Veģetatīvā distonija

Aizsāka Pipars 

iii
Re: Veģetatīvā distonija
26.09.2018 15:20
Jo jautājums jau bija :
. Ir kāds ar pieredzi, kurš zin, kā šīs zāles var aizvietot ar kaut ko lētāku?/c/

A tā- nu var lietot Ginko bilobu, žeņšeņu vai vienalga ko citu no bezgala garā klāsta, es nosaucu tādu variantu kas ir lētāks..
iii
Re: Veģetatīvā distonija
27.09.2018 12:40
Raksts par kurkumīna nootropajām un citām īpašībām, varētu noderēt kam interesēs:

http://clevermind.ru/kurkumin-kogda-len-pit-mnogo-dobavok/
kur var būt tik uzmācīgs,neatlaidīgs cilvēks...!?
Kā cilvēks kurš dod padomus var būt uzmācīgs?
Re: Veģetatīvā distonija
27.09.2018 15:52
Pipar, iii un filja ir viena un tā pati persona. filja psihes tēmās jau labu laiku uztur opozīciju, ja manis nav vai ja iii daļa viņā ir pārāk aizrāvusies cīņā pret mani. ;)

Klausi vien šiem "padomiem", tā Tu tālu tiksi.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
27.09.2018 20:02
iii un filja nekad nav bijusi viena un tā pati persona, bet ir ļoti pat atšķirīgi domājoši cilvēki. Un vismaz jau moderatoram IP adreses ir redzamas, pie kam- filjas komentāri vienmēr ir bijuši visai naidīgi.... Te nu redzams kur nonāk oponenti.....
Kas attiecas uz tikšanu tad es esmu izārstējis gan depresiju gan VD un zinu ja ne visu tad tomēr kaut ko, bet runa nebija par to kā ārstēt VD bet par nootropu analogiem, tas tā- ja Runcene nebija pamanījusi. Un es nedomāju ka bez pamatojuma kritizēt neirologa ieteikumus ir ļoti nepieciešami.
Re: Veģetatīvā distonija
27.09.2018 20:06
Un šizofrēnijas diagnozi arī Tev noņēma?
iii
Re: Veģetatīvā distonija
27.09.2018 20:08
Bet runājot par tēmu- paskatījos ka nedārgi var dabūt arī tādu dabīgo nootropu kā zeltsakne. Man pašam gan ar to nav pieredze, bet raksta ka ir spēcīgs.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
27.09.2018 20:09
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un šizofrēnijas diagnozi arī Tev noņēma?


Runcene, man nekad tāda nav bijusi un vēl- tāds jautājums ir nekoremts, maigi izsakoties.
iii
Re: Veģetatīvā distonija
27.09.2018 20:10
Un šādi jautājumi spēcīgi grauj ne jau manu reputāciju bet kāda cita..
Runcen,protams,ja tu tiešām esi Runcene!

Kautko tādu no tevis es nebiju gaidijis!pateikt ,ka iii un es esam viens un tas pats!!!Kautgan ko tur brīnīties,kā nekā ārā rudens -slimību saasinājumi...
..
Re: Veģetatīvā distonija
28.09.2018 23:37
Plot twist - iii, filja, Runcene, mad, aberz un visi pārējie ir viena persona.
aha
Re: Veģetatīvā distonija
28.09.2018 23:58
filja Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kur var būt tik uzmācīgs,neatlaidīgs
> cilvēks...!?


Ivar, neāksties, redzi kā Runcene Tevi atmaskoja:D
Runcene gribēja nošaut zaķīti,bet aizšāva pavisam kautkur garām:)))
bet man taču nevienam nekas nav jāpierāda,ja Runcene teica,tad noteikti tā ir:)))
iii
Re: Veģetatīvā distonija
29.09.2018 10:09
Protams ka ir:) Ko tik jaunu šitā nevar uzzināt no Runcenes:) Vērtīga infa:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 8?
Ziņa: