Vai ir biistami nnemt dzimumzimes?

Aizsāka Ilze 

Ilze
Vai ir biistami nnemt dzimumzimes?
19.02.2002 12:18
Esmu nolemusi nonemt dzimumzimes un pierakstijusies ari pie arsta uz nakoso nedelu. Tagad, kad to uzzinajusi paris mani kolegi un cel dazi pazinas, saak mani biedet, ka dzimumzimes aiztikt nedrikstot, varot rasties veezis un visadi citadi sliktumi. Stastija pat piemerus no dzives, kadam tur kaiminam nonemta dzimumzime un vins gada laikaa no taa nomiris. Milie dakteri, vai taa ir taisniba???? Duusha man ir papeezzhos, varbut tiesam nevajag?
Par kaiminju ir taa - iespejams, ka vinjam dzimumziime ir nonjemta, jo tajaa jau ir bijushas veezja izmainjas -> veezis attiistijies talak un vinjs patiesi ir nomiris.:))
Shaads uzskats ir maldiigs, jo, ir tieshi preteeji - ja dzimumziime ir liela, netipiska, vitaa, kur taa biezji tiek traumeeta, tajaa var rasties daudz aatraak shiis te pirmsveezja un veezja izmainjas. Taadas dzimumziimes pat iesaka iznjemt, pirms lajunums ir noticis.
Tieshi taadeelj arii dzimumziimes, kas nepatiik kaut kaadu citu iemeslu deelj, var droshi iznjemt.
Vel pie tam aizdomiigaas dzimumziimees (nezinu, vai visaas, kuras iznjem) izmeklee histologjiski, lai izslegtu veezja iespeejamiibu.
Man vairâk nekâ desmit gadus atpakaï noòçma ïoti lielu un nesmuku
dzimumzîmi uz muguras ,tantuki man arî bija teikuði ka nevajag aiztikt,bet dakteris
daudz nedomâjot òçma un nogrieza.Tagad esmu tik priecîga ka ðî problçma
man nepastâv.
Man arii ir paliela dzimumziime un veel drusku izvirziita uz aaru, taapeec gatavojos iet pakonsulteeties par taas nonjemshanu. Kur buutu labi speciaalisti? Un uz kurieni Tu, Ilze, domaa iet?
Esmu pierakstijusies pie dermatologa dr.R. Karla Veselibas centraa 4, vienkarsi dzirdeju labas atsauksmes. Piektdien jaiet, tad jau manis kaa bus. Pec tam uizrakstisu, ja interesee, kaa tad tas notika.
Ludzu uzraksti, ka Tev bus gajis. Loti gaidisu!!!
Sveicinâta, Ilze!

Baibs jau Jums ïoti pareizi ir atbildçjis. Parasti tâs vislielâkâs runâtâjas ir "tantes", kas paðas nav neko darîjuðas un nav nevienam reâlam cilvçkam redzçjuðas rezultâtu. Visas noòemtâs dzimumzîmes obligâti tiek pârbaudîtas histoloìiski. Ja tâs ir "tîras" - ïoti jauki, nepatîkamâ un traucçjoðâ problçma ir prom un bez pçdâm, bet, ja nu tur ir sâkuðâs kâdas izmaiòas, tad - pç'dçjais brîdis bija tikt vaïâ no ðî veidojuma. Katrâ gadîjumâ, ja dzimumzîme traucç, iekaist, izmainâs formâ vai krâsâ, tiek bieþi aizíerta vai traumçta, tâ ir jâòem nost, lai nesâktos nekâda ïaundabîga aktivizâcija.
Lai Jums izdodas, Dr. Karls ir labs speciâlists.

Ar cieòu, dr. Evija Rodke.
Ilze
Dr. Rodke
20.02.2002 12:22
Mila, dr. Rodke, jau sen gribeju Jums uzrakstit pldies, ka Jus tik regularu un ari zismelosi atbildiet uz visiem jautajumiem, kas ir Jusu kompetencee. Kaa neviens! Tiesi uz Jums cereju ari soreiz, zinaju, ka noteikti atbildesiet. Patiesiba gribeju pierakstities no sakuma pie Jums, bet ta ka savu dzimumzimi nesen savainoju, tad pie dr. Karla vareju tikt nedaudz atrak. Lai Jums veicas!
Cien. dakterit!
Varbut jus varesiet ieteikt kaut ko ari man? Mana problema- man ir loti daudz dzimumzimju. Arsti neiesaka neko- vienigi nesauloties un neapmeklet solariju. Varbut vel kada ir lidziga problema? Ka ar to tikt gala? Paldies

Man, piemeram, dzimumzime ir galvas maitainaja dala nedaudz piepacelta uz augsu. Vai tiesam tas ir tik bistami?
un man galvas matainaja dalaa, divas dazadas vietas ir tadi kaa izaugumi, viena arste teica, ka tie eot tauku dziedzerisi. Ko ar tiem darit? ari janem ara?
Sveicinâti vçlreiz!

Ja tâs dzimumzîmes tieðâm traucç, tad viòas var òemt nost - paceltâkâs var noòemt íirurìiski, arî neatstâjot rçtiòas, plakanâs ( tâs, kas ir âdâ nepaceltas) - ar lâzeri. Sauïoties nevarçsiet tikai tik ilgi, kamçr noòemto veidojumu vietâ bûs sârti laukumiòi.

Ar cieòu, dr. Evija Rodke.
Sveicinâta, Daina!

Ja ðî dzimumzîme Jûs netraucç, liekat viòai mieru. Ja tâ tomçr tiek traumçta, íemmçjoties vai pie friziera, es tomçr ieteiktu to noòemt, lai neizsauktu tâs aktivizâciju.

Ar cieòu, dr. Evija Rodke.
Tâs noteikti ir ateromas - aizsprostojuðies tauku dziedzeru izvadkanâli un sekrçts krâjas "bumbuïu" veidâ. Medicîniski tie neko sliktu izdarît nevar, ja nu vienîgi ar laiku palielinâties, bet tie ir un bûs vienmçr labdabîgi. Bet no otras puses - tas ir tik âtri un vienkârði no tiek tikt vaïâ, ka es nevaru iedomâties iemeslu, kâpçc dzîvot mûsdienâs ar tâdiem "bumbuïiem" galvâ? Îstenîbâ tas Jums jâizlemj paðai - vai atstât tos, vai izòemt, jo medicîniski Jûs nekaitçsiet sev ne vienâ, ne otrâ gadîjumâ.

Ar cieòu. dr. Evija Rodke.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 10?
Ziņa: