gribu lielâkas krûtis

Aizsāka sanda 

ESTERE
Re: gribu lielâkas krûtis
31.08.2005 07:29
noskumusî
Cik tad gadus jaleto tas krçms?:))) es neticu ka nokarenâm âdâm var lîdzçt kaut kâdi kremi! Kârtçjâ fufel dzîðna!!!!
J.
Re: gribu lielâkas krûtis
31.08.2005 16:16
lîdz jau arî vingroðana. Ja nav baisi nokâruðâs.
Pieej pie spoguïa, pagriezies ar sânu. Saliec plaukstas kopâ krûðu augstumâ un spied vienu pret otru. Un paskaties, kas notiek:)))

Un ðitâdas darbîbas katru dienu cik tik bieþi spçj. Lîdz.
Lina
Re: gribu lielâkas krûtis
31.08.2005 16:41
Iesaku papçtît krûts uzbûvi!! krûts sastâv no piena dziedzeriem un taukiem, nezinu ko tad îsti tur var uzkaèât?! a tiem vngrinâjumiem.
Ninee
simonai
31.08.2005 16:55
Simona, uz aci var pateikt, kuras ir silikona kruutis, taa ka nesaki, ka neviens nepateiks, ir pamatiiga atshkjiriiba starp dabisku kruushu formu un maaksliigu, taa ka nerunaa taa. Un uztausti nevar pateikt tikai tad, ja organisms pienjem sveshkjermeni un nesareeto. Ja sareeto, kruutis paliek cietas.

Bet visaa visumaa, es shaadu operaaciju atbalstu, taa ka ja finanses ir okei - beernu peec tam var barot, nav ko satraukties. es atkal domaaju par samazinaashanu, bet taas esot veel baisi daargaakas.
noskumusî
Re: gribu lielâkas krûtis
31.08.2005 17:31
Es runâju tikai par savu pieredzi. Es par krûtîm nesûdzos, jo tâs man ir palielas un formîgas. Bet ðo krçmu lietoju tâ vai tâ.. pirmkârt, âdas kvalitâtei un arî ir sajûta, ka krûtiòas kïûst tâdas "pufîgâkas". Lieku, kad nçsâju dekoltç, utt. uz nakti, utml. Bet es to daru tikai kopðanai. Krçmi vispâr nevar palîdzçt pacelt krûtis, traka neesi. Krçmi vispâr neko radikâlu nevar paveikt. Esmu dzirdçjusi, ka krûðu pacelðanai izmanto kriosistçmu, bet ðaubos par rezultâtu.
J.
Re: gribu lielâkas krûtis
31.08.2005 17:47
Lina - tu uzkaèâ tos muskuïus, kas ir apkârt un zem paða dziedzera. Paskaties pati spogulî, kas notiek - krûts paceïas.
noskumusî
Re: gribu lielâkas krûtis
31.08.2005 18:55
Piekrîtu Linai. Otrs variants ir pieòemties svarâ - tad aug arî krûtis :)
Ïoti forði ir arî wonder bra un tâdi visâdi krûðturi.. man patîk :)
Dina
Re: gribu lielâkas krûtis
31.08.2005 19:14
Kas tie par krûsturiem ?
noskumusî
Re: gribu lielâkas krûtis
31.08.2005 19:20
Dina, krûðturîði ar polsterçjumu, kas paceï krûtis. Tas ir tâds efekts. Vienubrîd bija modç tas Wonder bra, bet principâ var nopirkt jebkurâ veikalâ. Viòi ir ïoti smuki, meþìîòoti. Tas ir akcentam.
Es jau pati neticu visiem tiem krçmiem, utt. Tikai tas viens krçms man ir licies ok... vçl ir ok Kanebo krçms, bet tas nav îpaði spçcîgs arîdzan, no tâ tikai âda kïûst valgâka, bet nekas tur nemainâs.
Tieðâm - man liekas, der tikai vingrojumi, svara pieagums vai plastiskâ operâcija.
Lina
Re: gribu lielâkas krûtis
02.09.2005 06:36
Jaa tâ jau ir ka ar vingrôðanu var mazliet uzlabot krûts izskatu ,bet tikai mazliet, jo nesmu redzçjusi nevienu sportisti vai vçl kulturisti(sievieti)ar palielâm krûtîm. Gluþi pretçji!!:))
.......Simona
Ninee
02.09.2005 06:46
Ninee, protams ka var pateikt ka ir silikoni it sevîðíi ja ir tievs cilveks un ieliek diezgan pa lielu izmçru, to tad var redzçt izteiktâk ka ie apaïas bumbas:)bet ir rî varîanti ka ïotigrûti iedomâties ka tur slçpjâs silikoni!
Un ruòâjot par sarçtojumiem, sakumâ pec operâcijas krûtis ir ïoti daudz jamase lai nerastos sarçtojumi un lai silikons neiekapsulçjâs!!! Ja tos speciâlos vingrînâjumus(masâþas) pilda nu tad 90 % ka vis ir oki un krûtis ir dabîgi mikstas!!
Tu jau ta lieta ka te parsvara runâ tâdi cilvçki kuri nezin pilnîgi neko,tikai gudri sprieþ !!:)))
a Simona
Ninee
02.09.2005 06:46
Ninee, protams ka var pateikt ka ir silikoni it sevîðíi ja ir tievs cilveks un ieliek diezgan pa lielu izmçru, to tad var redzçt izteiktâk ka ie apaïas bumbas:)bet ir rî varîanti ka ïotigrûti iedomâties ka tur slçpjâs silikoni!
Un ruòâjot par sarçtojumiem, sakumâ pec operâcijas krûtis ir ïoti daudz jamase lai nerastos sarçtojumi un lai silikons neiekapsulçjâs!!! Ja tos speciâlos vingrînâjumus(masâþas) pilda nu tad 90 % ka vis ir oki un krûtis ir dabîgi mikstas!!
Tu jau ta lieta ka te parsvara runâ tâdi cilvçki kuri nezin pilnîgi neko,tikai gudri sprieþ !!:)))
xxxx
Re: gribu lielâkas krûtis
07.09.2005 07:05
Cik tad maksâ ta operâcija???????
kâda
Re: gribu lielâkas krûtis
07.09.2005 17:27
to Linai u.t.t - nav jâskatâs no kâ krûts sastâv. ja pati nebûtu ar to tikusi galâ - lai gan pusgada garumâ. Iznâca novâjçt par no 70 uz 60 kg stresa dçï daþu dienu laikâ - varat jau neticçt, bet tâ notika. tad spogulî ieraudzîju , ka krûtis nokarâjas un pat paðai nekâda kaifa. tagad krûtis ir labâkâ paskatâ - 85. b izmçrs no nullîtes. Vîrs saka , ka labi izskatâs.
Var jau apðaubît, varçtu pat nodemonstrçt kâ tas izskatâs.
sieviete
Re: gribu lielâkas krûtis
09.09.2005 07:30
Kâda!! no kâ tad viòas tâ izskatâ???? no nullîtes uz 85b??? :)))) neticami, bet super!!!!!! laimîgâ!!! moðka esi stâvoklî?????
Vingrojumi krûtis var piepacelt, bet ne jau iedot +1izmçru =)
sieviete
Re: gribu lielâkas krûtis
09.09.2005 21:51
nju bet protams ka taa!!!!!!!!!!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 7?
Ziņa: