Izsutumi starp krūtīm.

Aizsāka Engelina 

Engelina
Izsutumi starp krūtīm.
19.08.2018 20:24
Kādi tautas līdzekļi šo vainu var apturēt? Nenormāli sametušās pumpiņas starp krūtīm,kas niez. Parādījās pēc dienas nostaigāšanas ar sporta krūšturi,kad krūtis atradās tuvu viena otrai. nopirku Sudocrem, bet tas nepalīdz. Ko ieteiksiet?
iii
Re: Izsutumi starp krūtīm.
19.08.2018 20:33
Tautas līdzekļi nenovērsīs to vienu simptomu jeb problēmu, pumpas norāda uz to ka organisms ir visai piesārņots un to vajag attīrīt, kaut vai - dzerot sulas un uzlējumus bet ne tikai, tur vēl kko vajadzēs. Ātram rezultātam momentā varētu kādu smēri tomēr. Cinku saturošu vai sēru,varbūt Clotrimazol .
iii
Re: Izsutumi starp krūtīm.
19.08.2018 20:34
No tautas līdzekļiem - zilais jods.
Engelina16
Re: Izsutumi starp krūtīm.
19.08.2018 20:50
Sulas un ūdeņus dzeru ļoti daudz. Man vispār kopš 12 gadu vecuma ir ādas problēmas.
Izsutumi ir pirmo reizi. Klotrimazola mājās nav, bet kad mazgāju matus ar nizoral, to uzsmērēju virsū. Pa virsu sudocrem(satur cinku).
iii
Re: Izsutumi starp krūtīm.
19.08.2018 21:01
Attīrot organismu pāriet ādas problēmas, par smērēm es gan vairāk nemācēšu pateikt, zilo jodu var pamēģināt.
Par attīrīšanu vari palasīt te http://vesels.latvianforum.net/f5-veseliba
Ja esi jauna tad labāk kādu dabīgāku metodi, ne visjaudīgāko izvēlēties.
iii
Re: Izsutumi starp krūtīm.
19.08.2018 21:07
Tās sulas turpini, var likt klāt ingveru, arī kurkumu.
Keita 2018
Re: Izsutumi starp krūtīm.
20.08.2018 11:08
Man labi paliidzeeja visprastakaa kartupelu ciete...
Re: Izsutumi starp krūtīm.
20.08.2018 12:05
Es aizietu pie ādas ārsta. Sēru ziež tikai ja ir kašķis. Asas vielas izsitumu laikā vispār nedrīkst lietot.Ingvers ir dzeltenie pipari.
Cieņā visiem.
iii
Re: Izsutumi starp krūtīm.
20.08.2018 12:37
Šie brīdinājumi par to ko nedrīkst izsitumu laikā ir radikāli pārspīlēti un nav īsti pamatoti. Jo sekojot tiem gandrīz nekad nevarēs lietot šos visai labos dabīgos līdzekļus līdzekļus. Pie kam kurkuma tikpat kā nav asa.Savukārt sēram ir arī zināma pretsēņu iedarbība, kas gan retāk minēta instrukcijās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 18?
Ziņa: