Minesotas programma alkoholikjiem

Aizsāka Elsa 

ateena
Re: Minesotas programma alkaholikjiem
22.04.2005 10:36
to iesha..

nekaa nesapratu.. :)

bet, runajot par alkoholismu, man pagaidam ir pieticis ar aa. pirmaja gada uz turieni gaju ljoti biezhi, bet pashlaik nejutu pec ta vajadzibu.

lai uz turieni aizietu, bija nepiecieshams nolaisties lidz stadijai, kad sapratu, ka turpmak ta dzivot nav iespejams. protams, protams, dzivot bija iespejams, bet nekvalitatiivi un puse no dzives aizgaja tada ka nemanjaa.

tagad es nedzeru pavisam. sakotneji domaju, ka tas kaut kada veida pazeminas manas komunikaciju spejas, dzives kvalitati utt., bet izradijas ka shis domas bija kljudainas. ljoti butiski, ka mani ir ieksha ari ta laba sajutinja, ka esmu spejusi atteikties no alkohola ar savu gribasspeku (plus vel visu augstako un ne tika augstako palidzibu :)) baidijos, ka dzives problematiskajos brizhos varetu aiziet vecajas sliedes, bet nu nav veleshanas. nav pat veleshanas iedzert vienu glaziti, jo neredzu nekadu vajadzibu tam.. bet citus pierunat uz arsteshanos ir bezjedzigi. manuprat, cilvekam pasham ir janonak lidz tadai stadijai, kad saproti, ka ta turpinat vairs nevar..
Neveelos nevienu apvainot, tikai esmu kritiska. Tev taisniiba,ateena, galvenais ir gribasspeeks, kas atkariigajiem ir tuvu pie 0. shaadaa staavoklii cilveeku ir tik viegli ievilkt kaadaa afeeraa un pakljaut manipulaacijai, ja nav sava viedoklja. taapeec domaaju svariigaakais buutu pashapzinjas celshana.
ateena
Re: Minesotas programma alkaholikjiem
22.04.2005 17:43
ta nu ari gluzhi nav, ka gribasspeks visas jomas ir tuvu pie nulles. shis gribasspeks tuvu pie nulles ir saistiba ar atkariibu, bet lidz ar to biezhi vien tas kompensejas citas lietas, ka rezultata var kalnus gazt, bet atmest dzert nevar.. es, protams, nerunaju par tiem gadijumiem, kas ir pilnigi un galigi nolaidushies un izslidejushi no socialas aprites. es, piemeram, visas citas lietas biju absoluta perfekcioniste un man visu vajadzeja padarit vislabak.
Luîze
Re: Minesotas programma alkaholikjiem
18.12.2005 15:14
Cik tad îsti maksâ tâ minesotas programma?
Ar narkologa vai ìim.ârsta nosûtîjumu: Jelagavâ - bija 56 Ls, bet tagad laikam 28 Ls par to mçnesi
Rîgâ, Dârza 4 - laikam 15 Ls par mçnesi; + pirmreizçjais narkologa apmeklçjums kâdi 10 Ls; + pçcârstçðanâs vairâkas reizes - kâdi 10 Ls par apmeklçjuma reizi; (bet tur bija ilgâk jâgaida rindâ - mçnesi vai divus)

(ja bez nosûtîjuma - ap 200 vai ciktur par mçnesi)

Un Rîgâ, Biíernieku slimn., - "Akrona" - laikam kâdi 200 vai vairâk par mçn.

Ja kas nav mainijies.
ludzu uzrakstiet kur var reali nokodeties,esmu nopietni izlemis,jo viss zem kajam bruk...
No savas pieredzes varu teikt, ja nav naudiòas programmai, var mçìinât aizstaigât lidz kâdai AA grupai. (kamçr tâ naudiòa sakrâjas:)) Man palîdzçja, protams ne ar pirmo piegâjienu;) Lidz programmai tâ arî netiku, bet 7 gadi skaidrâ tomçr ir pavadîti :)) Un es nezinu, vai to var formulçt kâ gribasspçku, kas sinî reizîtç varçtu bût noteicoðais. Vienkârði ir ïoti, ïoti, no visas sirds un patiesi to jâvçlas- un viss notiks ! Lai Jums veicas! :)
Personīgi es esmu izlēmis pamēģināt Minesotas programmu,jo kodēšanu esmu jau izmēģinājis diemžēl katru reizi maksāju aptuveni 150Ls un esmu to darījis it kā pie labākajiem pieejamajiem kodētājiem .Rezultāts no3-9mēneši nedzēru nemaz tikai viens no viņiem varēja tieksmi pret alkoholu piebremzēt.Uzskatu ka neesmu galīgi bezrakstura cilvēks smēķēšanu nometu bez jebkādām kodēšanām ,plāksteriem u.c.tagad jau 8 gadus nesmēķēju.Arī dzeršanu ar visām kodēšanām un medikamentu terapijām ir izdevies apkarot to tā ka dzeru kādas 4reizes gadā,bet diemžēl tie ir "plosti" no 6-12dienām tas traucē darbam kaut arī man ir pašam savs bizness.Es domāju ka mana gadījumā tiešām varētu palīdzēt profesionala psihiatru palīdzība arī nauda par ārstēšanos ,ja viņa dos kaut jel kādu rezultātu,nav visai liela.Mani gan sakarā ar darbu problemātiski ir atrasties tās 28 dienas pilnīgā izolācijā no apkārtējās pasaules tomēr pamēģināšu.
Labdien.Velos jus informet,ka ir tada lieta ka galvas skalosana.To metodi pielieto valdiba.Piemeram,izstastisu ka iet man,jau no 2006 gada mani terorize ticigo organizacija.Vinu metodes;tik bargas un necilvecigas ka pat neticas ka ta tas varetu but.Un ta,tas sakas 2006 gada kad mana bijusa sieva ieteica man vienu pagrides zobarstniecibas kabinetu,kurs taja bridi atradas preti bijusam kara komiseriatam.Pec ta zobarsta apmeklejuma viss ari sakas.Aceros ka man loti dzili urba zoba caurumu,tad ievietoja implantu.Pec tam man bija augsta temperatura,ka ari saku dzirdet galva balsis,kreisaja aci paradijas spilgta itka zigspuldzes gaismas mirgosana,itka kads kontroletu jusu centralo nervu sistemu,ko nu tur itkaa...Tas tiesam ta ir!Ka ari paradijas tada lieta ka jutu parnesana teiksim,tu mierigi sedi un juti ka tavas jutas sakoncentre uz konkretu vietu,nu piemeram kaju vai roku.Saka raustities nervi dazadas kermena dalas.Un vel loti daudz divainas lietas.JA KADAM DZIVE IR GADIJIES TA PAT,TAD LUDZU UZRAKSTIET. Vienkarsi tas balsis mana galva,man ir ta apnikusas,jus nevarat iedomaties..Jau vairak par 5 gadiem AAAA,tas ir arprac.Nesmu nekads spec,tacu zinu drosi ka mana zoba dobuma ir ievietots kas tads,ar kura palidzibu var ietekmet centralo nervu sistemu.Drosvien tas implants saaug kopa ar nerviem zobu dobuma un tad to var ar radio vilnu palidzibu kontrolet,paklaut savai gribai.LUDZU JA KADAM IR KADA INFORMACIJA PAR TADAM PRETLIKUMIGAM SEKTES DARBIBAM DODIET KADU ZINU.AR CIENU.
Re: Minesotas programma alkaholikjiem
26.10.2012 13:37
Izklausās pēc neveiklas reklāmas.
Cik esmu dzirdējis,šī programma dod 30-38 % pozitīva iznākuma.
Bet vai cena nav par augstu?
Viena atkarība tiek nomainīta ar otru atkarību?
Jo tikko tu izej no reliģiskās atkarība, tu nonāci alkoholiķa atkarības valgos.
Re: Minesotas Programa Darbojas Pret cilveka gribu.
26.10.2012 13:38
Vajag aiziet pie psihiatra. Viņiem vienīgiem ir pieredze un iespējas iznīcināt vai vismaz pieklusināt signālus, kas tiek sūtīti no implanta.
Došos uz Minesotas prorgrammu ,vai tur drīkst lietot mobilo telefonu?Darba dēļ , nezinot precīzu atbildi,var iznākt pārdomāt.Lūdzu, kādu kas tur jau ir bijis, paskaidrot šo niansi jo man neizprotamu iemeslu dēļ nevēlas to tieši pateikt.
.vsem..za raneje spasiba...ja hatela bi uznat...skolka vremeni pravoditsa reabilitacija i lecenije..Jelgava- Minesota....i kak ona pravoditsa?? Skolka stojit ja znaju...A vot kak vsio pravoditsa...poistine..nejasna..uznala sto telef svizjiu nelzia polzavatsa..polnastju ili po vremeni...spasi a jesli kto atvetit...!!!
vai jums kādam ir bijis ka neizturat to programmu nevis del alkahola nelietosanas, bet deļ izolācijas? un vai nav bijis ka iztur un iznākot vel vairāk sāk lietot ja neapmeklē AA vai PAB un taml. ja es spēju nedzert pat 15 dienas visas arī bez brīvdienām ir pavadītas darbs māja un pēc tā gribas iedzert alu un atpūsies 1 dienu peec tam sanāk 3 dienas iet uz darbu bet vakarā paņemt tāpat alu un tad atkal nedzert un strādāt. sieva grib lai vispār nedzeru mainu raksturu uzskatus un nestrādāju tik daudz, kautgan tad nevarēs samaksāt par dzīvokli un tamlīdzīgi. pati viņa iet uz PAB un ir raksturs pa 4 mēnešiem pamainijies par 400 procentiem. ir tāda sajūta ka ietu uz sektu nevis PAB bērniņš kuram pat nav gada vecums nav tik svarīgs kā PAB un PAB balles apmeklējums. es negribētu būt taads zombijs, bet ja vēlos būt attiecībās viņa man uzspiež apmeklēt minesota programu. būtu pateicīgs ja atbildes sūtītu uz e-pastu.
rinalds.skk@gmail.com
pagale Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vai jums kādam ir bijis ka neizturat to programmu
> nevis del alkahola nelietosanas, bet deļ
> izolācijas? un vai nav bijis ka iztur un iznākot
> vel vairāk sāk lietot ja neapmeklē AA vai PAB
> un taml. ja es spēju nedzert pat 15 dienas
> visas arī bez brīvdienām ir pavadītas darbs
> māja un pēc tā gribas iedzert alu un atpūsies
> 1 dienu peec tam sanāk 3 dienas iet uz darbu bet
> vakarā paņemt tāpat alu un tad atkal nedzert un
> strādāt. sieva grib lai vispār nedzeru mainu
> raksturu uzskatus un nestrādāju tik daudz,
> kautgan tad nevarēs samaksāt par dzīvokli un
> tamlīdzīgi. pati viņa iet uz PAB un ir
> raksturs pa 4 mēnešiem pamainijies par 400
> procentiem. ir tāda sajūta ka ietu uz sektu
> nevis PAB bērniņš kuram pat nav gada vecums
> nav tik svarīgs kā PAB un PAB balles
> apmeklējums. es negribētu būt taads zombijs,
> bet ja vēlos būt attiecībās viņa man uzspiež
> apmeklēt minesota programu. būtu pateicīgs
> ja atbildes sūtītu uz e-pastu.
> rinalds.skk@gmail.com

un vel aizmirsu pajautāt ja izeju to programmu sanāk principā pret pasa gribu. es ne uz jāņiem ne jauno gadu utt nevaru lietot alkaholu?
Re: Minesotas programma alkoholikjiem
18.03.2017 10:44
Ja ir atkarība, ar to tikt galā ir arkārtīgi grūti. Sievietes vieglāk pakļaujas ietekmei. Tāpēc tiek nozombētas un sāk veikt spiedienu uz savu ģimeni.
Jābūt sapratnei,ka ne jau reliģiska organizācija Dieva vārdā tevi glābs. Tikai paša lēmums un sapratne.
Ja jau esi atkarīgs, tad meklē citus veidus. Pašiedvesma.Lasīt meteriālus par alkohola atkarību. Domāt par bērniem un ģimeni. Meklēt hobijus.Kolektīvus,kur nedzer. Minesot ir ar lielāku vai mazāku mērķi nopelnīt uz nozombētiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 9?
Ziņa: