ECHO kardiogramma

Aizsāka venita 

venita
ECHO kardiogramma
20.01.2005 01:09
Man jau gadus 5 'streiko' sirds, reizeem pakuulenjo, reizeem padur, citreiz mugura pat saap kreisajaa pusee, kaadas 5x bijushas taadas kaa leekmes, kad dur stipri un ilgi, pilniigi 'valjaa nelaizh', rokas paliek vaajas, ieelpot nevar. Kaut kur izlasiiju, ka pastaavot taadi 'mikroinfarkti', un apraksts bija tieshi taads, kaa man 'leekmes' gadiijumaa- saaku domaat, vai man nav bijushi tie mikroinfarkti. Parastajaa kardiogrammaa kaut kaadas difuuzas izmainjas bija, bet aarste teica, ka tas esot tads parasts termins, kas neko neizskaot, neesot nekas nopietns. Tomeer kaut kadu troksniiti tur saklausiija man, kad biju pec atbildes un lika uztisiit veel ECHO. Aarstei nepajautaaju par tiem mikroinfarktiem.

Vai taa ECHO uzraadiis, vai man nav bijushi 'mikroinfarkti'?
paldies
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 07:59
Ne, neparâdîs.
Jçdziens "mikroinfarkti" pieder pagâtnei. Tos pazina padomju medicîna.
Praktiski tâdu nav un jçdziens ir stipri neprecîzs un neko neizskaidrojoðs.
li
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 10:23
Sirds eho parâdîs vai tavai sirdij ir kâdas problçmas vai tâ ir vesela. Ja tomçr nevar atrast sirdij vainu, bet simptomi turpinâs - vajag uztaisît analâlîzes vairogdziedzera hormonam (saîsinâjumâ TTH vai TSH).

Es gadiem staigâju pie visâdiem dakteriem ar savu sirdi, bet izrâdijâs, ka ir slims vairogdziedzeris, kas tad arî rada to sirds aritmiju, nespçku un visâdas citâdas nepatîkamas sajûtas. Pati sirds ir vesela.

Tagad ârstçjos pie endokrinologa nevis kardiologa un jûtos labi.
i.
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 10:54
Sakiet, kur taisa tâdu ECHO kardiogrammu? Nedzîvoju Rîgâ, bet drîz bûðu uz ilgâku laiku, gribçtu iziet kâdas smalkâkas veselîbas pârbaudes, tajâ skaitâ sirds un vairogdziedzera.
ieva.
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 12:16
da visur - ARSaa, VC4, utt. Tur arii vareesi vairogdiedzeri skatiities un anal.nodot
ieva.
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 12:33
bet vai tad ECHO neuzraada reetinjas, ja taadas ir, utml.?? ECHO tachu precioizaaka par parasto kardiogr.??
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 12:40
Echo savaadaaka, nevis preciizaaka par EKG. Taas ir dazhaadas izmekleeshanas metodes
Bernadeta
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 13:36
Echo kardiogramma pçc savas izpausmes ir sirds sonogrâfija. Brauc Tev pa krûðu kurvi ar to mazo aparâtiòu un uz tâda kâ datora ekrâna skatâs, kâ izskatâs Tava sirds. speciâlists tur samçra, apzaskatâs un uzraksta,kas un kâ. tâpat kâ vçderam, nierçm vai ginekoloìijai arî taisa sonogrâfiju. Aparâts tas pats.
ieva.
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 15:11
a, nezinaaju, paldies... man arii jaataisa ECHO, un kaa jau distonikjei ;) man arii pastreiko sirds, pat taadas pashas 'leekmes' bijushas, kaa teemas autorei. Ko juus varat pateikt par tiem mikroinfarktiem- ir tadi jeb ne? redz reetinjas ECHO jeb ne?
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 15:13
Mikroinfarktu nav.
Reetas redz elektrokardiogrammaa.
ieva.
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 15:27
paldies :))
i.
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 15:44
Paldies no manis arî par info!
Benis
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 15:57
Taa jau ir pierasta lieta:sirds trako,dur,veljas,kuulenjo,streiko,vibree,spiezh un ir briizhi,ka nejuut vinju vispaar,ka kaads tukshums kruutiis....Bet ne pa to ir runa,mani paarsteidz izmekleejumu rezultaati,kuri vienmeer ir shtokos.I dziedzeri jau piemineetie,i dziivesveids nav no greeciigaakajiem...tad kaapeec taadas novirzes no normas?Jautaajums paliek atklaats liidz briidim,kad buus jau koka meetelis jaapasuuta,bet pirms tam pamatiigs grieziens paari visam rumpim.Taa arii aizgaaja radinieks,kuram izraadiijas infarkti vairaaki,ko, starp citu,atklaaja tieshi sekcija.

Tad nu sanaak,ka nevienmeer taa kardiogramma,echo un nez kas veel nemaz jau neuzraada visu,kas notiek ar sirdi.Jo pienjem jau to,ka nekas jau nenotiek...........
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 18:32
to Benis

Novirzes no normas iespçjams ir sajûtâs, bet ne paðâ sirds muskulî.
Jâ, tâ arî ir taisnîba, ka konvencionâlâs izmeklçjumu metodes - EKG, EhoKG un arî citas var bût normas robeþâs.

Pastâv arî tâdas diagnozes, kâ "pçkðòa nâve" un "sirds elektriskâ nestabilitâte" vai arî iespçjami fatâli sirds ritma traucçjumi.

Vienu gan varu teikt - jo spilgtâk izteiktas sûdzîbas un nepatîkamâs izjûtas, jo potenciâli mazâka iespçjamîba nopietnâm izmaiòâm sirdî
witchy
Re: ECHO kardiogramma
20.01.2005 18:47
normas robezaas tad, ja nav sirds muskulja izmainju, jeb tas domaats taa, ka tur neko var neuzraadiit, ja arii slimiiba ir?
witchy
Re: ECHO kardiogramma
22.01.2005 01:24

normas robezaas tad, ja nav sirds muskulja izmainju, jeb tas domaats taa, ka tur neko var neuzraadiit, ja arii slimiiba ir?



pliiz, kaa tur ir???
miexx
Re: ECHO kardiogramma
22.01.2005 23:37
Nesaprottu jautaajumu!!
Ir jau rinda taadu saslimsanu, kuras eho neparaadiiss - piem aritmijas vai arii kaadi funkcionaali trauceejumi.
Mani pieteica pie kautkada sirds Eho bet es nesaprotu kas tas ir, jo mani ur aizsutija tikai tapec ka man bija parak augsts asinsspiediens.
Man ir 14 un es velos uzzinat kas tas ir..

Paldies!
Re: ECHO kardiogramma
25.04.2017 18:27
Ehokardiogrāfijā var konstatēt, kādā stāvoklī ir Tava sirds, kā tā funkcionē, vai "uzbūvēta" pareizi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 9?
Ziņa: