Vīrietim apmatojums paliek šķidrs/plāns

Aizsāka eddge 

Labdien!
Ko pirmo būtu jāpārbauda, ja apmatojums pa visu ķermeni jau gadu paliek plānāks/šķidrāks/mīkstāks/gaišāks?
Pati problēma, kā tāda man ne tik ļoti uztrauc, bet iespējams ir veseslības problēmas un tas ir tikai rezultāts tam. Paldies
Re: Vīrietim apmatojums paliek šķidrs/plāns
10.09.2018 17:42
Ja nav vecums, augums, svars,tad runāt ir bezjēdzīgi.
Cieņā.
28 gadi, 80 kg ,180cm
Par laimi (vai - diemžēl) nav ko stresot. Man arī tagad uz 30 gadiem sāk strauji palikt plānāks apmatojums uz galvas un rokām. It sevišķi nepatīkami tādēļ, ka līdz gadiem 25. man mati bija nenormāli biezi, kupli un ātri auga. Vēl tikai piecus, sešus gadus atpakaļ pie friziera bija jāiet teju vai divreiz mēnesī. Tagad, pēdējos gados, mati aug lēnāk, nekā krīt ārā. :) Vienīgais pluss, ka ietaupās nauda uz frizieri.

Es piekrītu augstāk minētajam doka viedoklim - nav par ko raizēties. Toties jāsāk iet uz svaru zāli, lai pēc pāris gadiem var nodzīt matus, un nebūtu ne par ko jākomplekso. :)
Ārčij, a Tu neesi padomājis, ka iespējams tas ir kādas slimības sekas? A, varbūt, par cik esi jau konkrēti, varbūt neārstējamas slimības? Es nesaku, ka obligāti kādas bīstamas.
Vēzis arī var sākties ar smieklīgiem simptomiem, par kuriem īsti veči kā Tu, tik pasmejās, pēctam uzzin, ka tā ir onkoloģija, tad ar asarām pie dokiem lūdz dievu un no dokiem- neiespējamo.
Beztam, gribu piebilst, ka man nav tikai uz rokām un galvas. Man uz pilnīgi visa ķermeņa. Un notika tas diezgan ātros tempos.
Mazdakteri, kur tad Jūs pazudāt?
Ceru vēl uz kādu padomu!
Re: Vīrietim apmatojums paliek šķidrs/plāns
08.10.2018 01:01
Jāiet pie ģimenes ārsta. Tad ar analīzēm pie endokrinologa.
Sevišķi ja mīlam gulēt saulē melnās peldbiksēs vai stlti segties.Samazinoties testosteronam samazinās matu krāsa, biezums un t.t.t.
Kīmija.Jāparbauda endokrīnie dziedzeri.Alkohols? Acetona krāsas?
Lai veicas.
Mazdakteri, paldies, ka veltat savu laiku!
Pie endokrinologa esmu bijis, protams. Ar hormoniem it kā viss ok, un par brīnumu testosterons vienmēr man ir pie augšējā referenta, vai virs. Vienmēr. Bet brīvais lēkā. Ir bijis vidū un ir bijis zem referenta.
Tad kad sāku novērot šo problēmu ar apmatojumu, tajā brīdī strādāju par krāsotāju kur liels daudzums krāsas jaucas lielu daudzumu spirta. Bet tagad jau pāris mēnešus nestrādāju un stāvoklis tāpat neuzlabojas.
Re: Vīrietim apmatojums paliek šķidrs/plāns
30.10.2018 15:41
Ko tad brīnīties. Kaut kas ir sabojāts. Jāmeklē. Vai ir taisīta pilna asins aina?
No spirta ,acetona un citām ķīmijām cieš aknas, oliņas, nieres ,vairogdziedzeris un kaulu smadzenes.
Testosterons nav vienīgais rādītājs.
Lai veicas.
Mazdakteri, paldies!
aknas, oliņas, nieres, un kaulu smadzenes.
Kādas analīzes es varētu nodot, lai aptuveni saprastu viņu stāvokli?
pacelšu tēmu
Nu, biju nodot asinis. Nosaukšu rezultātus kuri ir ārpus referenta.

1.dzelzs saistīšanās spēja paaugstināta - 68 no pieļaujamiem 63.

2.TSH paaugstināts - 4.6 no pieļaujamiem 4.0

3.Kortizols kā vienmēr paaugstināts - 571 no pieļaujamiem 507

Gribu piebilst, ka TSH pirms aptuveni pusotra gada kad sākās problēmas ar apmatojumu, bija tieši pa vidu referentam.
Vai tiešām tāda veida problēma var būt dēļ vairogdziedzera?
Lasu par tādu "Tireoidīts hašimoto" un liekas, ka varētu būt kaut kādas paralēles ar simptomiem..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 13?
Ziņa: