gribu lielâkas krûtis

Aizsāka sanda 

gribu lielâkas krûtis
15.11.2004 12:11
Vçlos uzzinât jûsu pieredzi par krûðu palielinâðanu. Pçdçjâ laikâ arvien bieþâk sâku domât par plastisko operâciju, jo apnicis , ka nevar normâli nopirkt drçbes, neder neviens peldkostîms,u.t.t. Tuvojas Ziemassvçtki, gribçtos kâdu skaistu balles tçrbu uz lencîtçm ,bet kâdas tur lencîtes, ja bez polsterçta krûðtura nemaz nevaru cilvçkos râdîties. Gribçtos uzzinât ko vairâk par operâciju. Îpaði no sievietçm, kuras to jau ir veikuðas
dzçrvene
Re: gribu lielâkas krûtis
15.11.2004 22:38
vispâr, cik ir lasîts, tad mazo krûðu îpaðnieces, kurâm ir veikta palielinâðana, ir ïoti apmierinâtas. Personîgas pieredzes gan man nav, bet, cik dzirdçts, tad operâcija palîdzçjusi tikt vaïâ no kompleksiem un tas, manuprât, nav maz.
Taa-vispirms, man nav veikta nekaada plastiskaa operaacija, bet varu pateikt,ka vinjas ir ljoti labas -jebkuraa gadiijumaa-vai tur samazinaat vai palielinaat!Esmu apmierinaata ar savaam kruutiim, taapeec neesmu domajusi par plastisko operaaciju.
jjjj
Re: gribu lielâkas krûtis
17.11.2004 15:01
margaritai-nu loti labi bet jautajums jau nebija" konkreti kadas ir Tavas krutis?"
jjjj- nepiekasies par to ko rakstiiju - es tik saku kaa ira! :PPP
memme
Re: gribu lielâkas krûtis
22.11.2004 17:50
mana mâsa veica krûðu samazinâðanas operâciju.Ir ïoti apmierinâta.
Esmu redzejusi vienam cilveecinjam silikonu kruutis.Vinjai uztaisija No 1. uz 3. izmeeru.Izskatiijaas smuki un galvenais sievietei acis mirdzeeja:))

Mans viedoklis: ja ir kompleksi,tad jaataisa.
Pati praatuljoju par tauku atsuukshanu no ciskaam un gurniem..
skumiga
Re: gribu lielâkas krûtis
10.06.2005 15:44
var palielinat krutis ari bez plastiskas operacijas?
Nevar!
A nee var...Riigas Viljnjos bij kautkaadas kapsulas-dzer un kruutis aug :D
Paija
Re: gribu lielâkas krûtis
12.06.2005 21:06
Mana draudzene arii paaris gadus atpakalj palielinaaja kruutis, gan beerninju peec tam veel izbaroja, gan arii vispaar ir atplaukusi un ar sevi apmierinaata. Ja tas ir tavas neapmierinaatiiibas ceelonis, tad noteikti izskiries par kruushu palielinaashanu.
626
Re: gribu lielâkas krûtis
12.06.2005 22:11
sanda, mums lidzigas velmes
ari velos veikt palielinasanas operaciju, lai gan jau ir diezgan neveiksmiga pieredze ar plastiskam kirurgijam(pec tauku atsuksanas retas, sapigas kermena vietas)
man interese cenas! sporta kluba dzirdeju, ka pa 1000 lvl var uztaisit.. cik skatos neta, pie tiem skanigu uzvardu kirurgiem zem 2000 nav ko ceret.. varbut kadas idejas!?

Mja
Re: gribu lielâkas krûtis
05.08.2005 15:13
Meitenes, es jums tomeer ieteiktu pameegjinaat kaadus no uztura bagaatinaataajiem kruushu palielinaashanai, pati noleemu izmeegjinaat un nu jau peec 2 nedeeljaam redzu nelielus bet rezultaatus!
Re: gribu lielâkas krûtis
05.08.2005 15:53
Mja - )))))) Loti aspratigi. Tikai jus viedoklis kludigs

Palielinat krutis var tikai ar operaciju. Nu nedaudz var vinus taisit cietakus un it ka lielakus (minimali redzami) ar peroralo kontracepciju ))
dakteris
Re: gribu lielâkas krûtis
06.08.2005 21:14
palîdz arî vingrinâjumi,
tas nu bûtu droðâkais un lçtâkais veids, bez blaknçm.
simona
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 09:25
Gribu pateikt to ka nevieni vingrinaajumi un ne vienas tabletes mazaam un nokarenaam kruutiim neliidz,tas viss ir fufels.Mazaam un nokareenaam kruutim paliidz tikai un vieniigi operaacija!! Saku to no pieredzes, man ir veikta kruushu palielinaashan ar inplantiem..Un tishaam varu pateikt tas ir to veerc , juutos super shobriid neesaaju kruushturu 80c un pirms operaacijas 75a aptuveni:) kaut gan tas kruushturs iisti nav vajadziig:))))Meitenes , ja var to atïjuties finansiaali droshi saku,,,, uz priekshu!!!Ne mociet sevi ar kompleksiem!!!!!! Un viirs vispaar ir sajuusmaa:))jo taas ir pilniigas muïíiibas ka kruutis saap kad spaida un var just implantu to raksta nezinaataaji.Implantu liek zem muskuïa un nekas tur nesaap un nekas arii nav redzems!!!ES varu dereet ka nezinaataajs nekad nepateiks ka tie ir implanti:)))))))
minna
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 09:45
Simona! Bet kâda ir apkârtçjo attieksme? Vai pçc operâcijas nebija pastiprinâta uzmanîba un lieki jautâjumi? Baidos no tâ, ka beigâs bûs kompleksi par to, ka visi zinâs, ka man ir implanti.
simona
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 09:52
Zini minna!!! man tas galiigi neuztrauc,jo redzu un zinu cik daudzas sievietes staigaa un mocaas ar saviem koplesiem un arii zinu droshi ka daudzas to veeleetos vieniigas diemþeel nevar to attljauties finansiaali!!!Un taa tishaam nav ka var redzeet ka tie ir silikoni,pilniigi nee!!!!
simona
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 09:55
Ja ir intrese paskaties netaa bildes lipex.lv kruutis,,, un uz raksti peec tavaam domaa kuraa gadijumaa sieviete juutaas eertaak:)))
minna
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 09:58
Paldies Simona par atbildi! Man tas ir ïoti svarîgi, drîzumâ gatavojos operçties, taèu pçdçjâ laikâ jau sâku ðaubîties par savu izvçli. Visâdas baþas nâk virsû. Visvisâdas muïíîbas jau esmu sadomâjusies.
Varbût vari pastâstît, kâds Tev bija pçcoperâcijas periods? Kad atsâki strâdât? Vai to lenti, ko pçc tam jânçsâ, nevar caur drçbçm redzçt?
simona
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 10:01
minna!! a... veel par jautaajumiem ,ja manas draudzenes tieshaam daudz jautaaja un prasiija lai raadu:)),bet vairaak jau ka pashas to veelaas:))un pat taa arii teica ka skauz ka es taa tagad varu ar topinju iet bez kruushtura, a... nevis polsteris uz polstera:))) un tas ir tizli ka vakara kad nogerbos vis palika uz kreesla:)) viena draudzene arii aizbrauca uz konsultaaciju un gaida tagad to laimiigo dienu!!!!!:))
simona
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 10:03
klau ,,,negribi iedot man savu e-mailu.n tad vareetu parunaat!!!!
gh
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 10:13
nesaprotu, kaadeelj savus kompleksus risinaat ar kjirurgjisku paliidziibu, ja to diezgan sekmiigi var risinaat ar psihologjisko paliidziibu ;)
Saule
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 10:17
:))))))) tie kompleksi jau ieseiþaas tik dziïi!!! Taas ir pilniigas muïíiibas.....:))) melns ir melns un tas ir viss un man neviens psihalogs nevareetu iestaastiit ka tad ie balts:))) Ir taads labs teiciens, Paaeeds ne eedushu nesapratiis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Simona! ïoti labprât ar Tevi aprunâtos!
Saule
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 10:38
nju tad raksti 9896@one.lv MINNA!!!
Saule
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 10:40
Saule ir arii Simona:)))))
klaudija
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 10:58
Kâ es tevi saprotu! Man bija lîdzîgi. Tagad viss ir kârtîbâ jau vairâkus gadus.
Neuztraucies, ja rçtas ir sârtas ilgâku laiku, pçc tam viòas praktiski izzûd. Svarîgi ir pirms operâcijas nopirkt stingru krûðturi, kuru tûlît pçc op. tev arî uzliks un ar to staigâsi kâdas 2 nedçïas. Nedaudz ir tûska sânos un priekðâ, kas pamazâm pâriet. Uz darbu var iet jau treðajâ dienâ. Protams, ka ir sâpîgi, bet to ir vçrts paciest. Iesaku uzreiz noskaidrot pie ârsta par pretsâpju lîdzekïiem, kurus lietot pçcoperâcijas periodâ. Tas ir bûtiski labâkai paðsajûtai. Veiksmi ;-)
asnâte
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 11:02
Piedodiet par stulbu jautâjumu- bet vai ieliekot implantus tas ir uz "mûþu" vai kâ ???
Un ja ir knaps pirmais izmçrs, tad var dabût tikai otro izmçru vai treðo ar var ???
P>S Cik izmaksâja operâcija- daudzas saka, ka bez 2000 ls pie normâliem specukiem netikt ??!!!
puisis
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 11:43
jauki ka manai draudzenei ir paveicies no dabas skaistas formiigas kruutis, bet tieshaam ja Dievinjsh nav iedaliijis tad jaapriecaajas ka pashas var nopirkt... manupraat ja tas ljauj sievietei justies pilniigaakai tad nav iemesla bremzeet
Samanta
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 14:52
Tieshâm ir super ka ir pashai smukas krûti,bet visas problçmas jau sâkâs pçc bçrnu baroshanas!!!! Pikms tam jau ir ok!!!!
Lindy
Re: gribu lielâkas krûtis
08.08.2005 16:00
Visu cienju, dakter asist. Raimond,bet tas jau sen zinaams fakts ka lielaakaa dalja dakteriishu atbalsta operaacijas, tai skaitaa implantu ielikshanu, kaa nekaa, tas tak vinju peljnjas avots.
Esmu prieciiga, ka esmu atradusi super alternatiivu sveshkjermenja ievietoshanai organismaa- ticiet vai nee bet kruutis var palielinaat bez operaacijas un par daudz zemaaku cenu!:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 3?
Ziņa: