sapigas krutis

Aizsāka Evita 

sapigas krutis
13.02.2002 15:55
Labdien!
Nu jau kâ pusgadu problçmas man sagâdâ sâpîga kreisâ krûts.Vairâkkârt esmu bijusi pie ârstiem Onkoloìijas centrâ un ARS, divreiz uz krûðu sonogrâfiju.Nekâdi sataustâmi veidojumi nav. Katrreiz man ir pateikuði, ka nav par ko uztraukties, un ka ârste ekrânâ neko neredzot. Dzçru divus mçneðus zâles -Mastodinonu un vitamînus. Pçc tam sâpes kïuva vçl lielâkas. Teicu par to ârstam, bet neko vairâk kâ vien to, ka tas saistîts ar manu jaunîbu (27g.v.?!?) un attiecîgâm krûðu îpatnîbâm nesaòçmu. Tomçr sâpes, kas rodas kreisajâ krûtî apm. 10 dienâ pçc cikla sâkuma, vieð baþas. Turklât, tâs nav tâdas sâpes, kâdas rodas daþkârt pirms cikla sâkuma, kad krûtis piebriest, bet gan vairâk izkliedçtas, pat dedzinoðas. Ja no manis rakstîtâ ir iespçjams ko saprast, vei man ir jârîkojas un sakiet, lûdzu, kurâ medicînas iestâdç es varu saòemt vispusîgu izmeklçðanu un atbildes uz saviem jautâjumiem.
Jau iepriekð pateicos,
Evita
Labdien!
Jusu problçma var nebût arî saistîta tieði ar krûtîm , bet ar jûsu hormonâlo fonu , bet vçl ir varbûtîba ka ðo sâpju iemesls vispâr nav saistîts ar krûtîm , bet gan ar muguru . Lai kaut ko vairâk pateiktu , nepiecieðama tieða konsultâcija .
Ar cieòu Dr . A . Zemîtis . tel 9266066 .
Rîga Strçlnieku iela 11 .
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 23?
Ziņa: