Ginekomastija

Aizsāka Eprus 

Ginekomastija
27.05.2018 18:31
Здравствуйте. Извените, что нарусском пишу. Такая проблема, гинекомастия появилась в декабре, сначала с одной стороны, потом с другой. Пошел к семейному, назначили анализы и отправили на узи. Анализы все в норме, энстроген не повышен, пролактин тоже в норме, тестостерон в норме. Мне 27 лет 185 см 97 кг, лишнего веса нету, всю жизнь занимаюсь спортом. Никаких стероидных препаратов не принимаю, только спортивное питание. Узи показало увеличенные твердые железы 2.5см. Эндокринологи разводят руки и отправляют к хирургу момологу. Был у одного молодого парня момолога на консультации, но он не внушает доверия, пообщавшись с ним кажется, что опыта у него не достаточно. Говорит: ну да, могу сделать операцию если хочешь, но грудь модет впасть и т.д.
Можете пожалуйста посоветовать хорошего, проверенного хирурка в Риге/ Латвии? И сколько стоят такие операции?
mana
Re: Ginekomastija
27.05.2018 19:01
Apstaigā plastikas ķirurgus - Ģīli, Zaržecki, Feldmani, Jurševicu. Mājas lapās aptuveni var apjaust cenu.
Re: Ginekomastija
27.05.2018 19:11
Tas skaitas plastika? Es nevaru to izgriezt par apdrošinašanu?
Re: Ginekomastija
27.05.2018 19:46
Mamologs dr. Irmejs.
Re: Ginekomastija
27.05.2018 20:42
Kāda vēl apdrošināšana? Tas nav dzīvībai bīstami, respektīvi nāksies maksāt no sava maciņa.
Re: Ginekomastija
30.05.2018 16:05
CIk es zinu ginekomastiju labi ārstāē ar A vitamīna kursu un ko tur vēl.
Sporta barībai nereti pievieno vīrišķos hormonus. Bet neuzrāda'.
Jāmeklē pieredzējis ķirurgs,kas ar to nodarbojas vai endokrinologs.
Jābeidz ēst visādus draņķus.
Ne no kā pieaugušam puisim ginekomastija tāpat vien neparādās.
Nenēsāt ciešas sildōšas treniņbikses. Neatrasties saulē nospiedošās melnā peldbiksēs.
Tas ir, nekarsēt oliņas.
Ceru,ka pietiks ar A vitamīna kursu.
Lai veicas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 17?
Ziņa: