maksts izmeers - par lielu!!

Aizsāka verinja 

Sakiet, luudzu, vai ginekologs var sniegt konkreetu atbildi, cik liela man ir maksts. Skan varbuut smiekliigi, bet man bail, ka taa vareetu buut par lielu...Kate rakstîja:
Sauljux
Re: maksts izmeers - par lielu!!
23.10.2005 11:07
Kapeec Tev taa liekaas??katas varetu buut pa lielu??????????????
Re: maksts izmeers - par lielu!!
23.10.2005 12:18
aizdomiigi... :)
varbuut pastaasti, kaa tas LIELUMS izpauzhas!
lalelu
Re: maksts izmeers - par lielu!!
23.10.2005 12:19
par lielu prieksh kaa...?
Nu domâju, ka redz gan... kâ gan citâdi? Jânovçrtç, lai varçtu izvçlçties pareizo instrumentu izmçru izmeklçjot vaginâli.
Par lielu? Nekâdu standartu jau nav! Bet ja Tevi tas satrauc . tad tâ arî nojautâ savam ginekologam.
Re: maksts izmeers - par lielu!!
23.10.2005 20:09
Maksts savaa buutiibaa ir milziiga. Vinja veidota taa lai bez pliishanas laistu cauri beerna galvinju. Bet tas viss nenosaka to kaads buus sex. To nosaka iegurnja pamatnes muskulji.
Bet es domâju,ka ir tâ- lielai sievietei ir liela maksts, maza auguma- maza....??? Hm, laikam maldos!
Îstenîbâ ðis ir jautâjums vîrieðiem....
Re: maksts izmeers - par lielu!!
23.10.2005 20:27
Visi lasam "Krustçvu" - tur ir epizode par ðito tçmu ;) Varbût dzeku ar lielâku atrast?
Nu Rix- taèu padalies pieredzç!
Par ,,Krustçvu,, taisnîba!
atis
Re: maksts izmeers - par lielu!!
23.10.2005 20:45
ak tu nabadziite :)
Ati- izsakies precîzâk!
atis
bez sarkasma
23.10.2005 20:56
preciizaak? cik veel var preciizaak? es vnk domaaju, vai tieshaam tas ir tik svariigi, lai par to uztrauktos. dziivee tachu ir daudz svariigaakas lietas. ok, pienjemsim ka ir ''par lielu'' tava ieeja :) nju, un ko tu dariisi? meegjinaasi sashaurinaat? nu nevar buut tik traki, ka kriit aaraa viss..? Lielu metamo arii netruukst, un vispaar, svariigaakais ir tehnika, nevis lielums - ja tevi tas uztrauc...
Netçrç laiku, visu ko Tu te uzrakstîji es zinu un domâju, ka Verinja arî! Raksti par lietu t.i. atbildi uz jautâjumu nevis bârsti visiem zinâmas frâzes.... ja vien Tu pats zini par ko runâ...
atis
Re: maksts izmeers - par lielu!!
23.10.2005 21:11
1) es nebaarstu, es rakstu
2) man par laimi nav maksts un arii ginekologs neesmu, taapeec tev ir pilniigas tiesiibas manu tekstu uzskatiit par neobjektiivu un/vai bezjeedziigu
3) viedoklja tiesiibas, un bla bla bla
4) davai atslaabsti. man skiet ka tu esi vina un taa pati persona (resp.- ''?''=''verinja'').
Liela maksts laikam vairaak ir psihologiskas dabas probleemas; sevis nepienjemshana. Nabadziite! :P (atkaartojos)
Un man liekas, ka Tev nav ne maksts ne .... , ne prâta....
atis
Re: maksts izmeers - par lielu!!
23.10.2005 21:17
un man liekas, ka tev ir maksts... bet tu esi KUCE :)
Aha Ati - uzminçju gan!!!!
atis
Re: maksts izmeers - par lielu!!
23.10.2005 21:20
Abpuseeji
eseja
Re: maksts izmeers - par lielu!!
24.10.2005 00:00
man patika: tev nav ne maksts ne praata - tev ir makst bet tu esi kuce :DD lielisks dialogs :DDD
Shii ir psihologjiska rakstura probleema(mazveertiibas kompleksi..). Autorei iesaku griezties pie psihoterapeita.
Juris
Re: maksts izmeers - par lielu!!
24.10.2005 07:18
Un kâ, tev, Veriò, ir ar baudâm? Grâfenberga punktu tak var sasniegt? Ja ne ar pirkstu, tad ar vîrieða lepnumu tak noteikti! Galvenais jau nav izmçrs, galvenais ir rezultâts!
Re: maksts izmeers - par lielu!!
24.10.2005 09:28
G pinkta naf, nevajag te gudri spriedelçt.
pelelle
Re: maksts izmeers - par lielu!!
24.10.2005 17:46
ko jus njematies, man ar liekas, ka mana maksts liela! otrs variants - virietim kraans parak mazs.... a ko dariit?! nezinu..:( vismaz vibrators ir ok izmeera! :DD
qwerty
Re: maksts izmeers - par lielu!!
24.10.2005 18:12
Saits par "vidçjo statistisko izmçru" :D
http://www.sexualrecords.com/WSRaverages.html

Ja jums ðíiet, ka maksts ir par vaïîgu - trennçjiet to, vingrojumiem kaut kur i-netâ jâbût. Radikâlâkais - maksts plastiskâ operâcija. Un neíeriet kreòíi - dzîvç ir daudz bçdîgâku lietu par ko uztraukties:)
Real
Re: maksts izmeers - par lielu!!
24.10.2005 22:14
Nu cilvçki.....?! Lasu komentus un brînos?! Ðitâ ðûmçjâs!!
Sieviete jautâ (?) konkrçtu lietu vîrietim, pastâv vai nepastâv ðî problçma. Jo kâ gan lai to zinâtu sievietes?
Un vispâr- varbût to ir izdomâjuði vîrieði ar maziem krâniòiem...
Juris
Re: maksts izmeers - par lielu!!
25.10.2005 08:39
"G pinkta naf, nevajag te gudri spriedelçt."
Nav, nav! Vâcijâ ir, ASV ir, citur pasaulç arî ir. Tikai mûsu brîniðíîgajâ zemîtç sievietçm anatomija ir gluþi citâdâka. Un mana draudzene vispâr ir no Marsa importçta, jo viòai ïoti patîk, ja kâds ap ðo mistisko punktu darbojas!
Re: maksts izmeers - par lielu!!
25.10.2005 11:37
Juri
Lûdzu parâdi man kaut vienu pçtîjumu - kas pierâdîtu ka tâds punkts pastâv (izòemot kaut kâdus "Þirafes" lîmeòa rakstus). Es tev varu parâdît daþus - kur ðâ punkta pçtîjumi beidzâs nesekmîgi (tur ne anatomiski, ne histoloìiski neko neatrod). Un ja sievietei klitora stimulâcija ir patîkamâka kâ vaginâlâ - tad G punkts aizmigrçjis uz klitoru, ne?
zvirbulis
Re: maksts izmeers - par lielu!!
25.10.2005 14:45
Nu idiòi... taèu nopietnos zinâtniskos avotos ir secinâts, ka TÂDA G PUNKTA NAV. Nu, ir klitora aizmugurçjâs sieniòas kairinâðana caur maksi, ir klitors...
Sviesc, kur var bût tik neizglîtoti
Real
Re: maksts izmeers - par lielu!!
25.10.2005 15:08
to zvirbulim...
Tu neesi zvirbulis-Tu esi tîtars!
Meitenîte
Re: maksts izmeers - par lielu!!
25.10.2005 15:09
Klitors nekâdi nav kairinâms no aizmugures sieniòas...kâ Zvirbulis izsakâs..jo zem klitora atrodas kaunuma kauls.Pamçìini kaut ko kairinât caur kaulu!!
Zem kaunuma kaula pâris cm maksts augðçjâ daïâ arî atrodas G punkts.
Ja vecis ir par slinku,lai to atrastu,tad nesakiet,ka tâ nav.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 10?
Ziņa: