Neskaidrības ar nosūtījumu - vai var lietot atkārtoti, utml.?

Aizsāka laimonis3 

Neskaidrības ar nosūtījumu - vai var lietot atkārtoti, utml.?
07.04.2018 00:15
Ģimenes ārsts iedeva nosūtījumu "speciālista konsultācija un dinamiskā novērošana uz gadu". Biju uz pirmo konsultāciju, bet tur mani pierakstīja uz vienu izmeklējumu, kas acīmredzot notiek atkārtotas konsultācijas laikā. Nekādu jaunu papīru neizsniedz, arī manā e-veselībā nosūtījuma nav. Ģimenes ārsta izrakstīto nosūtījumu man neviens neatņēma.

Jautājums - uz kāda dokumenta/nosūtījuma pamata varu iet uz atkārtoto konsultāciju?

Vai varu izlikties, ka mans neatņemtais nosūtījums ir derīgs un neviens to neuzzinās, ka lietoju to atkārtoti?

Bet varbūt sākotnējo nosūtījumu neatņēma tāpēc, ka ir "dinamiskā novērošana uz gadu" un tas nozīmē, ka varu iet ar šo nosūtījumu daudzas reizes uz konsultācijām par valsts naudu?

Protams, varu samaksāt arī no savas kabatas par otru konsultāciju/izmeklējumu, bet kāpēc man tas būtu jādara? LV nodokļu reforma bagātniekiem atcēla dividenžu LV nodokli pilnībā, kāpēc to nodokli nevarēja izmantot veselībai?

Ko darīt? Mēģināt izmantot veco nosūtījumu vēlreiz?
Re: Neskaidrības ar nosūtījumu - vai var lietot atkārtoti, utml.?
09.04.2018 13:32
Parasti speciālists dod atbildi nosūtītājam un norāda nākošo reizi. Vajag zvanīt un uzzināt.
Lai saprāts.
Re: Neskaidrības ar nosūtījumu - vai var lietot atkārtoti, utml.?
09.04.2018 14:46
Ģimenes ārsti parasti zina visas nianses.
Re: Neskaidrības ar nosūtījumu - vai var lietot atkārtoti, utml.?
10.04.2018 00:06
Dinamiska novērošana uz gadu-nosūtījums speciālista konsultācijai vienā iestādē derīgs visu gadu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 18?
Ziņa: