kolonoskopijas rezultata apraksta skaidrojums

Aizsāka Phipha 

kolonoskopijas rezultata apraksta skaidrojums
19.04.2018 17:10
Sveicināti!! Esmu sieviete , 1.72 gara un 56 kg smaga. Tikko izgāju kolonoskopiju, pie proktologa man tik 3. maijā...ļoti gribētos atrast skaidrojumu tam kas tur rakstīts...varbūt kāds ir zinošs šajā jomā!! Perestaltikaaktīvā, vietām spazms, taisnā zarnā gļotāda traipaina( biobsija), iekšējie hemoroīdi.
Kairināto zarnu sindroms Proktīts? Iekšējie hemoroīdi.
Re: kolonoskopijas rezultata apraksta skaidrojums
19.04.2018 17:57
Tur viss ir pateikts. Kairinātas zrnas sindroms,iekšējie hemoroidi. Paņemta biopsija
Vai nav bijusi aizraušanās ar šķiedrvielām.Tas pēdējā laikā ir kā speciāli,kāds riebj mūsu sievietēm.
Re: kolonoskopijas rezultata apraksta skaidrojums
19.04.2018 18:02
kā to saprast aizraušanās ar šķiedrvielām??? un kurš ieriebj sievietēm...
Re: kolonoskopijas rezultata apraksta skaidrojums
19.04.2018 18:05
man tiešām nepatīk šis....traipaina gļotāda...neizklausās labi....
Šķiedrvielas ir labas, izņemot klijas un vēl varbūt kaut ko baigi asu..Un tās ir daudzos produktos, īpaši arī dārzeņos kas ir veselīgi.
varētu man paskaidrot
kas ir labs šķiedrvielās ?
un kāpēc dārzeņi ir veselīgi ?
Moljer, varbūt es nocitēšu:
Šķiedrvielas palielina izkārnījumu apjomu un mīkstina tos. Šķiedrvielu darbības rezultātā, lielākām izkārnījumu masām ir vieglāk pārvietoties pa zarnām, samazinot aizcietējumu rašanās iespēju. Savukārt, ja izkārnījumi ir pārāk ūdeņaini un šķidri, tad tieši šķiedrvielas ir tās, kas spēj tos padarīt blīvākus, jo absorbē sevī lieko ūdeni un piešķir izkārnījumiem apjomu./c/
http://www.zalesinfo.lv/?urls=modules/news_result?next=285

Nu tā.... redziet, laikam tomēr nevar ēst tikai ļoti koncentrētas uzturvielas, protams- kādi te varētu iebilst un teikt ka var..Un tomēr- tas nav veselīgi jo ja nav šīs te pildvielas, tad kā reiz koncentrēta pārtika būs ļoti maz, tapēc ļoti ilgi aizkavēsies vēderā, visticamāk ka pūs un vēl- ir tāda lieta kā aknu- zarnu trakta recirkulācija, šķiedrvielas ir vajadzīgas lai tā noritētu normāli.
Savukārt dārzeņos ir daudz šķiedrvielu, minerālvielu un vēl daudz citu vērtīgu vielu, visus pārskaitīt būtu ļoti gari, man nebūtu patreiz laika tam un varbūt ka tas tomēr ir vispār zināms.
Ir tikai tas fakts ka ne visi šķiedrvielu avoti ir tik labi .
Re: kolonoskopijas rezultata apraksta skaidrojums
19.04.2018 19:56
Nereti šķiedrvierlas, kas ir par daudz savaino zarnu gļotādas .Tagad visur reklamē- ēdiet šķiedrvielas. Tas ir, maizi ar pelevām-lētāk ražotājājiem.
Proktīts ir resnās zarnas iekaisums.
Ļoti saudzējoša diēta. Neēst rupmaizi, ceptu,kūpinātu, asu.
Cipšus Colas.Sekot lai būtu mīksta vēdera izeja.Piedegušus produktus.
Kafiju tikai 1 pakāpes garauzdējums un ar pienu.
Pārējo nozīmēs proktologs.
Lai veicas.
Nu bet es jau arī teicu ka ne visi šķiedrvielu avoti ir labi, bet šķiedrvielas nav tikai maize ar pelavām, nav. Un tieši to jau arī nevajadzētu ja ir problēmas tā ka te tieši domas nedalās. Bet labas šķiedrvielas ir dārzeņos.
Re: kolonoskopijas rezultata apraksta skaidrojums
19.04.2018 20:02
...ujjj, paldiess jums par atbildem...vispar jau esmu īsts gaļēdājs un asu ēdienu cienītāja...ar šķiedrvielām sanāk esmu uz kārtīga "Jūs"...iespējams ar to arī esmu salaidusi visu grīstē...
Jā, tā varētu būt, tos ēdienus- iecienītos- derētu krasi samazināt.
Re: kolonoskopijas rezultata apraksta skaidrojums
19.04.2018 20:25
...oj ku grūti būs!!!
Kaut kā apmānīt sevi vajag, pakošļāt un izšpļaut vai kaut kā tamlīdzīgi:))))
Gaļas gabaliņu- bij domāts.
Re: kolonoskopijas rezultata apraksta skaidrojums
19.04.2018 23:01
....:))))...tas ir tiesam jautri...gruti...bet ja grib lai nav lielakas auzas, tad jamegina....:))))
Re: kolonoskopijas rezultata apraksta skaidrojums
19.04.2018 23:03
....man tie traipi uz glotaadas dikti baida...nesaprotu...gaidiishu viziiti pie proktologa ar nepacietibu...lai paskaidro man...
Pataloganatoms
Re: kolonoskopijas rezultata apraksta skaidrojums
24.04.2018 09:27
Ko Jūs tik nepacietīga esiet?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 15?
Ziņa: