Kas ir epilepsija?

Aizsāka mazinsh 

xxxx
Re: Kas ir epilepsija?
11.06.2005 07:51
Draudzçjos ar puisi,gleznotâju,kam bija epilepijas lçkmes.Viòð zâles nelietoja,uzskatîja,ka ir stiprs un pietiekama atpûta,labs reþîms viòu izârstçs.Rezultâtâ pçc katras lçkmes jutu,ka viòam lçnâm aizbrauc jumts..Protams,ðíîrâmies,jo tas bija murgs,man kïuva no viòa bail.
Pçc lçkmes apmçram diennakti viòam nebija realitâtes sajûtas,reizçm mani nepazina,bija agresîvs,klaiòoja un neatcerçjâs,kur atrodas mâjas.
Satiku vçl reizi pçc pâris gadiem-likâs,ka ir pilnîgi nenormâls...þçl cilvçku,bet zâïu lietoðanu viòa gadîjumâ nevar vainot.Tieði otrâdi-zâïu nelietoðanu.
anu
Re: Kas ir epilepsija?
11.06.2005 09:37
10.06. pieteicos uz EEG, un pierakstija julija beigas. Tas ir bernu Gailezera. Nu mes jau ari ejam ar arsta norikojumu, nevis par maksu.
Edgars
Re: Kas ir epilepsija?
11.06.2005 10:16
xxxx: ja tev likaas, ka vins ir pilniigi nenormaals, tas nenoziimee, ka vins ir nenormaals - tev tikai izlikaas. Varbuut vinu nobeidz citu attieksme pret vina, so saukto briesmiigo epilepsiju. Tu nezini kaa tu justos, ja tevi draugs pamestu deel kaadas slimiibas simptomiem.

Zaales sajaa gadiijmaa varbuut paliidzeetu tev palikt pie vina, bet ne lai izarsteetu vina slimiibu, kas izraisa epilepsijas leekmes.
xxxx
Re: Kas ir epilepsija?
11.06.2005 10:57
Zinu,ka esmu pelnîjusi nosodîjumu.Bet viòð nebija mana lielâ mîlestîba,tikai kâdu laiku dzîvojâm kopâ.Viss viòa dzîves stils nebija pieòemams.
Bet,kad cilvçks ar ðâdu diagnozi,ar risku jebkurâ brîdî piedzîvot lçkmi,gribçja manu mazo meitiòu vest uz bçrnudârzu...Un vçl ârdîjâs,ka es neïâvu viòiem divatâ iziet no mâjas.Domâju,ka labâk pasaudzçt bçrna psihi,nekâ palikt kopâ ar ðo puisi.Ko justu 5 gadîgs bçrns,viens uz ielas,lçkmes laikâ...Jau teicu,ka lçkmes sekas bija briesmîgas,pilnîgs apjukums,nespçja orientçties,atmiòas zudums.Es nevarçju riskçt ar savu bçrniòu..
Tomçr uzskatu,ka ir jâârstçjas,kaut vai jâizmeklç cçloòi epilepsijai.
to anu
Re: Kas ir epilepsija?
11.06.2005 12:13
Nu gan! Man gan bçrna veselîba, dziviba bûtu svarigaka par naudu. Kas zin vel, kas var notikt lidz tâm jûlija beigâm. Cik tad tâ maksâ? Vai tad vairâl kâ Ls100? Manuprât, magnçtiskâ rezonanse maksâ ap 100, tad jau ðitas lçtak. Es neatceros, cik maksâju.
anu
Re: Kas ir epilepsija?
11.06.2005 13:15
to anu
Man berna veseliba ir pats galvenais. Neiesu nu aprakstit, kas ir darits berna laba. Nupat bijam pie arsta, nu neteica, mums vins, ka steigsus jaiet uz ËEG, kad pienaks rinda iesim. Arsts apskatijas ieprieksejas EEG, salidzinaja, un pateica, kaut kur uz juliju bus jauna EEG, tad skatisimies. Uz doto bridi lekmju nav. Pie tam bernam nav epilepsija, to jau rakstiju agrak. Vinam bija nozimetas epilepsija zales. Kad prasiju arstam, vins man skaidroja, ka tas varetu but ar epilepsiju saistiti veselibas traucejumi. Zini, citreiz patiesam ta nauda aptrukstas. Es pati nestradaju, jo pieskatu savu slimo bernu. Un vins nav vienigais berns gimene. Nezinu vai stadies prieksa cik izmaksa aglutena dieta, regulara zalu pirksana, slimnica gulesana. Ja kas, agrak tikai 10 dienas bija japagaida. Sitas garas rindas ir pec 01.04.Soriez esam spiesti pagaidit. varbut, ja nebutu nupat gulejusi slimnica, tad gan varetu samaksat...Japiesakas laikam jau rinda ari uz USG, jo ari to mums vajadzes pec 2 men.
to anu
Re: Kas ir epilepsija?
11.06.2005 14:12



Atvainojos. Nezinaju situaciju, apstakïus, laikam biju pârâk ðerp


Viss bûs labi.
anu
Re: Kas ir epilepsija?
11.06.2005 19:39
to anu
:):):)
Pamst kâjas - neþçlîgi!
Re: Kas ir epilepsija?
12.06.2005 01:08
Es gan varu ieteikt! Manai meitai arî bija epilepsija, vai kâ to sauc bçnu neiroloìijâ "breikoðana". Manai meitai bija vairâkas ïoti smagas lçkmes - un to izsauca datora monitors vai televizora òirboòa. Starp citu varat pamçìinât izprovocçt. Pirmais - ir jâzin visi priekðlçkmes vçstîjumi, tad epileptiíim ir iespçja jau laicîgi paðam sagatavoties lçkmei. Viòa uznâk tikai daþos gadîjumos pilnîgi spontâni bez priekðsignâliem. Ja ðâdas lçkmes ir bijuðas vairâk par vienu - ar urîna nesaturçðanu un tâ tâlâk (ilgâs lçkmes), tad droðwi meklçjiet norîkojumu uz Stradiòiem bçrnu neiroloìijâ. Tur strâdâ superîgi ârsti , kas tieðâm ir savas profesijas "asi". Tur jûsu slimniekam tiks izrakstîtas zâles un veiktas visas nepiecieðamâs procedûras. Katrâ ziòâ tas arî psiholoìiski uzturçs bçrnâ apziòu, ka viòð nav vienîgais tâds ar tâdu kaiti un ka tâdu ir vairâki un kam kaite ir vçl stiprâka. Mana meita tur nogulçja uz pârbaudçm 1 mçnesi, tad viòu atlaida mâjâs un norîkoja zâïu kursu. Viòa zâles lietoja tikai pusi, gada un lçkmes nav atkârtojuðâs jau 4 gadus. Tagad atceroties to laiku apzinâmies ka arî bijâm ïoti satraukti, par to, bet epilepsija ir ârstçjama! To saka tçvs, kura meitai arî bija epilepsija diezgan smagâ formâ.
Pamst kâjas - neþçlîgi!
Re: Kas ir epilepsija?
12.06.2005 01:14
Magnçtisko rezonansi norîkos Stradiòos. Tas ir visâtrâkais veids kâ tur tikt klât.mazinsh rakstîja:
danija
Re: Kas ir epilepsija?
12.06.2005 13:03
Mana bera tevam bija lielaas epilepsijas leekmes - bet tikai naktiis. taccu kadas taas bija - ar atminas zudumu peec tam, vienreiz vinsh virtuvee sita skiivjus... Man arii bija bail katru reizi, ka ar bernu izlaidu laukaa un vini aizkaveekjaas. Shii vina slimiiba mani , var teikt, allaz turaaja bailju guutaa. Taccu vinam shiis lekmes nebija biezzi. tacu jutami cieta atmina, nu vinsh kadu laiku lietojaz ales, bet vairak jau nelietoja.
Loti baidiijos, ka slimiba varetu idzimt berninam.
Taapeec teikssu - Labi, ka Tu, Edgar, esi tads optimists. Es faktiski pat baidiijos iemigt - kaa vinsh sakusteejaas, domaaju, ka viiram saakusies leekme.
Bet peec skirshanaas, kas noriteeja kaa ar traku cilveeku leekmes pazuda. Varbut atsleedzzaas taa milziigaa pienaakuma sajuta, kas ciaadi vinju nomaaca - vinsh bija tiesi ar taadu raksturu, kaa medicinaas graamataas, loti piekasiigs, siikumains, darbaa akuraats. Loti forshs cilveeks vispaar.
Bet
Re: Kas ir epilepsija?
12.06.2005 13:05
aiiiiiiiii - kaites shmaites ko jus te mani apgrutinat ar savaam plaapaam - slimie mirst - veselie dziivo
Re: Kas ir epilepsija?
12.06.2005 13:06
Piedoiet, iepriekseejo stulbo komentu ierakstiija mani berni !
Re: Kas ir epilepsija?
12.06.2005 13:10
Jaa, paturpinot - atvainojiet par drukas kluumeem, censos aatri rakstiit.
Taatad - vieniigais labums, kas ir no skirshanaas, ir tas, ka beernina eevam vairs nav to leekmju.
Es pati nervoza sieviete, nespeeju ar to normaali sadziivot. Taccu neizskiiros taadeelj - viiru loti miileeju. Skirshanaas bija totaals paarpratums.
Marty
Re: Kas ir epilepsija?
12.06.2005 19:37


kaa to pie skaidra saprata var izdarit:

"Skirshanaas bija totaals paarpratums."



?

:D
DANIJA
Re: Kas ir epilepsija?
13.06.2005 11:21
marty- kad tas cilveeks ar tevi nerunaa.
kad lauliiba jau gadiem kluust it kaa formaala.

Bet pamataa ir tas, ka viens ar otru nesarunaajas. Resoektiivi - es runaaju vienu, vinsh saprata citu utt.
Taccu paarpratums bija taadeelj, ka to visu vareeja atrisainaat.
Tas nu taa. visaadi gadaas.
Tas bija loti saapiigi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 12?
Ziņa: