Cietas pumpas

Aizsāka Isbs s 

Cietas pumpas
28.06.2018 09:16
Labdien! Par ko varētu liecināt lielas ,saposas pumpas takaa zem ādas,kuras nepāriet ,paliek zili pelēkas vai taka pleķi.mokos 2.g ar šo.vinas man tikai uz dibena un nedaudz jau cisku rajona?
Agrāk bija dibenam sēnīte ar kuru mocijos ,bet to ar fucicort lika smeret un viss pārgāja bija ok.
Re: Cietas pumpas
28.06.2018 17:50
Parādiet tos punktus vismaz ģimenes ārstam.
Re: Cietas pumpas
28.06.2018 17:56
ATkal lūgšu pamatdatus.
Vai ar olbaltum koncentrātiem esam aizrāvušies. Kā ar sejas stāvokli?
Re: Cietas pumpas
28.06.2018 18:12
Sieviete 20.g,augums 163cm,svars 77.jaa,lietoju papildus sporta uzturu,bet ir bijisu brīži,kad nelietoju un tās pumpas tāpat metās.uzturam arī cenšos sekot līdzi,par cik sportoju,papildus lietoju vitamīnus,minerālvielas,lineļļu.ar seju gan man viss labi,tikai pirms mr uzmetas kāda mazina pumpa.ada man ir diezgan jutīga,tāpēc velu arī mazgaju ar speciālajiem pulveriem.
iii
Re: Cietas pumpas
28.06.2018 20:56
Vai ar olbaltum koncentrātiem esam aizrāvušies./c/
Doma pareiza, tajā virzienā ir vērts padomāt pat tad ja tādi koncentrāti nav īpaši lietot, samazinot gaļas daudzumu uzturā..
Re: Cietas pumpas
28.06.2018 21:22
Ja lieto tā saucamo "sporte uzturu" tad man jautājumu nav.Jāiet pi eādas ārsta un jāaprunājas.
Var būt arī citas nesievišķīgas parādības lielākā vai mazākā ziņā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 16?
Ziņa: