Bieža čurāšana

Aizsāka yesso 

Bieža čurāšana
22.08.2018 14:18
Sveiki. Man bieži prasās uz tualeti un pēc pačurāšana paliek kairinājuma sajūta un gribas čurāt vēl un vēl daļa galviņas man ir apsārtusi. Biju jau pie diviem urologiem un venerologa. Pie pirmā urologa uztaisīju urīna analīzes un teica, ka ir mazs iekaisums teica, ka jādzer vairāk šķidrums.
Pie otrā urologa arī taisīju urīna analīzes un parādīja arī, ka ir iekaisums, iedeva man šprici un izrakstīja antibiotikas uz 10 dienām pēc tam nākošās analīzes parādīja, ka viss esot kārtībā, bet pašam pēc sajūtām nekas nav mainījies. Devos pēc tam pie venerologa pārbaudīties uz STS un neko tur arī neatrada, bet pateica, ka ir aizdomas uz piena sēni dēļ apsārtuma un izrakstīja man Travocort krēmu kopā ar vēl vienu smēri, bet arī nepalīdzēja apsārtums palika, teica, ka tas esot iekšējs iekaisums tāpēc jādodas pie urologa to arī darīju, uztaisīja urīna analīzes atkal un teica, ka viss esot kartība, bet joprojām ir kairinājuma sajūta, apsārtums un bieži prasās uz tualeti. Iesakiet, ko man darīt?



Edited 2 time(s). Last edit at 22.08.2018 14:23 by yesso.
iii
Re: Bieža čurāšana
22.08.2018 19:19
Piena sēne liecina ka rumpī ir daudz candida sēnes, tā ir jālikvidē, vislabāk ar alternatīvajām metodēm, medicīna tur maz ko var palīdzēt, lai gan ir arī sintētiskie preparāti kas likvidē candidu, bet tas nav efektīvi.
iii
Re: Bieža čurāšana
22.08.2018 19:20
Palīdzēs sārmainā organisma attīrīšana ar sodu un citiem līdzekļiem.
Re: Bieža čurāšana
22.08.2018 21:08
Cik lasu internetā par to candida sēni tad ir arī citi simptomi kā balta mēle, slikta elpa, nogurums un psoriāze.
Kādus līdzekļus jūs vēl ieteiktu?
iii
Re: Bieža čurāšana
22.08.2018 21:20
Es lietoju pats un iesaku metodes kas te ir aprakstītas, tieši 2. un 3. no augšās

http://vesels.latvianforum.net/f5-veseliba

Ja kadam bail no joda tad var lietot pārskābi, sākot ar 5 pilieniem uz glāzi ūdens, devu pakāpeniski palielinot līdz 50 - 100 pilieniem.
Tie simptomi liecina par izteiktu organisma piesārņojumu, candida un citi mikroorganismi arī, teiksim pelējuma sēne un citas..to vajag ne tikai iznīcināt bet arī izvadīt no organisma, veicinot aknu darbību.Tajā saitā vēl nav tāda lieta pieminēta kā olīveļļa- vajadzīga lieta lai aknas labi darbotos.
Re: Bieža čurāšana
22.08.2018 22:06
Re: Bieža čurāšana
28.08.2018 16:50
Piesakies uz konsultāciju P.Stradiņa slimnīcā. Man bija tas pats. Par 10 dienām dakteris tikai pasmējās. Bija daudz ilgāks kurs.
Pagaidām burkānu diētu. Daudz šķidruma un Calcija glukonāta tabletes.Kumelīšu tējas. Pēc katras urinēšanas ,atvelc priekšādiņu un noskalo ar rozā krāsas šķīduma ziliem graudiņiem. Pēc tam obligāti kokvilnas dvielī nosusini. Tikai tad iezied ar Fucikort vai Clotrimazol ziedi.
Lai veicas.
Re: Bieža čurāšana
06.09.2018 15:26
Jums ārsts tur iedeva ilgāku kursu ar antibiotikām?
Re: Bieža čurāšana
27.09.2018 09:02
Man ir tieši tas pats, tikai bez kaut kādiem iekaisumiem..
iii
Re: Bieža čurāšana
27.09.2018 09:32
Tas ir tikai loģiski ka pie VD tā notiek un analīzes neko neparāda, bet nebūtu jādomā ka nekā nav...... jo analīzes ļoti bieži neparāda ne iekaisumu ne tā cēloni, bet tāds ir....
Re: Bieža čurāšana
01.10.2018 23:11
Varat ieteikt kādu labu ārstu?
Re: Bieža čurāšana
03.10.2018 15:45
BIja jau teikts .Uz konsultāju P.Stradiņa slimnīcā pie UROLOGA. Ja viņš neko neatrod , tad pie STS( dermatovenerologa).
Lai veicas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 16?
Ziņa: