Foruma adminam!

Aizsāka no foruma 

Aseksuaalaa
Re: Foruma adminam!
05.06.2006 10:47
:))
Par "aptiekaa parasti paskaidro"! :)))))))))

Pirku klizmas balonu. Lielo. Gumijas baloninjsh kaa baloninjsh, caurspiidiigaa maisinjaa iesainjots, bet tas uzgalis gan taads iisinjsh, kaa taisni nogriezts, ar asaam malaam. 8-(
Apmulsu, padomaaju, ka laikam taadu garu uzgali ir neeerti iesainjot, un to vajag iznjemt un apgriezt otraadi. To pavaicaaju paardeveejai - sak, tas uzgalis droshi vien ir jaaapliek otraadi... Atbilde: Juus ko??? Taads vinjsh ir!!! Es uz pauzes, bet taa kaa man sho ne klizmai vajadzeeja, noleemu, ka kaut kaa es izdomaashu smalkaaku gaisa pluusmu ieguut.
Maajaas, protams, izvilku uzgali un - jaa, tieshi taa, kaa es domaaju.

Bet nez, kaa mazaak apkjeeriigi cilveeki taisa klizmu, balstoties uz aptiekas farmaceita apgalvojumu, ka uzgalim jaabuut asam un kantainam? 8))))
Re: Foruma adminam!
05.06.2006 10:56
Aseksuaalaa

Labais :) Vajadzeetu tai aptiekarei taadu iespraust lai no anusa skaidu nonjem. To es pievienoshu saviem klizmu staastiem :)
Re: Foruma adminam!
05.06.2006 10:57
Aseksuaalaa , es tieðâm nezinu, kâdam dundukam ir jâbût, lai bâztu dibenâ sev kaut ko asu. Pie tam cilvçki ar klizmu taisîðanu tomçr nenodarbojas. Pamatâ dzer kâdus lîdzekïus, kas veicina vçdera izeju. Bet tie, kas klizmas taisa organisma attîrîðanas nolûkos, to nedara ar mazo baloniòu.
Aseksuaalaa
Re: Foruma adminam!
05.06.2006 11:07
:)
strawberry - ja dakters teica baazt, taatad baazt. ;) A aptiekaars jau tas pac dakters vien i! ;)

Taa vai shitaa, neesmu klizmu speciaaliste, bet ja farmaceits dod pilniigi aplamu informaaciju par elementaaru lietu? :) Tad kaa man ticeet tam, ko es par zaaleem dzirdeeshu? Jo shitaa ir tehniska probleema, ko es varu paarbaudiit, bet par tableshu iedarbiibu? :(((

Mjaaa....

Ku!
"Vesels eedis!" Par autortiesiibaam neuztraucos! ;)
Re: Foruma adminam!
05.06.2006 11:19
Pie katrâm zâlçm klât ir instrukcija, kâ tâs lietot.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 14:41
Aptiekârs nav gan tas pats dakteris. Aptiekârs = farmaceits.
Aseksuaalaa
Noela
15.06.2006 14:51
:)
To Tu tantukam no laukiem ieskaidro! ;)))
(Es ta zinu, aber vienai daljai tantuku viss, kas ir baltaa halaataa, ir dakters ;)
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 16:58
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:01 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 16:59
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:01 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 17:01
kâda starpîba, te taèu ir "pïâpas" :)
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 17:19
Tieshi par to baidos, ka Raimonds pusi izgrieztu ;-(
Es balsotu par to, ka Raimondam nedot moderatora valju. Uzh boljno pilkij...
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 17:24
d



Edited 5 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:01 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 17:30
Runa nav par pieredzi, bet par attieksmi un karstgalviibu ;-(
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 17:34
d



Edited 2 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:00 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 17:36
Es personiigi negribu. Jo taa ir cilveeka izteiksmes briiviibas ierobezhoshana. Un pagaidaam liekas, ka Tu esi vieniigais, kas grib.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 17:39
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:00 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 17:41
Nee. Es esmu pretii taapeec, ka man Tava koncepcija nepatiik.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 17:44
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:00 by Dr.asist. Raimonds.
strawberry.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 18:01
Dr. asistent- tu varçtu veidot pats savu forumu. Es esmu ievçrojusi citzemju forumos, ja kâds grib kaut ko savâdâku, nekâ ir tajâ forumâ, kurâ piedalâs- viòð taisa augðâ savu. Pie tam tâ dalîbnieki visbieþâk piedalâs gan vienâ, gan citos. Tur tu varçsi noteikt toni, bet te bûtu þçl, ja tu saèakarçtu to gaisotni, kas te jau ir izveidojusies.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 18:10
izplatîtâji un ârstu noniecinâtâji lai tik runâ, savukârt ja rupji lamâjas, tagad ir opcija "nostuèît adminam". :)
man vispâr ierobeþojumi nepatîk.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 18:12
s



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:59 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
15.06.2006 18:14
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:59 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Foruma adminam!
16.06.2006 08:17
...nebija laika paloþòât pa godâjamo Forumu...palasîjos...tîri subjektîvi...te daþam labam vislielâkajam aktîvistam spieþas laukâ ar intelektu neapgrûtinâtas personas kategoriskums...atgâdina padlaiku poïitruka ritmiskos labâs rokas þestus, mçìinot iebirstçt proleta galvâ - es visu zinu, es visu varu...ðâdam rumpîtim izvilkt skabargu neuzticçtu...pretenciozais niks jau tâ pat visu izteic...

_____________________________________
Nauda valda pasauli.
Kam nauda, tam vara.
Nauda rokâ visus loka.
Kam ir maks, tam ir nags.
Kad makâ neskan, tad gudrîbas trûkst.
Ar plânu kabatu maz ko panâksi.
Par velti ij pa ausi nesit.
Ja nav nauda, tad nav maize.
Kam nauda kabatâ, tam maize arodâ.
Kur nauda, tur nav trûkuma.
Kamçr nauda, tikmçr laime.
Kam nauda, tam bauda.
Nauda naudu pelna.
Nauda pelna naudu, nabadzîba dzen nabadzîbâ.
Ar naudu tiek tâlâk nekâ ar taisnîbu.
Kam nauda, tam priekðroka.
Par naudu visu var dabût.
Par naudu var visu dabût, tik tçvu un mâti vien ne.
Par naudu var visu nopirkt, izòemot prâtu un veselîbu.
Kad nauda bûtu, tad i Rîgas pili nopirktu.
Kur zelts iet pa priekðu, tur visi ceïi vaïâ.
Zelts ir pasaules atslçga.
Ar zelta atslçgu visas durvis var atslçgt.
Zelta zirgam nekur nav sçtas.
Par naudu pat velns danco.
Kam biezs maks, tam visi kalpi.
Par naudu velns bçrnu auklç.
Santîms dzen vezumu.
Nauda ir labs kalps, bet bîstams kungs.
Nauda ir cilvçka velns.
Nauda - ïaunuma sakne.
Kas zeltu mîl, tas nepaliks taisns.
Nauda lîp pie pirkstiem.
Nauda nesmird.
Re: Foruma adminam!
16.06.2006 09:16
Raimond, vai te ir sâkuðâs priekðvçlçðanu aktivitâtes?:-)))
...madcynics gan labi pateica...:-)))
tev
Re: Foruma adminam!
16.06.2006 11:49
eij, nu beidziet taèu knâbâties! vnk nobalsojiet ar elementâru par un pret variantu bez ieslîgðanas destruktîvâ kritikâ, un that's it.
Re: Foruma adminam!
16.06.2006 12:08
niks nu gan nav pretenziocs, njemot veeraa foruma specifiku, madcynics. Tavs posts ir taada pat liimenii- atnaacu, uzd......
Re: Foruma adminam!
16.06.2006 13:11
Vispaar iespeejams ka es biju viens no pirmajiem cilvjiem kas pieteicaas uz modereeshanu jo ar foruma adminu sarakstos jau pasen. Tachu jaasaka ka redzot visas shiis peripetijas kas notiekaas ap sho jautaajumu teikshu atklaati, mana velme pretendeet uz moderatora statusu ir stipri mazinaajusies neskatoties uz to ka es nekad neesmu iestaajies par stingru modereeshanu.
Re: Foruma adminam!
16.06.2006 13:59
jo te jau panesâs "kâds tev vispâr niks" variants...
who the hell cares?! vai tas vispâr attiecas uz foruma moderçðanu?! aljo, ljudji!
madcynics garâmejot
Re: Foruma adminam!
16.06.2006 19:33
...ir tâds pastâstiòð par aklajiem un ziloni...un nekas nepanesâs...tikai apèamdîju priekðmetu no visâm pusçm... un nepateicu - ei, tauta, zilonis ir stabs...tâ ja...par moderçðanu...taisns ceïð (_x_)...
Re: Foruma adminam!
17.06.2006 01:37
Hmm.. kadeelj man liekas, ka Raimiits ir baisi iekarsis is teemas:"nu davai paraadi kur es esmu shitaas a!? Nu dabvai paraadi! Ko nevari ja? NU tad ko Tu runaa" :D

Raimond.. es biju LJOTI labaas domaas liidz shim briidim par Tevi. Nafig bojaat priekshstatu un raadiit savu lielo gailiiti:"www.feldsher.ru Jau labu laicinu modereju. Pie tam diezgan demokratiski. So virtuvi parzinu itinj labi. Ari savi saiti ir. Vienu varu pat paradit - www.haminarodnik.com

Domaju moderatoru - mediki ar labu pieredzi vel pameklet vajag"

Kam tas vajadziigs :) Nu NAFIG? :)

Calm down! ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 12?
Ziņa: