mati

Aizsāka Inese 

mati
24.01.2002 23:59
Man ir jautâjums, kâdi vitamîni man varçtu trûkt, jo pçdçjâ laikâ esmu novçrojusi, ka izkrît daudz matu gan uz spilvena, gan arî íemmçjot. Nekâdus eksperimentus ar jauniem ðampûniem un matu krâsâm neesmu veikusi. Paðlaik baroju savu mazo ar krûti. Varbût ar to ir kâda saistîba?
miegapele
Re: mati
28.01.2002 13:30
Gruutieciibas laikaa, pateicoties paaugstinaatam attieciigo hormonu daudzumam mati izkriit mazaak kaa parasti. Toties peec dzemdiibaam meedz izkrist visi iepriekss neizkritussie. Tapeec arii tagad sskkiet, ka izkriit vairaak. Tas ir normaali un paaries.
plikpaure
Re: mati
30.01.2002 08:38
Pâries? Tad, kad viòa bûs jau plikpaure?????????

Jâlieto vitamînus, jâdzîvo svaigâ gaisâ, jâpapildina dzîvesveids ar matu maskâm utt, tas viss un vçl daudz kas pârçjais veicinâs matu stiprinâðanu.
miegapele
Re: mati
30.01.2002 10:33
Nu, ja netici, pajautaa matu probleemu speciaalistam - piemeeram Veseliibas centraa 4 straadaa Dr Zemiite, bet ar jaunajaam maaminnaam tiessaam taa ir...
mamma
Re: mati
15.02.2002 12:31
Barojot ar krûti papildus vajag kaïíi. To paðu vajag arî matiem. Man palîdzçja kaïíis kopâ ar cinku
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 13?
Ziņa: