tauku atsuuksana

Aizsāka palaivai 

lasiitaajai
Re: tauku atsuuksana
19.02.2005 16:42
A Tu nelasi.
Alstere_m
Re: tauku atsuuksana
19.02.2005 17:48
to rasta
Droshi vien, ka arii ljoti daudz sporta jauniibaa augshanas periodaa kaut ko devis. No 21 liidz 45 gadiem sportot nesanaaca nemaz. Bet atsaaku diezgan strauji. Man tie taucinji uz puncha ir kaa pieliimeeti presiitei un veeders gluds. Neshaubos, ka vecums dara/dariis savu un nedziivoju iluuzijaas par neiespeejamo. Pashlaik vienkaarshi veel turpinaas taads celsh augshup, jo kopsh rudens ir iespeejas nodarboties, cik veelos un ar ko veelos. Liidz tam bija teniss, tad tikai trenazzieru zaale. Pashalaik "spiezzu" uz lokaniibu (ar to pat jauniibaa bija ne visai) un baigais prieks, ka nupat jau ir labaak kaa 20 gados.
Nedomaaju, ka tauku atsuukshana, it seviskji kaajaam, dos esteetiski baudaamu rezultaatu.
rasta
Re: tauku atsuuksana
19.02.2005 18:03
Alsterei:
par tauku atsûkðanu - piekrîtu. Tai jâbût pamatîgai un citâdi neatrisinâmai problçmai (mûþigie izsutumi, iespçjams) lai ietu uz ko tâdu.
Man gan ar visiem tauciòiem 34 svâku izmçrs. Tâ ka var teikt -piederu pie tiem paçduðajiem, kas neçduðos nesaprot.
Alstere_m
Re: tauku atsuuksana
19.02.2005 18:38
to rasta
Ui, kaa saprotu "needushos":))) Man rados lielaakaa dalja > 100 kg. Bet mamma visu muuzzu bija ap 130. Un nebija jau pasaules izrijeeji. Komplekcija jau arii daudz ko noziimee - man, lai buutu 34 izmeers, buutu kauli nost jaazaagee;))) Bet tagadeejais (ap 40) noziimee izskatu normas robezzaas.
nu ârprâts
Re: tauku atsuuksana
19.02.2005 18:53
Nç nu daþas svievietes ir kukû !! pie 34.izm'arî taukus atrod . Slimâs galvas!!!
Re: tauku atsuuksana
21.02.2005 16:03
rasta!
kur tu to dariiji?vai tu gaaji uz sporta klubu un tev bija personiigais treneris un cik liela bija tava probleema?palaivai rakstîja:
daavid
Re: tauku atsuuksana
22.02.2005 08:42
pretiigi lasiit.. taa vairs nav sieviete kurai kau kas jaasuuc nost.. par sporta zaali laikam nekas nav dzirdeets? psc cuukas
nemaz ne resnule
Re: tauku atsuuksana
22.02.2005 19:54
to alic
es gâju un eju uz ðeipinga klubu Juta barona 99, blakus Daugavas peldbaseinam, viòiem ir vairâkas vietas, kur notiek vingroðana. Vairâki treneri, mançjâ Sporta akadçmijas doc. (pirmd, treðd 19:00 un 20:00, jauka, neiedzîs tevi kompleksos. netâ atradu kluba telefonu -7 271 635. pati parasti nezvanu, vienkârði eju.
Sâkumâ ir testçðana, noteiks tavu antropogçno tipu/ tavu ideâlo iespçjamo augumu, izmçrîs tauku %, nepiecieðamo slodzi, pie kuras sâkas tauku dedzinâðan..noteikts çðanas reþîms...nu tâ apmçram. Sorry, es èaiòiks..tâ primitîvi stâstu:)
bet nu jaîet ir vismaz 2, bet vislabâk 3x nedçïa. tad toè - rezultâti bûs.
Mana problçma bija resnas/ïumîgas ciskas, vçders -tas gan joprojâm ir), rokâm peïu vçderiòi, dupsis noslîdçjis. Man pçc dabas jâbût tievai (pçc kauliem un zemâdas tauku kârtas plaukstas virspusç - ja pareizi sapratu, tur tie "pamatdati"). Bija lieki 5-6kg. Neskatoties uz manu absolûti nesportisko pagâtni un cienîjamo:)) vecumu, 2 mçneðu laikâ dabûju smuku augumu. Daþâs vietâs bija nevis jânodzen bet jâuzvingro - plecu, roku musîði, krûtis..turpat trenaþieru zâle un treneris pie sâniem.
tagad eju priodiski, vairs nepieturos pie pareizas çðanas, cenðos vismaz treniòu dienâs - tas svarîgi.

to " nu ârprâts": mazs "apkârtmçrs" vçl diemþçl nenozîmç veselibu un tauku neesamîbu. Tievas/bâlas/tizlas meitenîtes var izrâdîties ar paaugstinâtu tauku îpatsvaru esam un ar vârgiem (bez)muskuïiem.
rasta
Re: tauku atsuuksana
22.02.2005 19:55
sorry, iepriekðçjais koments no rastas:)
Re: tauku atsuuksana
23.02.2005 12:08
to-neamz ne resnule.
paldiesinjsh baigais.bet veel tik 1 question-kaa ar naudinjaam?nemaz ne resnule rakstîja:

Jurita
Re: tauku atsuuksana
23.02.2005 12:39
Tie kam na resnu cisku, nekad nesapratîs - kâ tas ir, ka kopð pusaudþu vecumu svârkus nevalkâju, vasarâ bez ðortiem vai biksçm ârâ nerâdos, Vai ziniet kâ tas ir ka tu ej un ciskas viena pret otru aizíerâs, viss tiek noberzts lîdz asinîm. kâ tas ir ka dþinsi izdilst 4 mçneðu laikâ. Tas pat nav tikai resnums, bet kroplîba. Vispirms tâpçc, ka augðstilbi ir pa tuvu viens otram un otrkârt ir ìençtisks defekts taukðûnu izvetojuma ziòâ. Tagad varçtu teikt, ka esmu ar lieko svaru, bet pusaudþu gados un agrajâ jaunîbâ biju sportiskas miesasbûves, bet ciskas ta kroplas visu mûþu. pieïauju, ka tas ir iedzimts, arî omei bija tâdas problçmas, mammai âda tajâs vietâs melna no berzes, izskatâs manam puiðelim arî tâs ciskas berzçsies ;(
Nu kur to "dirsçju" - atvainojos par izteicienu, bars, kas te zâkâ par sliktu tauku atsûkðanai no augðstilbiem. Starpcitu augðstilbu iekðçjie muskuïi ir vieni no visgrûtâk trennçjamiem muskuïiem.
Diemþçl man tauku atsûkðana nesanâks, jo ir palielinâts pçcoperâcijas risks, bet ja es varçtu, es to darîtu, kaut vai uz lîzingu...
rasta
Re: tauku atsuuksana
24.02.2005 07:52
to alic:
maksa ir par mçnesi 18Ls pie apmeklçjuma 2x nedçïa, par 3x vairâk. Sorry, nezinu cik, jo pçc jaunâ gada cena mainîjâs (iepriekð bija par 2x nedçïâ 17, par 3x 21). Par testçðanu vienreizçja maksa 3Ls bija, varbût tagad jau vairâk. Bet tas tâds vienreizçjs maksâjums. Ja esi nobriedusi nâkt, iesaku savu teneri Ïubu - atnâc piem. pirmdien pirms 19:00, un aprunâjies.
Lexusa
Re: tauku atsuuksana
24.02.2005 14:47
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 7?
Ziņa: