Jods, smagie metāli, kandida, EBV vīruss

Aizsāka Signele 

Vai ir mums Latvijā kāds ārsts kas kautko zinātu par šīm tēmām, vismaz par kādu no šīm tēmām - jods, smagie metāli, kandida, EBV vīruss? Kā veikt pārbaudes un kā novērst, ja ir problēmas?

Paldies!
Nedomāju gan... es neesmu ārsts bet ar jodu ir zināma pieredze...bet ārsti- nedomāju gan.
Katrā ziņā tas ko es varu pateikt ir ļoti atšķirīgs no ārstu teiktā par jodu, un tas labi iznīcina jebkuru vīrusu, tāpat kandidu un vēl daudz ko citu. Par smagajiem metāliem- kas ar to ir domāts?
Ivar, tu saproti, ka ar savām muļķībām apdraudi cilvēku veselību? Sāc rakstīt savu vārdu un uzvārdu "iii" vietā, ja nepārtraukti iesaki visādas frīku metodes, lai vismaz tevi vēlāk var atrast.
Tās metodes ko es iesaku ir labas, bet tas kas ir lietojams ir jāsagatavo pašamun bez kļūdām. Tu vari apsūdzēt varbūt arī dr.med. I.Mohnaču, kurš ir šo recepšu autors? Vai japāņus kas lieto 95 reizes vairāk joda kā eiropieši?
Palasi par šo recepšu autoru https://www.sakharov-center.ru/asfcd/auth/?t=page&num=9795
Re: Jods, smagie metāli, kandida, EBV vīruss
06.04.2018 18:45
Psihiatrs? :)
Jā, Jūs varat vērsties pie tā:)
Re: Jods, smagie metāli, kandida, EBV vīruss
06.04.2018 19:52
Ivar, bet vai Tava psihiatre nav noilgojusies? :D

Kad Tu pie viņas gāji, Tev vēl tie jodi, manuprāt, nebija...
Kad Tu pie viņas gāji, Tev vēl tie jodi, manuprāt, nebija.../c/
To Tu ļoti pareizi esi pamanījusi, Runcene:) Tur laikam varētu būt kāda sakarība, vai ne?:)
Patiesībā vēl 1, 5 gadus pēc joda sākšanas es gāju, nebija tik ātri. Katrā ziņā es neesmu noilgojies, varbūt kādreiz aiziešu ciemos pie Tevis, lādzīga jau kopumā biji.
Re: Jods, smagie metāli, kandida, EBV vīruss
06.04.2018 20:06
Oi, nu ir pavisam traki... :D
Jūtu līdz, turies:)
gaisā virmo senas mīlestības nots!
oi, filja arī:) Redz kur jauki un vēl ar tādām patiesības atklāsmēm:)
Smagos metālus arī var noteikt asinīs un ja viņu ir pa daudz, tad ir arī attiecīga ārstēšana. Bet man liekas, Latvijā ārsti dzīvo akmens laikmetā un neko nezin un negrib zināt, un neinteresējas!
Bet man liekas, Latvijā ārsti dzīvo akmens laikmetā un neko nezin un negrib zināt, un neinteresējas!/c/

Pilnīgi pareizi un pat vēl daudz sliktāk.
Re: Jods, smagie metāli, kandida, EBV vīruss
07.04.2018 22:52
Atkārtoju - psihiatrs:)
Jā, jā, nu tas ir labi ka atkārtojat.
Plānotājā pierakstīt vajag, nebūs jāatkārto.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: