies -- tāds, kas savu domāšanu nav "balstījis tikai uz pierādījumiem". Ir jau pagājuši daudzi gadi, ceļas māja, ir sieva, mazulis.

Visiem "vecajiem" -- ku!, Mazdakterim, pucei (Jūs abi neņemiet visu manis teikto personīgi :), Alsterei, Mateum, Madcynics un kachenitei -- lai izdodas arī turpmāk nākamajā gadā!

Turiet īkšķi arī par mani, jo daži darījumi ļoti neizdevīgā brīdī galīgi iestrēgst! Paldies, kungi un dāmas!



Edited 1 time(s). Last edit at 30.12.2015 13:36 by Runcene.
Re: Vadim Tattoo
30.12.2015 14:09
Lai Tev veicas, Runcen! Ļoti saturīgs komentārs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vadim Tattoo
30.12.2015 15:01
Par rūpīgu novērošanos...manas mammas draudzenei, kura pamatīgi monitorējās 4x gadā, vēzi atklāja tad, kad tur vairs nebija ko ārstēt.
Tādēļ es arī esmu par to, ka jādzīvo cik vien var saskaņā ar sevi un jābauda katrs dotais mirklis :)
Un nu jā.. ja nu kāds te nozūd uz vg jg - laimīgu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vadim Tattoo
30.12.2015 16:57
Ir stāvokļi , kad nelīdz nekas. Ne vara, ne nauda.
Ir reizes,kad cilvēkam paveicas,ja runājam par audzējiem.
Ja runā par C hepatītu, tad diemžēl, jā. Ķirurgi ar to saslima diezgan bieži. Pat caur acu sklērās iekļuvušām mikro asins devām. Tikai inkubācijas periods bija tik ilgs,ka vairs nevarēja noteikt kad un kur. Jo mazāka deva, jo ilgāks inkubācijas periods.
Man gan ir laimējies. Jo esmu bieži veicis intravenozās injekcijas un šuvis ievainotos slimniekus .Lauku apstākļos tikai apstrādājot rokas ar spirtu un joda šķīdumu.Sniedzot pirmo palīdzību ar asinīm notašķītiem slimniekiem.
Par to pacientu piesaistīšanu pilnīgi piekrītu. Tāpēc jāseko te ieteiktam, vienmēr konsultētis pie diviem savstarpēji nesaistītiem dakteriem.
Laimīgu un veiksmīgu Jauno 2016.gadu.



Edited 2 time(s). Last edit at 30.12.2015 17:04 by Mazdakteris1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 8?
Ziņa: