Ilgstosa temperatura.

Aizsāka olga... 

Ilgstosa temperatura.
18.04.2018 20:32
Labdien! Es rakstu saistiba ar paaugstinatu temp. Man jau gandrīz mēnesi ir paaugstināta temp. 37-37.5. Sākumā es biju pie urologa,kura man teica ka jadzer furomag 5dienas un tad 15 dienas profilaksei.Kad biju pie urologa nebija temperatūra. Es visas dienas neizdzeru, jo tad man parādijās angīna. Temp.37.5. Izdzerot zāles joprojām 37.4, tā jau 3.nedēlas. Biju pie lora un nodevu analīzes, bet nekā tāda nav. Varbūt kādam ir bijis līdzīgi? Vai var ieteikt pie kāda ārsta var aiziet, lai visulaiku nav jāiet pie gimenes ārsta.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.04.2018 20:33 by olga....
Re: Ilgstosa temperatura.
21.04.2018 19:55
Ieteiktu visu veikt kopā ar ģimenes ārstu. Tomēr analīzes, kopaina.....
Re: Ilgstosa temperatura.
22.04.2018 22:20
Mana ģimenes ārste teica, ka nevajag mērīt. Tagad man vakarā 37.6. Biju pie ginekologa un pierakstisos pie zobarsta, urologa.
Re: Ilgstosa temperatura.
22.04.2018 22:25
Nepieciešamības gadījumā ir LIC 10.nodaļa - neskaidro drudžu nodaļa. Bet jāsūta ģimenes ārstam.
iii
Re: Ilgstosa temperatura.
22.04.2018 22:31
olga... Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mana ģimenes ārste teica, ka nevajag mērīt.
> Tagad man vakarā 37.6. Biju pie ginekologa un
> pierakstisos pie zobarsta, urologa.


Šausmīga kļūda jeb nolaidība? Nedrīkst ignorēt to temperatūru.
Pataloganatoms
Re: Ilgstosa temperatura.
24.04.2018 09:16
olga... Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mana ģimenes ārste teica, ka nevajag mērīt.
> Tagad man vakarā 37.6. Biju pie ginekologa un
> pierakstisos pie zobarsta, urologa.

Pievienojos, kolēģe pareizi teica.
Re: Ilgstosa temperatura.
04.05.2018 10:35
Paldies par atbildēm. Es centos nepievērst uzmanību tai temp. Pie ārstiem kur biju teica, ka temp. nav pa vinu līniju. 30ja pacēlās temp.38.8. Uztaisīja rtg,usg. It kā viss normāli. Bet no kā īsti temp.nepateica. Varbūt no kakla, jo kakls bija apsārtis. Tagad esmu mājās. Dzeru antibiotikas amoksicilīnu 1gr 2reiz.d Tagad temp.nav. Tagad deguns ciet, sauss klepus, galva sāp. Klepus diezgan stiprs. Rtg.viss bija labi. Nekad tā nav bijis slimo, tad mēnesi nesaprotama temp.,tagad atkal slimo.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.05.2018 10:36 by olga....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 21?
Ziņa: