hormonâlâ kontracepcija

Aizsāka Inese 

Esmu dzirdçjusi par gadîjumiem, kad miruðas samçrâ jaunas sievietes aknu slimîbu dçï, ko, pçc ârstu domâm, izraisîjusi hormonu tableðu lietoðana. Vai tas tâ varçtu bût, un cik dziïi ir izpçtîts jautâjums par hormonu tableðu kaitîgumu vai nekaitîgumu? Pati strâdâju þurnâlistikâ, un domâju, ka par ðâdiem smagas slimîbas un pat nâves gadîjumiem vajadzçtu runât medijos, jo, lietojot ðâdus medikamentus, cilvçkam bûtu jâapzinâs, kâds ir risks.
Mari
Re: hormonâlâ kontracepcija
15.02.2002 20:50
Cien. Ilze. Vai tu vispâr lasîji, kas teikts hormanâlo tablieðu lietoðanas instrukcijâ? Kad man tos izrakstîja, es nopirku un izlasîju, man palika nelabi. Tur sarakstîts tik daudz slimîbas nosaukumus, par kuriem es nevienu reizi neesmu dzirdçjusi.
Masu medijos daudz raksta par ðo tçmu un pat to, ko tev neviens ârsts pats nepateiks(ja viòu nepajautât paðai). Nezinu kâpçc, bet ârsti neko negrib dzirdçt par ðo tablieðu mînusiem, negrib vçrtçt, vai lietderîgâk tos dzert, vai nedzert. ârstiem ir viens jautâjums:"Vai gribi palikt stâvoklî?". Ja negribi, tad jâdzer tabletes!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 16?
Ziņa: