dzemdee jeeluminnss

Aizsāka ievuks 

ievuks
dzemdee jeeluminnss
11.02.2002 18:03
Biju pie ginekologa un man teica, ka pie/uz dzemdes esot jeelums. Sobrid neko nevajagot darit, pec dzemdiba (planoju berninu), jo preteja gadijumaa, varot but sarezgitas dzemdibas. Kas isti ir dzemdes jelums un no kaa tas rodas? To man arste isti neizskaidroja...
Baibs
Re: dzemdee jeeluminnss
12.02.2002 13:39
Tev gan patraapiijusies taada neruniiga daktere.:)
Visticamaak Tev ir dzemdes kakla erozija (peekshnji sapratu, ka esmu piemirsusi, no kaa tas rodas). To aarstee dazjaadi - piededzinot (rodas dziljaaks audu bijaajums), piesaldeejot, ar laazeru.
Cik sapratu - shobriid Tu veel neesi staavoklii. Vai nebuut praatiigaak vispirms izaarsteet sho eroziju un tad plaanot beeninju? (Tacju uz sho jautaajumu laikam buutu jaatbild ginekologam). Peec erozijas "likvideeshanas" pasaakuma, kameer reetinja sadziist, nevareeja kaadu laiku dziivot dzimumdziivi (vismaz taa bija kaadus 8 gadus atpaklj); pilniigi iespeejams, ka vis ir maiiijies.

Tikai domaaju, ka Tavai dakterei bija jaatbild uz Taviem jautaajumiem, jo Tev ir tiesiibu zinaat, ko Tev gatavojas aarsteet, kaadas ir populaaraakaas un alternatiivasa metodes un pavisam noteikti dakterei ir jaapastaasta par iemeslu shai saslimshanai. Citaadi var domaat, ka vinja Tevi uzskata par dumju zosi, kas pat nesapratiis, ko vinja Tev skaidros. Ja es buutu Tavaa vietaa, buut aizvainota par shaadu attieksmi pret mani kaa pacienti.:)
Evija
Re: dzemdee jeeluminnss
13.02.2002 09:41
Varu ieteikt dakteri ginekologi Aîdu Èaligavu no veselibas centra "Pulss - 5". Man pirms paris nedeljam shi problemu atrisinaaja ar kaut kadu super jaunu smeri. Bez nekadam saapem to uzsmereja virsu uz erozikas, bija tik neliela kòudoða sajuuta. bet ne uz ilgu laiku. Diemzel nosaukumu shai brinumsmerei neatceros, bet shi daktere noteikti to labi zinaas. Un dzimumdziivi ari var uzreiz dzivot.
Piemineetaa "super smeere" aciimredzot ir Solcogin jeb Solcovagin,kas ir praktiski alternatiiva elektrokoagulaacijai vai krioteraapijai,tikai ar virkni priekshrociibu.Taa ir aatra,nesaapiiga,biezhi vienreizeeja procedûra,kas it sevishki ir piemeerojama nedzemdeejushaam sievieteem.Ja interesee siikaaka informaacija varu izsuutiit.Medikaments ir recepshu.
ievuks
Re: dzemdee jeeluminnss
13.02.2002 20:09
jaa, ludzu izstastiet! un no kaa taa erozija rodas? Kaa jau rakstiju, mana daktere tikai stastija par to, ka neko vel nevajagot piededzinat, tad kad busu dzmedejusi, tad. Vai tas var tik ilgi gaidit? kadi laundabigi veidojumi no taa, ka nekas ar jeluminu netiek darits, nevaretu veidoties? Paldies, dr.!
ievuks
sausmas par to pasu!
13.02.2002 22:04
Tikko interneta izlasiju, kaa viena arste apgalvo, ka dezmdes kakla erozija esot priekssveezza stadija. VAI TAA IR TASINIBA? Ko man tagad vislabak butu darit? Tomer uzsakt arstesanu tagad, pirms planoju berninu, vai nogaidit, kaa ieteica mana arste. Varbut variet ieteikt kadu ginekologu, kurs saprot sito lietinu. Nu traki, ensaprotu, kur man tads gadijies. Jau vairakus gadus ir tikai viens pastavigs partneris.
Tik pat labi var apgalvot,ka veseliiba ir slimiibas priekshveestnesis.Probleeminja ir risinaama.Domaaju,ka nav pamata lielam uztraukumam.Varu samekleet ginekoloogus,kas nodarbojaas ar dzemdes kakla eroziju un tml. aarsteeshanu un ir prakse pielietojot Solcogin.Kaada ir Juusu ir e pasta adrese?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 5?
Ziņa: