Brīvais testosterons vs testosterons

Aizsāka uldons 

Labdien! Kāda atšķirība ir starp Testosteronu un Brīvo testosteronu? Biju nosūtīts nodot analīzes un man starp šiem diviem ir liels disbalanss. Testosterons ir virs normas, Brīvais testosterons ir zem normas. Uzdevu šo jautājumu endokrinologam, atbildēja, ka par Vīrišķajām īpašībām atbild tieši Brīvais testosterons, nevis testosterons kā par to var visur citur izlasīt.
Re: Brīvais testosterons vs testosterons
19.03.2018 17:19
Ja ir erekcija, domas par seksu. Apspalvojums uz augšlūpas,krūtīm, pavēderē, padusēs. Tad ko vēl vajag.?
Nu paklausieties Mazdakteri, tātad ja man pagaidām vēl nav, teiksim, brīvais testosterons uz nullēm, tad man par to nav jāinteresējas? To nu gan ir dīvaini dzirdēt no tik punktuāla cilvēka kā Jūs!
Endokrinologs saka pareizi un līmeni jācenšās uzturēt, varbūt ka trūkst D vitamīns, tas ir sinerģists testosteronam.
iii , paldies par atbildi. Bet kāpēc pilnīgi visur bez izņēmuma raksta, ka par vīrišķajām īpašībām atbilst Testosterons? Paskatieties pats, jebkurā vietā internetā...
Netā ir loti daudz kļūdu, var kādu linku?
Vienkārši tur kur es skatos, tā neraksta, ja lasa kas ir brīvais testosterons...
http://www.nms-laboratorija.lv/laboratorijas-testu-interpretacijas-rokasgramata-arstiem/dzimumhormoni/
Te tā nav rakstīts, arī citur.
Paldies par izrādīto interesi! Varbūt nedaudz nepareizi izteicos, es neapstrīdu to, ka Brīvais Testosterons atspulguļo vīrišķās pazīmes, bet rakstu to, ka parasti tieši internetā par vīrišķajām pazīmēm tiek minēts tieši Testosterons. Jūs varat pats apskatīties cik maz ir vispār googlee var atrast kādu rakstu par "Brīvo testosteronu". Bet par testosteronu ir pilns... lūk kautvai ..... http://puaro.lv/sekss/gribi-but-labaks-virietis-paaugstini-testosterona-limeni/
Jā, es zinu, tas ir tāpēc ka tur nav runa par testosterona formu bet tā ir vienkāršāka informācija parastiem cilvēkiem, vismaz kaut kāda saprotama infa. Un latviski vispār ir samērā maz... Bet ir jāseko lai tas līmenis nekrītas, noder arī burkāni, ķirbji , sevišķi ķirbju sēklas, visai daudz. Ja ir pa daudz- par to parasti nežēlojas.
Nu labi, es Jūs sapratu, bet vai Jūs varat pastāstīt to atšķirību starp šiem abiem ? Un ja reiz analīzes uzrāda, ka testosterons ir augsts, bet brīvais testosterons ir zems, tad es pa pusei esmu vīrietis? Jo Par vīrišķajām pazīmēm atbild šie abi, kā Jūs sakat....
Atvainojiet, iepriekšējā postā netīšām ierakstiju ar Jūsu aizņemto iesauku :)))
Brīvais ir brīvais- nesaistītā formā, bet testasterons ir saistīts ar kaut kādām olbaltumvielām. Bet reāli strādā tas kas ir brīvā forma nevis saistītais, a kapēc saistītais ir daudz bet brīvais maz- nezinu tā no galvas, tad jāskatās bet laiku vajag tam..Un kapēc būtu jādomā ka pa pusei, tas viss man liekas nav tik traki, es tur neko tādu neredzu... bet kā palielināt tieši brīvo- nezinu, parasti ir zināms kā vispār testasteronu, nevis brīvo palielināt, laikam ārsts arī nepateica, tb nezin.
Jā nu dīvaini.. Kulturisti, visi kas lieto anaboliskos steroīdus arī vienmēr liek tieši uz testosteronu analīzes, lai redzētu kas notiek ar hormonālo fonu......
Pirms pusgada biju uz vienu mazpilsētas laborotoriju nodot asinis arī uz Brīvo testosteronu, bet dāma, kas ņēma tās analīzes pat nezināja, kas tas pa brīnumu ir- brīvais testosterons. Tākā jā, acīmredzot tas ir kkas līdz galam neizpētīts
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 9?
Ziņa: