zobakmens

Aizsāka Pele 

zobakmens
02.02.2002 20:38
Nupat biju pie zobaarsta un vinjsh man lika ar steigu iet pie higieenista, jo esot ljoti daudz zobakmenju. Bet kad neviens no vinja mineetajiem zobakmens rashanaas iemesliem neapstiprinaajaas, tad vinjsh teica, ka taa laikam esot melnaa zobu seeniite un taapeec arii man zobi esot tik labi (bojaajumu man tieshaam praktiski nav). Druscinj vinjsh jau to zobakmeni saaka kasiit nost un man peec taa procesa jau otro dienu ir nepatiikama sajuta pie tiem zobiem, saap. Tagad domaaju ko dariit, jo aarsts arii teica, ka shii melnaa seeniite pasargaa manus zobus no bojaajumiem. Man tad labaak patiik buut ar taadu "seeniiti" nekaa ar bojaatiem un plombeetiem zobiem. Taadaa zobu skraapeeshanaa, kaadu vinjsh jau iesaaka, es nekaa laba neredzu! Varbuut mieriigi dziivot taalaak? Vismaz zobi buus tikpat labi:) Vizuaali man tas zobakmens netraucee, jo atrodas iekshpusee. Varbuut kaadam ir bijusi liidziiga situaacija vai kaads zinosh cilveeks var pakomenteet vai ko ieteikt, cik vajadziigs vai nevajadziigs shaadaa gadiijumaa ir higieenists. Paldies.
Sâra
Re: zobakmens
14.02.2002 11:06
Man arî regulâri veidojas zobakmens un diezgan daudz. Zobu bojâjumu arî pamaz. Es diezgan regulâri tomçr eju pie higiçnista, jo viòð man izstâstîja, ka no zobakmens veidojas paradontoze, t.i., tiek nospiestas smaganas, zobi vairs tik labi neapasiòojas, sâk kustçties un pat izkrît (tas jau ir tas beidzamais un trakâkais, kas var notikt). Tâpçc laikam labâk tomçr to zobakmeni òemt nost.
Vispâr kâds zobârsts varçtu pakomentçt ðo problçmu, jo es iespçjams izteicos neprecîzi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 23?
Ziņa: