probleema!!

Aizsāka Viesturs 

probleema!!
24.01.2001 09:06
Sveiki, ljoti jauka ideja lapai.
Man ir luugums aarstiem - vai kaads no jums man vareetu ieteikt/paliidzeet sekojoshaa jautaajumaa - jau vairaakus gadus man ir probleema, kas uztrauc. Man ir 20 gadi un man ir tieksme apgrauzt pirkstiem aadu, kas atrodas ap nagu, un nekaadi neizdodas tikt no shiis lietas valjaa. Tas man sanaak vairaak vai mazaak neapzinaati. Briesmiigi izskataas, un arii slikta sajuuta, ka nevaru no taa tikt valjaa jau tik ilgi. Es buushu milziigi pateiciigs, ja juus man vareetu ko ieteikt atrakstot uz viesturz@hotmail.com
Miiljsh paldies jau ieprieksh, Viesturs.
Re: probleema!!
24.01.2001 22:40
No pirma acs uzmetiena problema skiet niecîga, bet spriezot pec Jusu rakstita ta sagada Jums lielas raizes. Ja jums ir iespçja apmeklet arstu laipni ludzu. No vienkarsakam lietam varu ieteikt lietot kremus (mitrinosus vai barojosus) adai ap nagiem, tas padaris adu mikstaku un nelaus tai but cietai. Sikaku arstesanu varetu nozimet pec arsta apmeklejuma.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 20?
Ziņa: