Zems hemoglobîns

Aizsāka bçdîga 

Saiva
Re: Zems hemoglobîns
12.07.2005 18:58
Izskatas, ka te Korallu klubins uzdarbojas - tiem jau dikti patik biedet ar parazitiem.......Visâs vainâs vainojami. Sviests.
sise
Re: Zems hemoglobîns
18.07.2005 10:17
zemenes vajag tonnam est!
viizija
Re: Zems hemoglobîns
18.07.2005 12:42
Hb 9,8 nav norma, bet arii nav tik patologjiski zems, kaa piem.5,0
Naatres,spinaati,spargjelji,dilles,bietes,grikji
Galja/liellopu/,aknas,olas
To visu var eest peec patikas..
Elga
Re: Zems hemoglobîns
18.07.2005 14:15
Cik daudz tas Spartocîns jâlieto? Vai pietiek ar 1 tbl dienâ, jo lieko jau tâpat neuzsûc
...
Re: Zems hemoglobîns
18.07.2005 15:18
Vai tad tajaa pamaaciibaa nekas nav teikts?
Es briinos, kaa cilveeks var piesmiet savu veseliibu...
Konsulteejies ar aarstu! Taa devas ir atkariigas, cik tas Hb ir zems/augsts.
Re: Zems hemoglobîns
18.07.2005 22:18
no savas atmiòas plauktiem izvilku nosaukumu Opistorchus (vai -chis?) felineus. ðíiet, tas ir tas, ko domâja aelis.

vispâr tas ir ârkârtîgi interesanti, kâ strâdâ mûsu smadzenes!
mâcîjos par tiem parazîtiem kâdus 10 gadus atpakaï, pie kam nekad neesmu bijusi no tiem, kas informâciju iekaï.
un oppâ! kad vajag, smadzene pçkðòi izrok no savâm dzîlçm kaut ko tâdu!

:))
Lo
Re: Zems hemoglobîns
19.07.2005 11:12
Lai cik dîvaini, man tas ferrum lex negâja pie dûðas, neko nedeva, Turklât, kad sâku to lietot savas otrâs grûtniecîbas laikâ man uzreiz kïuva slikti. Tâ grûtniecîba man beidzâs ar spontânu abortu. Nu noteikti iemesls bija cits, bet manâ apziòâ tas saistâs arî ar ðo nepiemçroto preparâtu. Ir taèu tagad citi labi un efektîgi dzelzs preparâti.
meiteens
Re: Zems hemoglobîns
15.11.2009 13:54
Ar zemu hemoglogiinu jau sadziivoju paaris gadus..Man 9,0 ir pat normaali uztureets skaitlis ir,un augstaak arii ar asins paarlieshanu nevaru dabuut...Esmu ar to saradusi...bieshu sula svaigi spiesta ir loti ieteicama...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 12?
Ziņa: