alkohols

Aizsāka Elisa 

Elisa
alkohols
05.10.2001 17:01
Vai ir iespçja cilvçkam no 3 un vairâk alus pudelçm palikt ïoti agresîvam, nekontrolçjamam? It kâ cilvçks bûtu pavisam pârvçrties. Kad attiet, tad saka - piedod, utt. vai arî ka neko neatceroties? Vai tâ var bût? Kas to izsauc? Vai tâs ir problçmas ar alkoholu vai tas ir kaut kas sareþìîtâk?
Kârlis
Re: alkohols
07.10.2001 16:32
Nekad droði nevar zinât, kâdu reakciju izsauks jelkâds alkohola daudzums. Tas ir atkarîgs no organisma. Labâk vispâr neko nelietot. Garastâvokli gudrs cilvçks ir spçjîgs pats sev pacelt.
Elisa
Re: alkohols
08.10.2001 09:17
Jaa .. kaa lai cilveekam sho gurdiibu ieliek ..Kârlis rakstîja:
Re: alkohols
08.10.2001 14:47
tas ir alkoholisms... labaakais ko var, nelietot to, liidz ar to tikai shaadaa veidaa var izvairiities no shaadaam sadziiviskaam nepatikshanaam... citi(-as) piedzeras arii no 2 alus pudeleem...:))) to gudriibu ielikt var, ja tikai vinsh pats to grib... citu iespaidaa nekas labs nav gaidaams... labaakais risinaajums aiziet shai personai personiski uz Daarza 4 un pakonsulteeties, ja pats netiek galaa... citaadi labaak beedz kameer nav par veelu, ja vien tas nav tavs viirs... vispaar nopietna proba, ne katrs tiek tai paari, jo nespeej samierinaaties, ka nevar iztikt bez alkohola...
Elisa
Re: alkohols
09.10.2001 09:30
Jaa, laikam jau ir probleema, jo tas ir mans viirs. Ik pa paaris dienaam kaarteejais luuzums. Deelj viena iemesla "Man garsho alus, visi viirieshi dzer alu .. utt"
Kaapeec es pati nevaru paliidzeet ? Brr .. izmisums. Man ir arii mazulis :(
Re: alkohols
09.10.2001 11:07
mazulis neliidzees... viiram ir jaagrib... kaa vinjam "sagribeet", to sheit tik un taa neatrisinaas, ja vien kaads narkologs neuzradiisies un nepiedaavaas savas konsultaacijas...(vispaar gribeetu radzeet, kursh uzradiisiies paliidzeet...:))))) ) neviens ar alkoholikji negrib vazaaties - tas peec manas pieredzes...:)))) shis tas izlasaams Dienas Forumaa zem "Narkotikas", varbuut radiisies idejas... tur ir dazhaadi viedoklji par sho teemu...
Elisa
Re: graam
09.10.2001 12:57
Hmm. Jums taads smaids runaajot par alkoholikjiem. Diez kaapeec. Pati nezinu vai tas ir alkoholisms vai ne. Nav jau taa ka jaadzer katru dienu. Var arii meenesi iztureet bez nekaa. Bet kad iedzer, tad visa pasaule ir slikta ... Es pat nevaru uzraxtiit to, kas tanii briidii notiek ... :(((( Vinsh var bljaustiities skalji, lai gan pats domaa ka taa nedara. Paarmest taadas lietas, kas paareejiem liekas savaadaak.
Man ir vienkaarshi bail ... Mani ar vaino pie daudz kaa. Reizeem liekas varbuut es esmu vainiiga. Vareetu - paliidzeetu, bet nemaaku. Vinjsh neies pie aarsta, jo nesaskata sevii probleemu.
Re: graam
09.10.2001 14:32
pats taads, tikai ticis ar to galaa...:)))))))) taa kaa zinu, ko juut Tavs viirs un kaa juuties Tu pati... ko ieteikt??? smags jautaajums... viiram jaadze tik ilgi kameer vai nu nodzersaas liidz "baltaam peliiteem", Tev jaaskjiraas vai vinjam dzerot tomeer "pieskjilsies", ka no sevis taadaa veidaa neaizmukt... paarmetumi un iebiedeeshana sheit neliidz, liidzeet var tikai radikaala riiciiba... visuur kur ies, Tev teiks - "EJ, PROM NO VINJA..."... es domaaja, ka ir citi celji... shos celsh ir peedeejais, lai pati neaizietu dziljaa depresiijaa un beerns neguut lielaakas psi trauma... atceries, Tev ir beerns un beerns nav vainiigs, ka vinjam taads TEEVS... teevs, kas ir veel beerns, neatkariigi no fiziskaa vecumaa... taa nu tas ir... ciinja ar zemapzinju ir smaga, ko jaaizciina abiem un jaarod samierinaashanos...
Re: alkohols
15.10.2001 20:26
Tu vari pati palîdzçt. Tikai Tev jâmaina attieksme pret vîrieðiem un pret dzerðanu. No Tevis ïoti lielâ mçrâ atkarîgs, kâds ir Tavs vîrs. Situâcija man ir pazîstama, jo man tçtis ir tâds pats..
Tâpçc sâkumâ es arî par savu vîru baidîjos, neïâvu viòam dzert pat alu, kas viòam ïoti garðo. Kopð sapratu, ka problçma manî, man vairs nav pretenziju, bet viòð praktiski nedzer..
Varbût palasi S.Lazarevu, iesâkumâ
http://home.lanet.lv/~julita/lazar5.htm
paðâs beigâs ir ieteikums, kâ rîkoties Tavai lîdzîgâ situâcijâ.
Elisa
Re: alkohols
17.10.2001 13:42
Ok .. meegjinaashu izlasiit. Ceru ka kaadreiz tikshu ar to galaa. Paldies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 7?
Ziņa: