Negadījums. :/

Aizsāka linda! 

linda!
Negadījums. :/
14.02.2018 02:40
Sveiki! Es ceru, ka kāds izlasīs manu garo aprakstu ar iespējams nevajadzīgajām detaļām.Man nav ne jausmas kurā sadaļā šo visu likt...Vēl gribu piebilst, ka rakstu no brāļa vārdiem, jo viņš viņu apciemo un zin vairāk.. Pat nezinu ar ko īsti sākt.. Lieta tāda, ka notikusi nelaime ar manu tēvu. Viņam 52 gadi, alkoholiķis. Nezinu vai šajā gadījumā ir nozīme augumam un svaram.Tātad viņam pagājušajā gadā bija pneimonija, kā ārsts teica, ja būtu iestājies slimnīcā dienu vēlāk būtu jau kapos.. Tas ievadam par tālāko stāstu... Viņš strādāja ārzemēs(Zviedrijā), bija braucis mājās, izgājis uz kuģa klāja un saķēris plaušu karsoni.(iespējams kā savādāk salimis, nezinu) Dzēra, bet kad palika pavisam slikti tad pats aizgāja uz slimnīcu. Tālāk protams bija sistēmas un zāles. Kad viss jau gāja uz labo pusi, bija jau praktiski izveseļojies, brālis pamanīja, ka viņš runā dīvainas lietas redz kaut ko kas nav, runāja arī dīvainas lietas, bet tajā pašā laikā bija noskaņots pozitīvi.Tas viss kopā ar sakarīgu runu. Arī māsiņas bija novērojušas, ka runā jocīgas lietas. Un tagad pats trakākais.... Naktī no 4 uz 5.janvāri ap plkst 2:00 viņš izkrita no slimnīcas 4stāva!!!(loģiski, ka uz logiem nebija nekādu bloku) Protams, tas viss tika noklusēts un nekādās ziņās tas netika publicēts.(Ar to es domāju Degpunktā vai internetā, jo citreiz pietiek ar nenozīmīgāku nelaimes gadījumu kā visur tas ir) Pēc kritena aizvests uz Liepāju. Esot sasista roka, gūža un asinsizplūdumi galvā vairākās vietās. Kad pamodies neesot sapratis neko un esot ārdījies(Liepājā slimnīcā), tad nu viņu turējuši miegā, laikam nebija koma, bet zāles. Pirms divām nedēļām tika veikta gūžas operācija.(Kad brālis bija apciemot esot bijusi vien kauli un ādā, ar lieko svaru viņš nekad nav bijis, bet skats kā no koncentrācijas nometnes) Šobrīd ir tā, ka vakar tika pārvests - ko tur slēpt atpakaļ uz Saldu. Bet, lieta tāda, ka staigāt viņš dažus solīšus var, runāt viņš runā,(saka, ka sāpot visas maliņas, viņš nezin, neatceras kas noticis un laikam nesaprot kāpēc ir slimnīcā, brālis arī nesaka lai nav ieks stress) , bet runā jocīgas lietas, kas nav notikušas. Piemēram:tēvs ar māti jau šķīrušies kādus 17gadus. Tad nu brālis viņam teicis, ka brauksim uz Saldu, viņš jautāja :kur uz mājām? Brālis teica, ka nē, ka uz slimnīcu, jo pats taču ēst nevarēšot uztaisīt. Uz ko viņš atbildējis, kā, bet ir taču sieva un meita(es). Vēl runā kas esot bijis viņu apciemot slimnīcā, bet skaidri zinām, ka tie cilvēki tur nav bijuši. Tad nu laikam galvenie mani jautājumi:

Slimnīcā (Liepājā) tika izrakstīts rēķins vairāk kā 500 eiro. Mēs ar brāli tādi divi muļķīši, kas laikam nemāk aizstāvēt sevi un nezvanam uz Bez Tabu un nekasāmies ne ar vienu...(brālis maksu sadalījis uz pus gadu) Bet vai šajā gadījumā Saldus slimnīcai nebūtu jāsedz ārstēšanās izdevumi Liepājā? Jo viņu vainas dēļ notika nelaime. (Es domāju par to, ka viņi zināja, ka viņš runā jocīgas lietas un nebija nobloķēti logi, netika pieskatīts arī pa nakti vai vismaz piesiets pie gultas?) Es negribu strīdēties ne ar vienu, es saprotu dzīvē notiek visādi, arī ārsti ir cilvēki un ir noguruši.... Laikam visvairāk man sāp, ka brālis ļoti pārdzīvo....
Jau iepriekš atvainojos par kļūdām, nav laika domāt par pareizrakstību un ceru, ka kāds dos kādu padomu ko darīt.... :/
Protams, es ļoti ceru, ka viņš atveseļosies un viss būs labi, saprotu, ka mēneša laikā tur nevar būt cilvēks kā pirms kritiena.
Un vēl gribu pierakstīt ar to ko darīt, ārsti saka, ka jākārto invaliditāte, par kaut kādiem sociālajiem runā, rehabilitācijām, bet brāli reāli sūta no vienas vietas uz citu.... Apburtais loks................ viens saka jāiet pie ģimenes ārsta, ģimenes ārsts sūta atkal tālāk.... mums dzīvē tāda situācija nav bijusi, nezinam ko darīt.... lūdzu,palīdziet ar padomiem. :/
linda!
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 02:46
Gribu vēl piebilst, ka tas kritiens nebija pašnāvības mēģinājums. Šobrīd pieļaujam, ka viņam kaut kas rādījies un tāpēc izlecis/izkritis pa logu. Bija arī policija nākamajā dienā un uz palodzes esot bijušas skrāpējumu pēdas.
Anna_T
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 10:59
Ko jūs gribat no šī foruma? Kā kārtot invaliditāti? Jāiet pie ģimenes ārsta, lai tas pilda papīrus VDEĀK. Gīmenes ārsts tiesīgs prasīt vēl kāda speciālista atzinumu, lai sakārtotu dokumentus VDEĀK komisijai, tāpēc arī kaut kur sūta. Ņemiet savus prātus pirkstos, lasiet likumus un ejiet, kur sūta.
Ir skaidrs, ka cilvēkam nav lāgā ar prātu un nebūs strādātājs. Ko jūs gribat no Degpunkta? Katra alkoholiķa dēļ slimnīcas nebloķēs logus. Piesietu pie gultas, atkal būs tracis. Ka neievēro cilvēka tiesības. Katra cilvēka izvēle, kam viņam būt. Šajā gadījumā alkoholiķi izārstē no pneimonijas, vēl veic dārgu gūžas operāciju, izgrūž valsts naudu un tāpat nekādā jēgā. Pašam cilvēkam jābūt atbildībai par sevi.
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 11:12
ja cilvēks nav īsti adekvāts,tad par kādu atbildību pret sevi Jūs runājat?
un ko,ja viņš ir alkoholiķis un netiek galā ar dzivi,tad viņs nav cilvēks?manuprāt,nedaudz par skarbu!
linda!
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 11:52
Es neko negribu no Degpunkta!!!! Vienkārši uzrakstīju, ka viss tiek noklusēts un nekur nav parādījušās ziņas, ka pacients izkritis no SLIMNĪCAS 4.STĀVA!!! Kāda starpība, ka viņš ir alkoholiķis??? Tad jau varbūt metam ārā visus alkoholiķus pa logiem un miers? Ja cilvēkam zāļu iepaidā rādās halucionācijas vai tiešām jūs domājat ar visu to ka viņš ir alkoholiķis viņš pats jūt ATBILDĪBU???? Jūs esat normāla vispār???

Nē, nebūtu nekāds tracis! Ja jau pēc šī gadījuma neesam rīkojuši traci tad šaubos vai pacienta drošības nolūkos būtu trakojuši, ak pa nakti piesien pie gutas! Neesam nekādi kasīkļi un visu saprotam, ka visādi var būt!

Un par operāciju runājot, vai tad tā operācijas maksa netika iekļauta cenā? Turklāt jūs nemaz nezināt kādu tieši operāciju veica! Par ārstēšanu tika maksāts, jūs tā runājat itkā viss par velti viņam būtu!

Ziniet, varbūt arī viņš ir alkoholiķis, bet tomēr mans tēvs.. un man arī ir smagi.............
Anna_T
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 11:57
Es vēl nelecu no 4. stāva, tātad saprāta atliekas man ir, kā jūs reāli iedomājieties vispārējā tipa slimnīcā pacienta pieskatīšanu. Vakarā atnāk sanitāre, izrauj no logiem visus rokturus, saliek ķiteļa kabatās un aiziet. Tā vai?

Nav ko uzbrukt man. Jūsu tēvs, jūs arī domājiet. Gribat, tiesājieties ar slimnīcu. Sanāk, pēc jūsu domām visi vainīgi, tikai paši nē. Slimnīca nav cietums, kur jāpieskata. Pat invaliditāti nespējat nokārtot, visu ceļu laikam tikai žēlabas, ka informāciju jums mutē nesalej un visu gatavu nepienes, gan jau ka arī ģimenes ārsts pirmo reizi šo pacientu redz.
linda!
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 12:12
Man laikam ir ļoti jāatvainojas, ka vispār šeit kaut ko uzrakstīju un lūdzu kādu padomu. Pareizi ir pats vainīgs. Jūs vispār lasāt??? Nejau pats izleca, bet halucināciju iespaidā!!!!! Izlasiet vēlreiz! Māsiņas bija novērojušas, ka viņš runā jocīgas lietas un viņam rādās. Tātad bija jāpieņem kaut kādi mēri? Tā būtu pavisam cita lieta ja pats būtu izdomājis lekt. Es nevainoju ārstus, visādi var gadīties. Man jautājums bija vai ja slimnīcas dēļ ja viņš ir izkritis tad ārstēšanas izdevumi jāsedz pašiem? (es domāju Liepājas slimnīcas izdevumi) Nav bijusi saskarsme ar šādām lietām, tāpēc uzrakstīju forumā un varbūt kāds zinošs cilvēks varētu kaut ko ieteikt... Pēc Jūsu tekstiem spriežot arī esat kāda māsiņa kurai pilnīgi po** kas notiek ar pacientiem, atstrādā savu maiņu un miers. Nešaubos, ka jūsu dēļ kāds aizgājis pa skuju taku....
z.
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 13:00
Var jau tiesāties ar slimnīcu, bet padomājiet, vai to 500 eur dēļ ir vērts bojāt sev garastāvokli vēl vairāk, bez tam, notikušo tik un tā nepadarīt par nebijušu. Labāk apkopojiet enerģiju tālākai darbībai, ko tur ārsti ieteikuši - invaliditāte, soci, rehabilitācija, visu, kas iespējams...
Traki. Man bijušajā dzīvesvietā kaimiņš līdzīgā veidā "izkāpa" tikai no dzīvokļa 4 stāva loga. Bija laustas abas kāju potītes, sasista galva, smadzeņu satricinājums. Arī bija alkoholiķis. Tās halucinācijas, tāds, kā delīrijs. Viņam likās, ka tur lifts... Viss beidzās ar to, ka nespējot pārdzīvot visu (viņam bija arī citas problēmas), turpināja lietot alkoholu un vienā reizē aizmiga ar degošu cigareti gultā. Tā viņam bija gadījies arī agrāk, bet šajā reizē izcēlās ugunsgrēks un tas tips nodega, pat neuzmodies. Pelnu čupa tikai palika.
Man mamma dzīvo taja ēkā. Tak visa ēka varēja nodegt, bet... kuru tas interesē. Alkoholiķis tak "svēta" lieta, kuram pretenzijas pret visu pasauli, tikai ne pret sevi.
Tā, ka, te nu sekas alkoholismam parādās visā košumā. Neņemiet ļaunā un nevainojiet pasauli.
linda!
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 13:13
Paldies, es tiešām nevainoju pa lielam nevienu, saprotu, ka katrs pats veido savu likteni un visiem ir izvēle dzert vai nedzert. Tikpat labi nebūtu rakstījusi alkoholiķis diskusija ievirzītos svādāk... Protams, domājam ko darīt tālāk.. Noteikti netiesāsimies, vienkārši laikam man bija sakrājies un gribējās dzirdēt kādu uzmundrinājumu.. Es pat nezinu....
iii
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 13:50
Es varu uzmundrināt bet ko tad tas mainīs? Pa lielam jau ir tā ka cilvēks tomēr pats pa visu ir atbildīgs un tie kas šeit rakstīja ļoti konkrēti pieturās pie šī uzskata, ļoti konkrēti, un tas nozīmē ka cilvēks pats veido visu kas notiek- gan labo gan slikto un nevis kāds no malas, sliktie un labie cilvēcini.. Tad ja pie tā pieturās tad tas daudz ko maina,ļoti daudz ko, bet tā jau Anna vispār visu jau pateica.. nu un citi cilvēki jau nebūs pa auklēm nekad..
iii
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 13:58
Un vēl ir tāda lieta ka visam kas notiek ir kaut kāda nozīme, varbūt ka autorei ir jāpadomā par to, bet nozīme ir visam, es tomēr te tā arī redzu ka ir vainīgi visi- slimnīca, forumieši, bet tāda attieksme var beigties samērā nelāgi..man arī ļoti daudz kas nav paticis kas ir noticis bet fakts ir tas ka tās ir tikai mācību stundas, karmiskas.
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 14:17
Es domāju, ka ir jāziņo Veselības inspekcijai, jo tas nav normāli, ka māsas nesper soļus, ja cilvēks kļuvis neadekvāts. Ar viņu vajadzēja runāt, lai saprastu, kas noticis, varbūt pat pārvest uz psihiatrisko vai tml. Cilvēks acīmredzami bija kādu murgu varā. Varbūt insults.

Bet, no otras puses, ir taisnība tam, ko te raksta citi: piesiešanu pie gultas radi bieži apstrīd, tagad Ainažu dēļ vispār ir milzīgs tracis. Liepājā ir psihiatri, tur viņiem bija vieglāk tikt galā.

Cilvēks Saldū var murgot arī, piemēram, pēc operācijas. Ko tad? Neko? To nedrīkst pieļaut.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.02.2018 14:18 by Runcene.
iii
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 14:30
Noteikti ka kādi tur ir vainīgi, man dažkārt negribās vainot mediķus jo tā jau bieži viņus kritizēju bet jāreaģē būtu.
z.
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 14:45
Rakstu pārlasīju un nesaskatu mediķu vainu. Mediķi nav gaišreģi, lai zinātu, kad kāds sadomās izkāpt pa logu.
iii
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:07
Antibiotikas var būt halucināciju un murgu cēlonis un ārstiem tas ir jāzin, tātad vaina var būt un nopietna. Blaknes un sekas zālēm ir jākontrolē un jāskatās nevis jāuzmin kā gaišreģim.
z.
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:14
Var būt un var NEBŪT ! Ne nu kāds no forumiešiem tur klāt stāvēja, ne nu zināt lietas patiesos apstākļus.
Gan jau, ka vīrietis tika ārstēts un uzraudzīts pietiekami.

Te pilnīgi cita lieta pamanāma. Pamanāms, ka Tēmas Autore ļoti grib atrast kādu citu mistisko vainīgo. Viegli tak novelt vainu par halucinācijām uz medpersonālu.

Tik pat labi var jautāt, kur tad bija "gādīgie" radiņi agrāk, ka nemācēja savam dārgi mīļotajam tēvam/brālim/vīram (kas nu viņs tur kuram ir) - kur tad bijāt, ka neredzējāt, ka rada gabals postā iet?
Nu i sagaidījāt... Dzīve mēdz būt skarba. Reizēm labāk, ja nositās, nekā, ja paliek par invalīdu uz mūžu.
iii
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:18
Protams ka var arī nebūt, rakstot ka var būt es tikai minēju ka tāds iemesls ir iespējams. Neko citu, vai tika uzraudzīts pietiekami- nezinu.
iii
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:20
Tur jau viss ir atkarīgs vai instrukcijas ir pildītas vai nav. Tuvinieki teica mediķiem ka viņš runā dīvaini?
z.
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:20
Blaknes parasti izpaužās savādāk - ar citiem simptomiem (alerģija, izsitumi, vemšana uc.), nevis šitādiem murgiem.
Nevajag fantazēt!
linda!
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:24
Jā, tik tiešām piekrītu Jūsu viedoklim, ka cilvēks pats pie visa vainīgs, visi kas raksta forumā paši vainīgi pie saslimšanām. Caurs zobs? Pats vainīgs ēdi saldumus. Pabeigts kuņģis-neveselīga pārtika un tādā garā. Piekrītu arī tam, kad notiek nelaime tā ir mācībstunda dzīvē. Ja ģimenē piedzimst slims bērns tā ir mācība vecākiem.Es to ļoti labi saprotu! ;) neesmu tik stulba lai pie notiekošā vainotu visu pasauli! Kā jau rakstīju - tiem kas lasa tikai to ko grib - ka saprotu arī ārstus, viņi ir tikai cilvēki, VISS OK. Dzīvē gadās visādas sakritības un nelaimes. Visgrūtāk jau ir tas, ka atrbrauc brālis pilnīgi sagrauts, bet turās. Man jādod kāds padoms viņam ko darīt. Viņš grib sarunāt viņam psihologu, bet es tajā pašā laikā nezinu vai ir jēga ar psihologu, ja viņš fantazē. 5dien braukšu pati apciemot, tad jau redzēs...

Paldies Runcene, ka saproti ko gribēju pateikt! Šķiet tu iedziļinājies tajā ko rakstu. Nē, negribam ziņot nekur , vienkārši pajautāju padomus.
iii
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:25
Nevajag fantazēt bet palasīt un to Tu jau varēji izdarīt, tas ir aprakstīts melns uz balta.
iii
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:27
Nu- latviski nav tā infa jeb baigi skopa ir, bet ir tomēr. Un īsti vienaldzīgiem nevajadzētu palikt ja to zin.
iii
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:38
Speciali priekš z. http://www.medicaldaily.com/delirium-common-antibiotics-373854
Es gan nesaku ka vajag sūdzēties, domāju ka tas bezjēdzīgi tomēr.
z.
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:46
Kāds man ar to sakars? Kas, man darīt vairs nav nekā vai Tu, iii, manā vietā darbus darīsi?
Esi reālists kaut uz mazu brīdi!!!

Novēlu, lai te sarodās alkoholiķu atbalstītāji, tad noteikti kopīgu valodu atradīsiet.



Atvainojos, ka ierakstīju savu viedokli!
linda!
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:46
Cik var rakstīt, ka NEMEKLĒJU VAINĪGO! Uz jautājumu kur bija "gādīgie" radiņi atbildu tā : mamma ar tēvu šķīrušies jau vairāk kā gadus 15 viņai ar to nav nekāds sakars, dzerot viņai ļoti daudz nodarīja pāri ar savām dzeršanām. Mums katram pašam sava dzīve,darbs, ģimene mēs nevaram no rīta līdz vakaram viņam sēdēt klāt lai viņš nedzer!! Esmu vairākas reizes viņam teikusi lai nedzer, bet vai alkoholiķim tas interesē? Protams nē, tā ir atkarība un SLIMĪBA. Viņš ir solījies ļoti daudz, ka vairāk nedzers, ir kodējies, kā redziet kods tiek uzlauzts. Bija laiks kad noturējās gadu bez dzeršanas... Sāpe laikam par to, ka beidzot bija daudzmaz dzīvē viss nokārtojies, atradis labu darbu ārzemēs, bija mērķi nopirkt savu dzīvesvietu, jo šobrīd tā tiek īrēta. Protams, šobrīd darīsim visu lai palīdzētu viņam, lai gan man nav ar viņu tāds baigais kontakts, tomēr kā jau rakstīju visvairāk žēl brāli, kā viņš pārdzīvo...
Runājot par halucinācijām, pirms tam viņam nekas nerādījās, viss sākās ārstēšanās procesa beigām. Un arī asinsizplūdumi galvā radās pēc tā kritiena... un no zālēm tomēr var būt halucinācijas, man viena draudzene stāstīja, ka gulējusi slimnīcā un redzējusi kā uz galda izaug puķe.

Vienīgais ko es uzrakstīju bija tas, ka MEDMĀSIŅAS ARĪ BIJA NOVĒROJUŠAS, KA RUNĀ MUĻĶĪBAS, JOCĪGAS LIETAS. Vienīgais kas man likās, ka viņām vajadzēja par to ziņot ārstam un tik tiešām pa naktīm siet pie gultas. Un nē, es nebūtu cēlusi traci, ka tiek siets pie gultas drošības nolūkos!!! Kā to var nesaprast un rakstīt pretī, ka būtu cēluši traci par to!!!
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:47
Es vienīgā no rakstošajiem esmu ar medicīnisku izglītību, feldšere, vienkārši tādas lietas ir redzētas.

Dažkārt pat jauni cilvēki murgo no paaugstinātas temperatūras, alkoholiķiem šis un tas var izpausties smagāk, arī augsta temperatūra. Ne velti tautā ir teiciens "karsoņa murgi". Pieņemu, ka tas arī tur bija, un, protams, ka bija pieskatāms, vai arī viņam vajadzēja nozīmēt kādus medikamentus. Varbūt dzirdēja halucinācijas (t.s. balsis), kas lika lēkt laukā.

Alkoholisms, kas veidojas uz atkarīgas personības fona, ir slimība. Atkarīga personība (gana nopietna psiholoģiska problēma) izveidojas bērnībā neveselīgas ģimenes vidē. Citi kārpās, citi tā arī nekad nespēj tikt ar to galā. Cilvēks tāpat ir nelaimīgs, viņiem arī bez visa alkoholisma ir pastiprinātas baiļu sajūtas (trauksme), nepārliecinātība par sevi, nedrošība. Jebkura somatiska slimība to visu var saasināt.

Skaidrs ir viens -- ja pacients pēkšņi sāk nesakarīgi runāt, tam ir jāpievērš uzmanība.
z.
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:53
to linda!

Saprotu, ka pārdzīvojat šoku, it īpaši pārdzīvo Jūsu brālis.
Kas attiecas uz medpersonālu, domāju, nevienam no medpersonāla pat prātā neienāca, ka viņš kāps ārā, pie kam, ziemas laikā, pa logu.
Murgi ir murgi, bet rīcība ir rīcība.
Un ko teiktu, ja viņs kādu no medoperonāla nodurtu? To drīkst, sanāk... Tas tā, ar lai pati saprotat...
Tak noteikti murgotājus med. personāls daudz redzējuši, bet tikai tādus, kas nesniedzas tālāk par vārdiem, t.i., runāšanu / domu līmenī.
iii
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:54
Kāds man ar to sakars? Kas, man darīt vairs nav nekā vai Tu, iii, manā vietā darbus darīsi?
Esi reālists kaut uz mazu brīdi!!!/c/
Es to rakstīju sakarā ar tēmu un tas viedoklis ir loti līdzīgs Runcenes teiktajam, ja esi aizņemta ļoti tad nekomentē, bet tas varētu arī noderēt citiem lai saprastu kas notiek,kā jau teicu- es netērētu energiju lai tiesātos bet varbūt ka ziņot VI
linda!
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:56
z.
Neviens te netaisās aizstāvēt alkoholiķus! Lai cik tas drausmīgi neskanētu no manis kad tas viss notika arī man bija doma, ka pārdzīvošu arī to, ka ja nomirs. Kā te kāds rakstīja, ka labāk nomirt nekā mocīties. Bet viņam laikam kā kaķim 9 dzīvības.. Šī nav vienīgā reize kad dzīve karājas mata galā..... Pirms 2.,3 gadiem bija gadījums kad dzērumā bija pārsitis galvu un mājās guļot zaudējis gandrīz visas asinis... un atkal brālis pie viņa gāja ciemos atradis asinspeļķē..........Viss tas trakums jāredz brālim, vairāk jau rakstu lai būtu viņam ko ieteikt... Nav jau tā, ka pilnīgi svešs cilvēks.
Stāsts jau nav par to, ka tagad jāžēlo alkoholiķis. Viņš taču arī galu galā ir cilvēks! Es kaut kā laikam esmu savādāka un vienmēr cenšos iedziļināties kāpēc dzer kas nebija tā utt.. Mna pat šķiet, ka alkohoiķi dzer dēļ kaut kā sākumā. Un pēc tam jau dzer rdzeršanas pēc, jo nevar apstāteies...
iii
Re: Negadījums. :/
14.02.2018 15:56
bet varbūt ka ziņot VI vajadzētu - tā bija domāts. Mediķiem ir jāņem vērā tas ka var būt murgi un halucinācijas, ir jāņem vērā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 2?
Ziņa: