Migrçna

Aizsāka Inga 

Migrçna
07.03.2001 11:26
Labdien!
Mani jau vairâkus gadus nomoka ðî problçma. Vismaz reizi pusgadâ man uznâk tâdas galvassâpes, ka jâsauc âtrâ palîdzîba. Esmu taisîjusi galvas kompjûterogrammu, izmeklçjusi asinsvadus un pçdçjais neirologa slçdziens - migrçna. Diemþçl, tas man nepalîdz it nemaz. Tika ieteiktas tâdas zâles kâ Imigrâns. Pirmkârt, es tabletes nespçju iedzert, bet injicçjamo vai nazâlo variantu neesmu atradusi nevienâ tuvçjâ aptiekâ. Vai ir kâda vieta, kur to var iegâdâties un, vai vispâr ir iespçjams kaut ko darît, lai izvairîtos no migrçnas lçkmçm?

Ar cieòu,
Inga.
Re: Migrçna
09.03.2001 15:52
Labdien!
Mani sauc Jânis Nemme. Es esmu GlaxoSmithKline pârstâvis. Tâ ir kompânija, kas raþo Imigran. Deguna aerosolam vajadzçtu bût Rîgas lielâkajâs aptiekâs (Kamçlijas, Vecpilsçtas, Centra u.c.). Ja tomçr nav izdevies ðo medikamentu atrast un ârsts to ir ieteicis, es bûtu ar mieru Jums sagâdât iespçju pamçìinât Imigran deguna aerosolu.

Dodiet ziòu.

Ar cieòu,
Jânis.
Re: Migrçna
12.03.2001 09:42
Liels paldies, Jâni, tas ir ïoti jauki no Jûsu puses. Tikai vçl viens jautâjums - cik ðis deguna aerosols maksâ?
Re: Migrçna
19.03.2001 15:13
Es bûtu ar mieru Jums iedot vienu vai divus bez maksas. Cena aptiekâ ~ 8 Ls par vienu aerosolu (satur vienu devu).
Re: Migrçna
14.05.2001 23:18
Latvijâ ir jauna medicînas nozare - osteopâtija , kas ar ðo problçmu nodarbojas . Ja izlemjiet , dodiet ziòu .
Tel . 9266066 . e - mail :azemitis@yahoo.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 8?
Ziņa: