meitenei kâjâm vçnas

Aizsāka Andrejs 

Andrejs
meitenei kâjâm vçnas
25.01.2002 15:27
Manai draudzenei (22 gadi) veidojas loti neskaistas venas. Tas man drausmigi nepatik. Vina saka, tas esot iedzimts no mammas, kurai ap cetrudesmit gadiem ir tik drausmigas, izspiedusas venas, ka bez gariem svarkiem nevar araa iziet. Ja godigi, tad es to situaciju tik labi nesaprotu, jo manai draudzenei ir kolosali formigi skaistas kajas. Pati nav ne resna, ne tieva, vienkarsi skaista. Taa kaa pats intensivi nodarbojos ar dazadiem sporta veidiem, tad esmu pietiekami guvis pieredzi, ka tas loti daudz ko dziedee. Mes esam sakusi iet uz sporta dejaam, tacu sajaa gadijumaa izskatas, ka nepalidzes.

Kadas ir izredzes salikt so jautajumu pa plauktiniem? Un cik tas apmeram varetu izmaksat?

Ar cienu,
Andrejs
tikai atceries, ka pirmajaa vietaa ir milestiiba!!!! un tad veenas, kruncinjas
Ârsçðanâs izmaksas atkarîgas no konkrçta gadîjuma,ârsçðanas veida,ârstniecîbas iestâdes un speciâlista pie kâ jûs bûsiet griezuðies.
Kaspars
Re: meitenei kâjâm vçnas
01.02.2002 11:00
Jo âtrâk sâks ârstçt ðo problçmu, jo labâk. Ja gadîjumâ nâksies izðíirties par operâciju, kas nav teikts, tad ar jaunâkajâm metodçm tâs veic Veselîbas centrâ 4 un Stradiòos.
Kâdas" jaunâkâs" metodes ir domâtas?
Lita
Re: meitenei kâjâm vçnas
05.02.2002 23:58
Mûsu ìimenç arî ir ðî kaite. Manai mâðelei izopereja vçnas 30 gadu vecumâ. Teica, ka to darîðot, kad bçrni bûs sadzimuði, bet ne vienmçr tas ir noteicoðais. Katrâ ziòâ izoperçja un vçl pçc tam viòai vçl viens bçrniòð piedzima. Pçc operâcijas viòai uz kâjâm ir 3 mazas rçtiòas apm. 1cm lielumâ. Un viss. Tâ,kâ operçja pirms gadiem 10, tagad vairs nedara, ja nu vienîgi kâdâ pagalam atpalikuðâ iestâdîjumâ. Vari nomierinât draudzeni, viòai ir iespçja tikt pie smukâm un VESELÂM kâjâm, jo smukums ir tikai viena lieta. Kâjas ïoti sâp un nogurst. Brîþam ir tâ, ka liekas, ka milzu atsvari piekârti. Un pat doma par aukstpapçþu kurpçm izraisa pretîgumu.
mamma
Re: meitenei kâjâm vçnas
15.02.2002 12:18
Lai aiziet uz konsultâciju pie Dr. Rçvaldes Veselîbas Centrâ 4
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 20?
Ziņa: