Dzimumlocekļa nestāvēšana un nespēja uzsākt seksu

Aizsāka edvinsxx20 

Dzimumlocekļa nestāvēšana un nespēja uzsākt seksu
21.06.2018 00:22
Sveicināti,

Es griežos pie jums ar tādu problēmu ka mums ar mīļoto cilvēku nesanāk uzsākt seksu, tas ir man nesanāk.
Dzimumakta sākumā kad nav sācies sekss uzbudinājuma stāvoklis ir pieiiekami labs lai uzsāktu seksu viss jūtas labi, dzimumloceklis
stāv, bet kad nonākam līdz dzimumlocekļa ievadīšanu mākstī tas vairāk vienkārši nestāv un paliek vājāks un nesanāk to ievadīt. Es to varbūt nwspēji aprakstīt tik ļot labi, bet īsumā.
Izklausās kautkas pēc psiholoģiska rakstura problēmām...!
Re: Dzimumlocekļa nestāvēšana un nespēja uzsākt seksu
21.06.2018 16:10
Impotence. Jāgriežas pie urologa, ja fiziski viss ir vesels, tad būs jāārstē galva.
varbūt nevajag
Par urologiem aizmirsti - tie neko neārstē un LV ir ļoti zemā līmenī un ekstra-nekompetenti. Vēl var mēģināt pie androloga, bet arī tur nekādas lielās jēgas nebūs. Sāc samierināties, ka jāsēžas uz tableteītēm. Pats esmu izgājis tam cauri.
Re: Dzimumlocekļa nestāvēšana un nespēja uzsākt seksu
29.06.2018 13:34
Nu... Andrologs jau arī ir pēc definīcijas urologs pamatā.
Nav jāsēžās uz tabletēm, asinsriti uzlabojoši pasākumi , cinks, D vitamīns un novērst iekaisumus. Alternatīvās metodes visam tam un būs ok.
Re: Dzimumlocekļa nestāvēšana un nespēja uzsākt seksu
29.06.2018 19:34
Alternatīvas metodes var palīdzēt tikai neirotiķiem.
Jādomā ka Sabzira tās labi pārzina, ir izmēģinājusi utt., arī pret impotenci.
Ļoti pozitīvi - mēģināt cinku un d vitamīnu. :D
Atrodi labu andrologu (tikai ne urologu) labā privātklīnikā.
Es ticētu vēl ja ieteiktu aspirīnu lietot vai gredzenu uzmaukt (lai dzimumlocekļa attece nenotiktu).:D
Tabletes, ko izrakstīs urologs vai andrologs būs dārgas, būs jāmeklē vietas kur lētāk
Jā, cinks un D vitamīns būtiski palielina testosterona līmeni bet ticēt tam nevajag.
Un vēl- jāpārbauda vai nav kaut visniecīgākā anēmija, sevišķi dzelzs deficīta.
Re: Dzimumlocekļa nestāvēšana un nespēja uzsākt seksu
29.06.2018 22:42
Ja urologs neko neatrod, tad pie androloga un psihoterapeita.
VIs būs ok.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 11?
Ziņa: