Lūdzu padomu! Vairs nevaru izturēt!

Aizsāka Jana__ 

Sveiki! Lūdzu Jūsu padomu, jo varbūt kāds arī pašreiz ir apslimis! Jau trešo nedēļu mokos ar kakla sāpēm, iesnām, klepu! Ir šausmīgs nespēks! Bet galvenais, ka aizgāju pie savas ģim ārstes kura izrakstīja stipras antibiotikas, Dzēru veselu nedēlu 3x dienā, bet reāli neko īpāsi nepalidzēja! Kā tā var būt , jo parasti taču pēc antib trešā dienā paliek labāk! No ārstes arī neko nevar saprast, kas tas ir vīruss, saauskstēšanās?? Kāpēc deva antibiotikas , ja reāli tās nepalidz? Ko man dariit? Kā lai tiek uz kā'jām???
Droši vien ir vērts aiziet pie cita ārsta.
Re: Lūdzu padomu! Vairs nevaru izturēt!
09.06.2018 22:30
Tikai ārstējošais ārsts vadoties no iepriekšējās anamnēzes un apskates laikā var izlemt lietot vai nelietot a/b.
Tāpēc mums grūti spriest. Ja tas ir vīruss, tad ārsts turpinās ārstēt ar citām metodēm. Miers, daudz šķidruma, multi vitamīnus,biokefīrus.
Lai veicas.
Re: Lūdzu padomu! Vairs nevaru izturēt!
10.06.2018 12:44
Tagad ir ļoti modē dot antibiotikas "drošības pēc". Šogad būtu iznācis lietot divas reizes, ja būtu nopirkusi. Vīrusi ir gana neganti. Ārstējies ar daudz tējām (šķidrums!). Kakls jāskalo, lieto kādu deguna eļlu, Faringospray eļļu, ko pūst kaklā gļotādas mīkstināšani. Vai klepus ir produktīvs? Atklepojas kaut kas?



Edited 1 time(s). Last edit at 10.06.2018 12:44 by Runcene.
Re: Runcene
11.06.2018 22:26
Bāc! Bet kāpēc, ja tas ir vīruss man piļii iekšā antibiotikas? Virusus tacu ar tam neaarstee!! Vai mana dr ir debiila??
Nu man jau liekas, ka neko droshi nevar pateikt, ja vien nav taisitas analizes.

Varbut Epsteina Barra viruss? Tas ilgi nepariet :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 2?
Ziņa: