Spiež kuņģi

Aizsāka Naika70 

Spiež kuņģi
22.08.2018 05:32
Taisos iet pie ārsta pēc nedēļas, bet vai drīkstu tik ilgi gaidīt?
Nedēļu atpakaļ pēc vēlām vakariņām (vinegreds un divas servelādes desmaizes) mani pārņēma mokošas, nepārejošas sāpes kuņģī. Rītu iesāku ar tabletēm Festal un Ibumetin. Nekādu mazāko uzlabojumu. Ap 12 dienā sāku vemt, kuņģi spiež, labprāt aizietu pa lielam, bet nekā. Tā līdzvakaram. Mostoties no sāpēm pienāca nākamā diena. Uz ēdienu skatīties nevarēju 2 dienas.
Vairs neēdu ceptu un kūpinātu. Dzeru smiltsērkšķu eļļu 2x dienā un rītos auzu pārslu ūdens uzlējumu.
Nedēļa pagāja. Vakariņās dārzeņu vistas zupa ar zirnīšiem, burkāniem 6 sušī neasoe un graidu jogurts. Pl. 00:15 pamodos no spiedīgām sāpēm kuņģī. Atkal!? Iedzerts Ibumetīns, kumelīšu tēja... pēc stundas pamodos, jo sāp labā pakrūtē visas ribas, lāpstiņa, mugurkauls, elpot grūti, drudzis auksts. Varbūt kas nopietns manis 48 gados.
Vai tas ir normāli? Vai nevajag ātrāk pie tā ārsta iet? Vairs nezinu, ko ēst. Ceru, ka ar Ibumetīnu nedēļu izturēšu.
Re: Spiež kuņģi
22.08.2018 15:57
Protams ka pie ārsta jāiet... un neēst neko smagu, kas grūti gremojas...Vai tik ilgi var gaidīt, nu jāvadās pēc sajūtām, ja pavisam šķērmi tad jāsauc ātros...
Kaut gan ja sievietei ir 48, tad menopauze tuvojas un gļuki mēdz būt briesmīgi...Es pati mokos ar baigām sāpēm, i paribē, i sānā, i cirksnī, kura uznāk un pāriet un paliek pavisam vieglas un tad atkal ir tā ka vairākas dienas ir dzirksteles gar acīm... Pārbaudes veiktas ārprātīgi daudz, sonogrāfijas neskaitāmas, datortomogrāfija, mag.rezonanse utt., viss kārtībā...vienīgais sieviešu hormoni gan iet pa gaisu nenormāli, plānoju tomēr aiziet pie endokrinologa, varbūt ar kādiem fitoestrogēniem to visu var bišku nostabilizēt lai tā mierīgāk tas viss...



Edited 1 time(s). Last edit at 22.08.2018 16:03 by Puka13.
Re: Spiež kuņģi
22.08.2018 15:59
Labā pakrūte var būt žults sastrēgums vai akmens kāds kustas... vajadzētu iet tomēr pie ārsta...
Re: Spiež kuņģi
28.08.2018 16:52
Ibumetīns pats var sakairināt kuņģi. Jau sen pie gastroenterologa , skriešus.
Lai saprāts.
īstā z.
Re: Spiež kuņģi
31.08.2018 11:53
Cien. Mazdakteri1. Ar manu niku provikācijas taisa Runcenei pēc PI, noteikti atpazīstams slimnieks.

Visu cieņu, Mazdakteri1 un citiem ar medicīnu saistītiem ļaudīm, kuriem ir gan zināšanas, gan ilgos gados gūtā pieredze.

p.s. nav ne jausmas, kā tie provokātori mēģina "pateikt", bet, man domāt, ka viņi paši to nezina. Fantāzija saka, ka iespējams, tā viņu slimības tāda savdabīga izpausme...

p.p.s. vakar nedaudz pamēģināju, tad nu, aina "atklājās" diezgan drūma, maigi izsakoties... Palieku uzticīga POA (psihoorganiskajai analīzei, prāta, gara un emociju ciešai mijiedarbībai).

Nebūšu forumā pat, ja, ja kāds būs 5 soļu attālumā no tāspasaules. Sevi jāsaudzē pirmāmkārtām.

Cieņā,
īstā z.
Re: Spiež kuņģi
31.08.2018 11:54
IP (kļ. laboj.)
nemo
Re: Spiež kuņģi
31.08.2018 18:36
īstā z. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Cien. Mazdakteri1. Ar manu niku provikācijas
> taisa Runcenei pēc PI, noteikti atpazīstams
> slimnieks.
>
> Visu cieņu, Mazdakteri1 un citiem ar medicīnu
> saistītiem ļaudīm, kuriem ir gan zināšanas,
> gan ilgos gados gūtā pieredze.
>
> p.s. nav ne jausmas, kā tie provokātori mēģina
> "pateikt", bet, man domāt, ka viņi paši to
> nezina. Fantāzija saka, ka iespējams, tā viņu
> slimības tāda savdabīga izpausme...
>
> p.p.s. vakar nedaudz pamēģināju, tad nu, aina
> "atklājās" diezgan drūma, maigi izsakoties...
> Palieku uzticīga POA (psihoorganiskajai
> analīzei, prāta, gara un emociju ciešai
> mijiedarbībai).
>
> Nebūšu forumā pat, ja, ja kāds būs 5 soļu
> attālumā no tāspasaules. Sevi jāsaudzē
> pirmāmkārtām.
>
> Cieņā,

Diestēs cik daudz kļūdu, kāds analfabētisms!!!!
īstā z.
Re: Spiež kuņģi
31.08.2018 19:31
õ, pats Miera Balodis, vārdā Nemo, iečiepstējās.

sīka vienība tās steigas drukas kļūdas. Sliktāk būtu, ja pati nezinātu savas dr. ķļ (un pieputējušos klaviatūru). Es nepārlasu un drukāju, sorry, skatoties monitorā, nevis uz klaviatūru...
īstā z.
Re: Spiež kuņģi
31.08.2018 19:34
Peace Duke, nevis balodis tas Nemo.

arezervuār!
nemo
Re: Spiež kuņģi
31.08.2018 22:26
Kas nu tur ko pārlasīt ja komatus liek uz labu laimi.
nemo
Re: Spiež kuņģi
31.08.2018 22:29
īstā z. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Peace Duke, nevis balodis tas Nemo.
>
> arezervuār!


Saprastu ja būtu arevuār, bet arezervuār- nu tas laikam no tās pašas analfabētu sērijas.
īstā z.
Re: Spiež kuņģi
01.09.2018 11:52
Mazdakteri1, pasaki taču kaut ko Runcenei lai viņa pasaka tam provokatoram kas raksta ar manu niku!!

p.p.s. Palieku uzticīga POA, vakar nedaudz pamēģināju, bija labi!
īstā z. no pastāvīgā IP
Re: Spiež kuņģi
01.09.2018 12:38
11:52 klauniņ, ķlūdies visā, ko raksti. Šito klaunu dēl arī nācās gan delfu forumā ieskatīties, gan te tas pats...
Runcene, neguli. Izdzēs tos klaunus. Es nerakstīšu.

Atvadām speciāli Peace Duke teikšu, ka Jūsu ziņa nav sasniegusi pareizo adresātu. Mēģiniet vēl.

areZERvuār!
micēlijs
Re: Spiež kuņģi
01.09.2018 16:35
Domā, kuram esi uzkāpusi uz varžacīm delfu forumā. Tas pamuļķis jau arī izmanto svešus nikus.
īstā z. no pastāvīgā IP
Re: Spiež kuņģi
01.09.2018 19:22
Nav ne jausmas, bet es mēģināšu uzminēt.
Domāju, ka neesmu paudusi pienācīgu attieksmi pret publisku virtuālo vidi (runa par delfu forumu).

Jā, es neatzīstu tādu lietu, jo dzīvē viss ir savādāk.
visīstākā z. no pastāvīgā sava un neatkārtojama IP
Re: Spiež kuņģi
02.09.2018 11:15
Cien. Mazdakteri1, es esmu vienīgā un īstā z. visi citi ir provokatori neuzraujies uz tiem!

p.s. Palieku uzticīga
visīstākā z. no pastāvīgā sava un neatkārtojama IP
Re: Spiež kuņģi
02.09.2018 11:31
Sieviete, 85,190,95 ja tas ir nepieciešami.
reālā z.
Re: Spiež kuņģi
02.09.2018 12:18
tam, kam 85 kg uz 189 cm, tam jānomet vismaz - 10 kg

Ilgdzīvotājiem nav liekā svara - paZAverieties tautiņās ar plaši atplestu prātu, ops, skatu... ;)
reālā z.
Re: Spiež kuņģi
02.09.2018 12:20
ui, 185 cm, svars tātad 10kg lieks
aha
Re: Spiež kuņģi
02.09.2018 21:41
zive, tur ir rakstīts 190 nevis 189 vai 185:D Ciparus nepazīsti?
īstā z.
Re: Spiež kuņģi
03.09.2018 11:06
Kur aha2 koments palika ???

KAS NOTIEK ŠAJĀ FORUMĀ ????????????????????????
aha
Re: Spiež kuņģi
03.09.2018 11:15
Zives ļaunais komentārs laikam pazuda. Ej prom, ļaunā zive- tevi te neviens laikam negrib, gānītāja.
aha
Re: Spiež kuņģi
03.09.2018 11:16
Sameklē tak kādu forumu kur ir rupjību sadaļa un tur raksti!
īstā z.
Re: Spiež kuņģi
03.09.2018 11:18
aha, nenesu atbildību par tavām slimajām domām un fantāzijām, tāpat, kā nenesu atbildību par Runcenes crezzy izgājieniem.

Mugrojiet uz veselībām! Kas JUMS to var liegt....... !
aha
Re: Spiež kuņģi
03.09.2018 11:21
Pietiks ka atbildēsi par sevi:D
īstā z.
Re: Spiež kuņģi
03.09.2018 11:38
smieklīgi, kurš gan nezin, ka, lai viss labi izdotos, jāstrādā savā labā?
Paldieku pie uzskata, ka ilgtermiņa psihoterapija ir domāta plānā galdiņa urbējiem/ām .

bay aby
Re: Spiež kuņģi
03.09.2018 14:14
jautājums īstajai z!!! kā Jums šķiet ??ja cilvēks dzīvē visur redz psihopātus,gan staigājušos,gan lidojošos un ja cilvēks caurām dienām var sevi slavēt un lielīt ,bet savas tumšās puses neredzēt un pat nenojaust par viņām,-vai šajā gadijumā var palīdzēt īstermiņa terapija?!Secinājumus paturiet pie sevis un izmontojiet tos savai izaugsmei!
īstā z.
Re: Spiež kuņģi
03.09.2018 15:20
filja, smagi kļūdaties, visur psihopātus es neredzu.

Manis nav. Man būs miljons reižu patīkamāk, ja uzskatīsiet ka esmu mirusi!

Āmen!


Nu nebija manī ne naida, ne agresijas. Es forumos nu ļoooti reti rakstīju.
Šito huiņu sasmēlos no agresīviem ļaudīm virtuālā forumā un pilnīgi ne par ko, jo forumā (runa par delfu forumu) biju tikai ar vienu mērķi - sirsnīgas sarunas par miljons tēmām - grāmatas, mūzika, māksla, eļojumi, dzīvnieki, sports, daba utt.

Otrs. ai, da pateicu jau - LŪDZU uzskatiet, ka esmu mirusi.

Drīkstat oficiāli apbērēt!!! Būšu tikai pateicīga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aha
Re: Spiež kuņģi
03.09.2018 19:22
Šeit tu vaino visus un laikam jau arī agrāk tā darīji, absolūti paštaisns cilvēks, pie psihiatra vajag iet, citādi neviens nepalīdzēs.
Re: Spiež kuņģi
03.09.2018 19:29
:)
cik gan tas ir briesmīgi,delfu forums sabojāja visu dzīvi un arī visādus lamu vārdus samācija:))bet Jums taču ir visas iespējas to visu HUIŅU paturēt pie sevis un nebārstīt tālāk pa visu pasauli!nejauciet,te nav miskaste!

manis nav,esmu mirusi!-tā ir bērnu spēlīte,kuru spēlē pieaudzis cilvēks,kas nevar uzņēmties atbildību par savu rīcību!Jūs runājat par dabu,grāmatām,mākslām utt.varbūt pamēģiniet pievērst uzmanību savai uzvedībai!

ak,pareizi,kam es šito rakstu,jus taču esat mirusi:)))cirks!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 25?
Ziņa: