Endo kas strādā ar T3

Aizsāka Klusaaa 

Klusaaa
Endo kas strādā ar T3
24.07.2018 11:15
Vai Rīgā ir kāds endokrinologs, kas strādā ar T3 medikamentiem, nevis tikai T4?
Re: Endo kas strādā ar T3
24.07.2018 19:04
Priekš kam?
Klusaaa
Re: Endo kas strādā ar T3
25.07.2018 10:49
kā priekš kam? T3 ir vienmēr vajadzīgs komplektā ar T4! Dr vnk dunduki, neko nelasa, neko nezin.
Klusaaa
Re: Endo kas strādā ar T3
25.07.2018 10:53
Par NDT jau es vispār neprasa, kurš endo kko tādu zin iekš LV .o0
Re: Endo kas strādā ar T3
25.07.2018 13:18
Veiksmi:))
Klusaaa
Re: Endo kas strādā ar T3
25.07.2018 16:40
Sabzira, izskatās ka tu esi pati Dr.
Moljers
Re: Endo kas strādā ar T3
25.07.2018 20:11
pasaule ir ļoti maza
nav problēma izvēlēties zinošu endokrinologu Berlīnē , Parīzē, Stokholmā
Rīgā ir ļoti daudz cilvēku, kas tā dara
Aizlidot 2 x gadā uz berlīni ir vienkāršāk un patīkamāk, kā meklēt endo Rīgā
guruguru
Re: Endo kas strādā ar T3
25.07.2018 20:58
Sabzira Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Priekš kam?

Sabzira, Jūs neziniet priekš kam vajag T3 hormonu?
Re: Endo kas strādā ar T3
25.07.2018 21:32
Calm down. Es visu zinu. Situācijas, kad jālieto T3 ir retas.
guruguru
Re: Endo kas strādā ar T3
25.07.2018 21:39
2. Trijodtironīns (T3).

Vairogdziedzeris trijodtironīnu (T3) sintezē no aminoskābes tirozīna, to jodējot. Vairogdziedzeris saista apmēram 1/3 no kopējā organismā nonākušā joda daudzuma. Fizioloģiski T3 ir daudz aktīvāks par tiroksīnu, un tā aprite ir trīs reizes ātrāka. Trijodtironīna pussabrukšanas periods ir 1–2 dienas. T3 ir cieši saistīts ar asins olbaltumvielām, galvenokārt ar tiroksīnsaistošo globulīnu (TSG), kā arī ar albumīnu un prealbumīnu. Lai gan 99,7 % T3 asinīs cirkulē saistītā formā (kopējais T3), fizioloģisko aktivitāti parāda tikai nesaistītā hormona molekulas (brīvais T3). Tādēļ, kad tiek noteikts kopējais hormons T3, tā koncentrācija bieži vien ir mainīta tiroīdsaistošo proteīnu izmaiņu dēļ vai T4 konversācijas traucējumos par T3 un nav saistīta ar vairogdziedzera patoloģijām. T3 koncentrācija ļoti ātri reaģē un mainās, kad ir akūtas patoloģijas, kas nav saistītas ar vairogdziedzeri (T3 sindroms). T3 sindroms novērojams infekcijas slimību pacientiem, urēmijas, miokarda infarkta pacientiem, kā arī pēc smagām operācijām. T3 sindroma pacientiem TSH un T4 koncentrācijas asinīs ir normas robežās.

Paaugstinātas vērtības.
1. Saistītas ar paaugstinātu TSG koncentrāciju:


Sabzira, vai tad runa ir par to cik tās ir biežas? Ja ir problēma tad ir.

grūtniecība;
estrogēni, tostarp perorālie kontraceptīvi;
miksedēma;
ģenētiski noteikti.

2. Hipertireoze.
3. T3 tireotoksikoze.
4. Kompensējoša reakcija pie hipotireozes.
5. Joda deficīts.

Pazeminātas vērtības.
1. Saistītas ar pazeminātu TSG koncentrāciju:

smagas slimības;
proteīna zuduma stāvokļi- nefrotiskais sindroms, malabsorbcija;
kortikosteroīdi;
Kušinga sindroms;
androgēni.

2. Iedzimta primāra hipotireoze.
3. Iegūta primāra hipotireoze.
4. Vairogdziedzera hipofunkcija.
guruguru
Re: Endo kas strādā ar T3
25.07.2018 21:42
Atvainojos, šis teikums bija domāts beigās, lai nebūtu pārpratumu.

"Sabzira, vai tad runa ir par to cik tās ir biežas? Ja ir problēma tad ir
Re: Endo kas strādā ar T3
25.07.2018 22:06
Nav vajadzības kopēt te "palagus" no vikipēdijas.
guruguru
Re: Endo kas strādā ar T3
25.07.2018 22:15
Man liekas ka ir vajadzīgs.
iii
Re: Endo kas strādā ar T3
26.07.2018 11:39
Problēmas ar T3 ir jārisina un tās ir sastopamas visai bieži, ja Sabzira to nezin.
Klusaaa
Re: Endo kas strādā ar T3
26.07.2018 14:36
Sabzira bombardē vnk, runā same shit ko endo!
Krievijā pirms daudziem gadiem bija nopērkams T3 meds, un visiem kam bija totāla VDZ operācija, pielietoja kombi terapiju, kas ir T4+T3!
Tagad Krievijā T3 vairs nav pieejams, vvz kādu apsvērumu dēļ, kopš kāda 2014 gada vai. Cilvēki iet ielās pieprasīt atpakaļ T3 medikamentus aptiekās.

Un ne tikai T3 ir vajadzīgs, bet vislabāk NDT, kas ir naturālie hormoni, jo tur ir ne tikai T4 un T3, bet arī T2, T1 un Calcitonin.

Tikai cilvēki kuriem vdz diezgan labi darbojās spēj iztikt ar T4 mono terapiju.

Bieži vien cilvēks nevar atļauties ārzemju ārstus vai arī novests līdz līmenim, ka vairs nav sējīgs nekur aizbraukt!

Pie tam endo parastais, jau nesaista simptomus kaa bezmiegs, muskulju saapes, reibonjus, +100 dazhaadus citus simptomus ar nekompenseetu vdz, suuta uz visaadaam paarbaudeem, bet tikai ne risinaat vdz hormonus!

Endo asociaacijaa, kur ir nez kaadi endo profesori, par naturaalajiem nedriikst vispaar pat iemineeties, jo tur tos visp neatdziist!
iii
Re: Endo kas strādā ar T3
26.07.2018 23:32
Žēl ja ļauj izgriezt vairogdziedzeri, to vajag ārstēt, alternatīvās metodes strādā ļoti labi. Nav praktiski neviena problēma ko nevar nolikvidēt ..
Visvaldis
Re: Endo kas strādā ar T3
27.07.2018 02:31
Jā, alternatīvā medicīna strādā 200% labāk kā oficiālā, tikai zāļu gigantiem tas nav izdevīgi, ka visas slimības var izārstēt ar virtuvē atrodamiem produktiem. Žīdu-masonu mafija valda pār pasauli un aklā tauta kā jēri skrien visam, ko rāda pa televizoru ticēt! Kaut vai tipiskākais piemērs- mūsdienu medikamenti ārstē vienu slimību, bet blakus tam nokauj citus orgānus (nieres, sirdi, plaušas).
Klusaaa
Re: Endo kas strādā ar T3
27.07.2018 12:05
No kurienes jūs ziniet par T3 meds, es 10 gadus tādus nezināju un mocijos! Jums arī problēmas ar vdz, tb jūs dzeriet hormonus?

Jā, oficiālā medicīna var tikai kko izgriezt, viņiem ir super truper aparāti, var kko nomērīt/apskatīt, bet ārstēt galīg nemāk! Katram simptomam ir sava ķīmiskā tablete.
Kā viens doks teica pa tv - medicīna ir nežēlīgs bizness.
iii
Re: Endo kas strādā ar T3
27.07.2018 12:14
Es lietoju jodu un nekādus hormonus nelietoju principā, bet- vispirms es visai pamatīgi paskatījos kas un kā.....T3 var trūkt ja trūkst jods..bet parasti tas vispār producējas no T4.
Par jodu infu skatījos kādus 8 gadus pirms sāku lietot visai lielas devas un man secinājumi ir krasā pretrunā ar oficiālās medicīnas pausto.
Klusaaa
Re: Endo kas strādā ar T3
27.07.2018 15:31
iii, ja tev problēmu ar vdz nav, tad jau tev nevajag dzert hormonus. Vai tu esi pārbaudijis TSH piem?
iii
Re: Endo kas strādā ar T3
27.07.2018 21:13
Nē, es vairs neko nepārbaudu, nevajag jo alternatīvās metodes dara brīnumus. Jodu es dzēru lai attīrītu organismu un iznīcinātu kaut kādas zarazas, par hormoniem rūpīgi papētīju pirms to darīt- visai ilgā laikā papētīju, tāpēc rakstu.
Es esmu sasniedzis perfektu rezultātu un jūtos gandarīts. Tev vairogdziedzeris ir izoperēts pilnībā?
iii
Re: Endo kas strādā ar T3
27.07.2018 21:20
Fakts ir tas ka man arī tuvinieki kādu ārstu vārdā izteica brīdinājumu ka es sabojāšu vairogdziedzeri ar lielām joda devām, bet nekas no tā nenotika, oficialā medicīna kaut ko ne tā stāsta un nekas slikts nav noticis nevienam citam arī kas ir lietojuši jodu. Vienīgi zemu T3 un T4 var paaugstināt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 21?
Ziņa: